Únor 2010

Výsledky druhý ankety + nová anketa

28. února 2010 v 18:19 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Jelikož tu tahle anketa byla už fakt dlouho, rozhodla jsem se hodit sem výsledky... díky všem, co ze zúčastnili a zahlasovali. Tentokrát otázka zněla "Jaký je nejlepší videoklip od MCR?" Vítězem se stal klip k písničce "Helena". Mimo to už jsem přidala novou s docela aktuálním tématem, tak prosím klikněte pro svůj názor.

Desolation Row
20.6%
7
Teenagers
20.6%
7
I Don't Love You
0%
0
Famous Last Words
2.9%
1
Welcome to the Black Parade
5.9%
2
Ghost of You
5.9%
2
Helena
29.4%
10
I'm Not Okay (I Promise)
5.9%
2
Honey, This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us
8.8%
3Chilské zemětřesení

28. února 2010 v 17:47 | Lumierre |  Novinky z oficálky
A MCR přes své webovky opět pomáhají. Tentokrát obětem zemětřesení v Chile.

Autor: Jeff Watson

Pro všechny v Chile, myšlenkami jsme s vámi. Pokud by jste chtěli pomoci Chile, můžete tady přispět Červenému kříži.

Diplomy za bleskovku No. 1

27. února 2010 v 21:58 | Lumierre |  Bleskovky
Tak tady je máte... btw, máme teď prázky, ale doma to není zrovna jednoduchý - o tom zas někdy jindy - takže jen prostě nevím, jak moc a jak často tady budu. Toť vše. Snad se vám diplomy líbí.

Bleskovka No. 1

26. února 2010 v 18:25 | Lumierre |  Bleskovky
Já vím, je to už děsně okoukaný, ale já mám prostě chuť si dneska něco vytvořit v grafickejch programech a nechce se mi do wallpaperu nebo tak něčeho, tak jsem se rozhodla pro diplomy. Doufám, že se vůbec někdo zúčastní. A jak jste si možná všimli, je to spíš taková "Frankovatá" bleskovka. Tákže... beru všechny komentáře, který odešlete do zítra (měla jsem za to, že bleskovka je blesková, ale to s mojí návštěvností moc nejde, tak až do zítra) pod tenhle článek do 20:30.

1. Napiš jakýkoli slovo na písmeno F
2. Napiš jakýkoli slovo na písmeno R
3. Napiš jakýkoli slovo na písmeno A
4. Napiš jakýkoli slovo na písmeno N
5. Napiš jakýkoli slovo na písmeno K
6. Co/kdo je libo na diplom? ^^

Rayův deníček 2

26. února 2010 v 17:59 | Lumierre |  Něco málo napsanýho...
Tak to tady zase máte. Sice to chvilku trvalo, než jsem napsala další, ale to víte, taková ta praštěná nálada u mě byla málo, protože jsem od hor docela často spíš v té melancholické. No nic, příjemný čtení ^^.
Je mi nemilou povinností vám oznámit, že toto turné asi nedokončíme. Frank zamkl Mikeyho v místním skladu prádla a klíče hodil do kanálu ve vaně, takže v jeho a teď už i Gerardově pokoji stále trčí hotelový instalatér a snaží se klíče dostat ven. Ze skladu už se skoro nic nozývá, takže máme všichni (až na Franka… i když ten už možná taky) strach, jestli Mikey bez toho kafe vydržel. A jestli jo, už dlouho nevydrží.

I'm Not Okay - záznam z koncertu

26. února 2010 v 15:49 | Lumierre |  Videa
Tohle je jedno naprosto bezvádný video z koncertu... I'm Not Okay, objevilo se přímo na YouTube kanálu MCR. Snad se tyhle roky vrátí spolu s novým albem... ^^

... a protože bohužel nejde vložit na web, dám sem aspoň odkaz. Takže, můžete ho shlídnout tady.

Playlisty z MCR myspace

25. února 2010 v 21:42 | Lumierre |  Info o chodu blogu
To jen tak píšu pro info, aby jste si nemysleli, že na to dlabu - prostě mi příjde zbytečný, překládat sem každej týden playlist, kterej na Myspace bude... leda až tam bude třeba ten můj nebo něčí váš. A pokud jste ještě ten svůj nenavrhli, rychle sem, ať se zapojíte ^^

Teenagers na KissHády ^^

25. února 2010 v 20:12 | Lumierre |  Deníček
Jen krátce...

Mám takový neukojitelný pocit vám o tom všem, co se dělo včera a dneska napsat.
Takže - včera jsme měli Rubikon, což je taková soutěž o zákonech a sázení. My celý čtyři kola vedli a na posledním, pátým, jsme to projeli. A vyhrály sedmačky z áčka. Zrovna tyhle protivný namyšlený fifleny! Omfg. Měly jen štěstí, všichni to říkaj. A dneska jsme se dozvěděli, že je tam škola nepošle, haha. Maj peška. Snad tam třeba pošle nás, to by byla zábava. Totiž... z každý třídy bylo na Rubikonu pět lidí soutěžit a zbytek třídy fandit. A naše třída měla dva mega transparenty, hodně lidí přišlo v naší přidělené - žluté - barvě, vzali si balonky a hrkačky a fandili o sto šest. Bylo to bezvadný ^^. Pak o přestávce jsem snad všem rozdala autogramy "Žlutý team!" a kdo si řekl, dostal k tomu i srdíčko. Mazec.

A dneska... jsem byla u kadeřnice. Konečně mám zas hlavu do ruda ^^. A taky když jsme jeli zpět, hráli na KissHády na přání nějaké fan od Pardubic Teenagers... zesilila jsem to a celou dobu si zpívala. Mamka ze mě asi byla na mrtvicu, ehm... ^^;

Další hlasování

24. února 2010 v 20:43 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Tak, a teď už naposled prosím o hlasy v téhle SONC. Jsem ve finále a snad mám aspoň mrňavý šance... prosím, nenechávejte mě v tom samotnou ^^. Pokud máte moment, skočte sem a hlásněte mi za Gerarda.

A další věc - jsem s You Know What They Do to Guys Like Us in Prison v dalším kole souboje 10ti songů u DoOmis, takže pokud vám ještě minutka zbyla od SONC, stavte se tady.

Děkuju.

To jen tak btw...

24. února 2010 v 17:38 | Lumierre |  To ostatní od Lumierre
Určitě všichni, kteří aspoň trochu sledujou zimní sporty a krasobruslení, aspoň trochu znají jméno Jevgenij Pljuščenko. To je takovej jeden fakt famózní krasobruslař - u jeho vystoupení se prostě člověk nenudí. Tohle já viděla jednou v televizi, když byla u nás nějaká ta lední revue - uváděl ju Mareš myslím. A já tuhle jízdu fakt můžu. Sice je to v pitomý kvalitě, ale stojí za to si kliknout na Celý článek a kouknout na to. Slibuju, že se nudit nebudete, protože i mou melancholickou náladu to odválo pryč.

Získejte The Black Parade Deluxe Edici na iTunes

23. února 2010 v 20:55 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Sakra, za to iTunes. Proč je to jen tak málo dostupný?

Autor: Jeff Watson

Deluxe Edice The Black Parade je právě teď přístupná na iTunes - jen klikněte zde a získete ji. Deluxe Edice obsahuje originální písničky plus 3 B-sidový a čtyřicetiminutová video making of The Black Parade.

Diplom od DoOmis ^^

23. února 2010 v 15:06 | Lumierre |  Pro Lumierre
Ten je prostě naprosto bezvadnej... Gee na něm v kombinaci s tou zelenou vypadá jako hadí mužíček xD Tak nějak si představuju Evru Fona z Darrena Shana. Díky, DoOmis.


WTH?

23. února 2010 v 14:20 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Sakra, vidíte to taky? Všecko mám najednou fakt kreténsky zarovnaný na pravou stranu... to je blbej vtip. A navíc ještě nebyl apríl. Kdybych se aspoň vrtala v nastavení blogu a věděla, že si za to můžu sama někde jsem udělala chybu... ale tohle? Shit. Nevíte někdo co s tím, prosím?

Edit 14:24
Už jsem na to přišla. Blog.cz je opravdu skvělý, očividně má zas nějakej novej systém a když zarovnám stránku napravo, zarovná to tak i písmo. Tak stejně na střed, tak stejně vlevo... omfg. Kdo tohle vymyslel... -_-

Hlasování na NME uzavřeno

22. února 2010 v 20:55 | Lumierre |  Ostatní novinky
Dneska jsem zase zavítala na NME.com, kde jsme hlasovali o nejvíc sexy muže v anketě pro Shockwaves NME Awards. Myslím, že Gerard zůstal v první desítce, ale necháme se překvapit, uvidíme - už za dva dny, 24. února budeme vědět výsledky. Jakmile se na NME.com objeví, hodím to sem ^^.

Cover me... aneb další moje kresba

22. února 2010 v 20:48 | Lumierre |  To ostatní od Lumierre
Zase jsem se jednou nudila... nebo na mě spíš dolehla jakási melancholie posledních dní a já si pořád pobrukovala známý "Cover me" od Clou. No a tak jsem načmárala tenhle obrázek... ale tím vybarvením jsem to asi docela zkazila a tak jsem to ještě trochu upravila v Photoshopu, takže to už aspoň trochu vypadá.


Další starší photoshoot

21. února 2010 v 20:38 | Lumierre |  Photoshooty
Ale je fakt bezvadnej... všimněte si Franka xD


Tak takhle bylo na horách

20. února 2010 v 21:32 | Lumierre |  Deníček
Ok, tak jak jsem slíbila, píšu nějaké to jak jsem se měla.

Prvně by bylo asi fajn vidět, kde jsme vůbec byli. Takže jeli jsme do Jeseníků, do chaty Orientka. Je tam naprosto nádherně, sjezdovka měla sice jen nějakejch 550 metrů, ale mně to zatím stačí - i když neříkám, že delší by nebodla. Byla jsem na pokoju s dalšíma čtyřma holkama z naší třídy. Jinak jsme jeli smíšený, z šestý až devátý třídy, protože z jedný třídy by se asi bus nenaplnil.
Pobyt byl celkově bezvadnej. Až na nějakejch pár fakt dost vytáčecích chvilek to nemělo chybu, ale na ty snad zapomenu. Lidi kolem byli většinu času prostě v pohodě, jen moje "super kámoška" pořád někoho nabalovala a já jí byla dobrá jen chvílema, ale tak na to už jsem si u ní zvykla.
Taky jsem se konečně naučila trochu líp na prkně ^^. Díky Víťovi, spolužákovi, se kterým si vždycky bezvadně pokecám - to je takový to kamarádství mezi klukem a holkou, na který nikdo nevěří. A navíc díky němu umím navazovat obloučky na prkně.

Double shánění hlasů

19. února 2010 v 20:08 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Probojovala jsem se s Geem až do semifinále, juhú! Děkuju moc za hlasy... a zase prosím o nový. Já vím, je to už děsně dlouho, ale tak snad mě ještě podpoříte. Tady.

A ještě...
Jsem v souboji deseti songů, a to u mého affiliate DoOmis. Přihlásila jsem se s You Know What They Do To Guys Like Us In Prison, protože mám takové to období, že ju furt poslouchám. Tak to mi prosím, pokud máte chvilku, klikněte tady.

Jako vždy oplácím ^^.

Konečně po nějaké té době další foto od Franka

19. února 2010 v 20:04 | Lumierre |  Ostatní fotky
Abych úplně nechrápala, přináším fotku od Franka, opět z jeho Twitpicu.

Znovusjednocení Murder City Devils bylo ku*va utržený z řetězů

A zase doma

19. února 2010 v 13:49 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Tak jsem zase doma z hor. Předem se omlouvám za překlepy, trochu jsem vyšla ze cviku. A navíc mi blbě cvaká mezerník, krám jeden. Asi tady byl brácha. A v klávesnici je děsně nadrobený...
No, teď už trochu k plánům do příštích dní.
O jarních (omfg, já napsala jadrních!) prázkách nejspíš udělám nějaký video z TS3 na Teenagers, chytla mě na to prostě nálada. Mimo to budu stále psát Rayovy deníčky a až se trochu vybalím a všem posděluju zážitky, možná něco napíšu sem, snad přidám i fotku, a už začne blog zase pořádně fungovat.