Březen 2010

MCR porazili 30STM... a bojují dál

31. března 2010 v 20:58 | Lumierre |  Ostatní novinky
Skupina Jareda Leta vyskočila do brzského vedení, ale pozdější prudký útok od MCR je odhodil z vedení, končící pouhými 300 hlasy mezi jeich rivaly.

Wow, MCR porazili 30STM! To jsem nečekala. Teď - zatím - drtí Panic! at the Disco. Měli by jsme jim zase pomoct, ne? Třeba nakonec vydobudou titul té nejlepší rockové kapely současnosti. Hlasovat můžete - nebo musíte? ^^; - tady.

Pěkně vytočená...

31. března 2010 v 20:22 | Lumierre |  Deníček
... jsem byla sice už včera, ale stejně to musím napsat i sem.
Prostě je to tak měsíc zpět, co byla soutěž v češtině - školní kolo. Tak nějak jsem to sepsala... a pak i slohovku na téma "Měl jsem z pekla štěstí...". O mluvnický části vám psát nebudu, to by bylo zbytečný. Ale slohovka, to vám chci napsat, o čem byla - fakt jsem se v ní snažila, různě košatě to rozepisovat a tak.
Tak začala jsem tím, že nějaký dva chlapi, který pracovali v jedný firmě a moc se nepotkávali, měli fakt nanic šéfa. Dával jim moc práce a neplatil jim tolik, kolik by zasloužili. A borci si řekli, že si to s ním vyřídí, pokud se to do měsíce nezlepší.
Do měsíce se to nezlepšilo, tak se sešli v kavárně a domluvili si co a jak. Nakonec jeden z nich vzal o polední přestávce šéfovy klíče a nechal si je nakopčit, protože šéf bydlí sám a tak by bylo jednoduchý ho zabít v jeho bytě.
Nakonec si otevřeli jeho klíčema a počkali si na něj u něj doma. Pak šéfa zabili. Policajti samozřejmě přišli na to, že to udělali oni - nebo spíš oni dva byli hlavní podezřelí, ale policie případ uzavřela s tím, že ty dva propouští pro nedostatek důkazů. A tehdy si ti dva řekli, že měli z pekla štěstí.
A víte co jsem se včera po rodičákách od našich dozvěděla? I deváťáky - se kterejma jsme tu soutěž měli jako osmáci dohromady - jsem setřela v mluvnický části. Ale prej s tak příšerným slohem mě tam naše milá třídní nemohla poslat, to že jsem děsně zklamala. Že něco tak morbidního a strašně depresivního ještě nečetla. WTF? Mamka říkala, že teď je třeba podobnejch knížek plno a já že je čtu. Že bych nikdy nenapsala nebo nečetla žádnej sladkej dívčí román... X_x
Nejde mi ani tak o to, že bych chtěla vyhrát. Pff, čert to vem. Jde mi o to, že takovýhle zločiny se dějou, děly a budou se dít. To je život, bohužel, není vždycky spravedlivej. Omfg, tak co proti tomu má?
Kdo jste dočetli až sem, prosím napiště mi do komentářů váš názor - protože mám pocit, že lidi tady z mých Affiliate maj podobný názory na svět jako já. Díky.

Noty pro klavír k Teenagers

31. března 2010 v 17:22 | Lumierre |  Noty
No, tohle je ta jednodušší verze, kterou jsem našla. Mám v PC ještě jednu, ale přátelé, můžu vám říct, je asi psaná pro Davyho Jonese, protože tolik prstů, jako je tam not, to nemá nikdo. Tahle verze je z nám již známé stránky a je docela fajnová, posuďte sami ^^.


Noty pro klavír k Disenchanted

31. března 2010 v 17:09 | Lumierre |  Noty
Tak jsem dneska hledala, až jsem konečně našla. Sice první záměr byl najít Sleep, ale napsala jsem jednomu moc šikovnýmu borcovi a uvidíme, jestli noty má nebo ne. A když nebude mít, tak je to konec.
No, každopádně, teď si můžete stáhnout i tohle - pro klavír docela dost praktický - Disechanted. Je to z týhle stránky, odtud mám i Cancer.


Jen ještě připomínám...

30. března 2010 v 10:20 | Lumierre |  Ostatní novinky
To jen tak zas po delší době píšu, jelikož MCR zas válcujou ostatní kapely. Pokud by jste měli chvilku a zahlasovali pro TBP, TCFSR nebo rovnou pro Gerarda, bylo by to fajn.

Mikey - sova na skateboardu

30. března 2010 v 9:41 | Lumierre |  Ostatní fotky
Lol xD tak to zas Mikey něco hodil na TweetPhoto. Jeho fotka to nejspíš není, ale stejně je dobrá.

Kdooooo je nadšený z pondělí, oh yea... nikdo

My Chemical Romance v Březnovým šílenství na MTV.com

30. března 2010 v 9:18 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Uhh, tentokrát proti 30STM! MCR budou potřebovat silnou podporu.

Autor: Jeff Watson

MCR jsou zařazeni do volby nejlepší současné rockové kapely. Když by jste hlasovali, bylo by to od vás velice milé. Klikněte zde pro hlasování.

3k návštěv!

29. března 2010 v 20:39 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Jsou to ani ne dva měsíce, co jsem psala o dosažený dvoutisícovce. A teď už jsou to 3000! Ani nevím, jak vám můžu poděkovat. Mám radost, ale jako fakt velkou. Chtěla bych poděkovat všem, co sem kdy přišli, všem, co se sem vrací i těm, co jsou tu dneska poprvý. Děkuju vám. Kdybych mohla, všechny vás vezmu na koncert MCR a zacáluju vstup. A nebo na 30STM a nebo na nějakej super film... a nebo prostě kam budete chtít. Ale je to tak nějak zruky... ^^;
Bohužel jsem nechytla rovnou 3000, tak ani nemám screen. Ale tak... víte co. Stejně je to super pocit.

Frank má vynelázevý přátele

29. března 2010 v 16:38 | Lumierre |  Ostatní fotky
Lol. To jsem se zas zasmála. Frank má fakt vynalézavý přátele - tohle by se mi hodilo do pokojíčka xD

Kamarád mi poslal obrázek jeho nového bezpečnostního systému, vypadá bezvadně. Nejsem si jistý, proč byly potřebný deodorant, nůžky a kalkulačka.

Mé dnešní dojmy

29. března 2010 v 11:32 | Lumierre |  Deníček
Tak jsem zasedla k notebooku - nevím, čí je xD. Dneska jsme byli se třídou v Blansku a šli jsme do muzea v zámku - nejvíc mě zaujal snad jen příběh Karolíny Maineke, taková nějaká Blanenšťačka a měla bejt anglickou královnou! Ale jinak jsem málem spala.
Pak se mělo jít na pracák ohledně volby povolání, ale jelikož tu naši pracujou - vlastně teď spíš jen mamka, taťka je na neschopence kvůli ředění krve - a mamka mě ráno hned informovala, že sem nejdem - paní Hofmanovou zradily hlasivky, a já to hned rozhlásila všem po třídě, vysloužila jsem si od naší třídní Jany Jane FBI CIA Kolombo Nezvalové rentgenový pohled. Asi neusnu. Totiž... učitelky se snažily zapírat to až do konce procházky po zámku v Blansku, ale díky mě už to věděli všichni. A když učitelky přiznaly barvu, všichni se začali pohihňávat... to byla chvilka xD
Takže jsem pak valila za mamkou a poradila se s ní, co dál. Nakonec jsem si ještě šla chvilku sednout do cukrárny s Víťou a Lachtanem. Víťa pěkně posnídal... zákusek, lízátko z bílý čokolády a pak ještě zmrzlinu ve velkým kornoutě. Já se uskromnila na malej kornout s čokoládovou a stacciatelou, či jak se to sakra píše. Yum, v zimě mi to chybělo. A Lachtan? Ten už ani nevím co měl... nic zajímavýho to nebylo, myslím.
A teď tu sedím, v úřadu práce, sama, v kanclu správce PC sítě - taťky, píšu na svůj blog z pracovního notebooku nějaké slečny stážistky, internet od MPSV mě nechce nikam pustit, poslouchám KissHády a příjde mi to jako... jako bych jela na Bahamy v pleteným svetru xD.
Zrovna hraje Stereo Love. Maj na to tak krásnej letní klip, snad z Chorvatska... i ta písnička se mi líbí.
Taky začínám mít hlad. Nebo spíš chuť na ten kuřecí steak se sýrem a šunkou a hranolkama.
A k tomu ta zmrzlina.
To dneska odpoledne na kolečkovejch bruslích nevyjezdím.
... a zejtra umřu na následky pohledu na váhu.
Díky všem, co vydrželi číst až sem ^^;  

Pár mých malých artů...

28. března 2010 v 21:39 | Lumierre |  FanArt
Ačkoli teď jdu od Garou a Adri a z dA a mám chuť je všecky smazat, dávám je sem, než je smažu doopravdy. Všechno to jsou části textů od MCR, nejvíc se mi asi líbí "Now counting down days to go..." z Cancer.


Mikey Fucking Way komix

28. března 2010 v 17:54 | Lumierre |  FanArt
Když už jsme u toho Mikey Fucking Way tématu... xD


Mikeyho update

28. března 2010 v 17:52 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Tak nám Mikey přináší další zprávu z oficiálek. Mluví se v ní o plno změnách, co budou na stránkách + přidává pár fotek. Já osobně se nejvíc těším na ty soutěže - sice pochybuju, že bych si někdy mohla vykračovat po ulici třeba právě v tom krásným triku Mikey Fucking Way, protože tolik štěstí nemám, ale stejně... musím to aspoň zkusit ^^.
... a jinak, všímáte si, jak hezky mluví o Frankovi a Geem? ^^;
A ten obrázek s káblama mi připomíná, jak jsem tak před třema letma s taťkou na úřadu práce zapojovala počítače a servery do takový velký krabice... xD Ale na tý první je Mikey - jako vždy - prostě "fucking"...

Zdravím, přátelé!

Uběhlo děsně moc času od toho, co jsme spolu posledně mluvili a já se za to omlouvám. Abych si to u vás vylepšil, mám pro vás plno vzrušujících věcí. Všichni jste byli tak trpěliví a jsme vám za to nekonečně vděční.

První věc první, tady jsou nějaký fotky ze studia od našeho vynikajícího fotografa (a brzo bude taťka!), Franka Iera. Dosáhli jsme velice napínavé finální fáze nahrávání a odpočítáváme vteřiny do chvíle, kdy to všechno budeme konečně moci sdílet s vámi. Album má název a hlas, i když zatím nemůžu tohohle králíčka vypustit ven k z klobouku. Přeju si, aby bylo lidsky možné posadit se s vámi a nastartovat repráky na odpalový den.

Nejnovější song, který jsme napsali, změnil moji představu o tom, co My Chemical Romance dokážou udělat. Odkazuje všechny úkryty a rozmazává každý verš dál, než kam jsme kdy došli. Taky jsem napjatý z prohlášení, že ve velmi blízké budoucnosti bude oficiální domov MCRMY na webu. Dostali jsme šanci zkušebně zprovoznit webové stránky a nejenže je to důležitá zábava, ale je to taky tak nějak návykový.

V pár dalších týdnech se taky chystáme rozběhnout pár soutěží, které budou pro nás všechny tunami zábavy. vím, že mám jedno nebo dvě trička s mým jménem, kterým bych mohl najít nový domov a vzdát se jich pro ocenění.

Poslední věc ale neposlední, v nejnovějším vydání SPIN magazínu je úžasný článek/obal s naším neohroženým vůdcem (a mým velkým bráchou) Gerardem Wayem. Iggy byl jedním z našich hrdinů a inspirací skrz naskrz naší kariérou a článek je potěšujícím čtením.

Mnoho změn bude přicházet na mychemicalromance.com v příštích týdnech/mšsících. Jednoho dne se probudíte a nic nebude jako dřív, ale bude to jako být starými přáteli. Máme vás rádi víc, než si myslíte. Brzo zas prohodíme pár slov.

Mikey


Hudební březnový šílenství na MTV

27. března 2010 v 21:49 | Lumierre |  Ostatní novinky
Tak jsem si všimla - jak Mikey odkázal na svým Twitteru - že jsou MCR v nějakém tom snad druhém kole téhle soutěže - Hudební březnový šílenství MTV. Právě zápolí s kapelou Pearl Jam, tak jim pomůžem, no ne? ^^

Hlasovat pro vaše favority (doufám, že MCR, ok?) můžete tadyhle.

... btw, přeložím i ten článek k tomu a novinku od Mikeyho, ale dneska jaksi nemám náladu. Omlouvám se. Dneska už jen MCR poslechově, ne překladově.

OMG - WTF?

25. března 2010 v 19:34 | Lumierre |  To ostatní od Lumierre
To jsem tak lezla po YouTube, jako to dělám často a ráda - ale už mi tikaj hodinky, musím se učit Rock and Roll v Anglii a Americe, opisovat příraz, opakovat válec, dopsat a naučit se občanku... no málo toho nemám. Ale konečně jsem našla svý nápisky - části MCR textů doplněný o malý obrázky - takže je možná oskenuju a hodím sem, uvidíme.

No, tak sem teda přidávám tohle video. EMO pravidla... řezání... a tak... -_- Ne že bych EMO nějak vyznávala, podporovala nebo zavrhovala - jsou to přece jenom taky lidi. Nelíbí se mi, když se někdo řeže, to vůbec - ale nemělo by se těmhle lidem nadávat, spíš jim pomoct. To je prostě můj názor... tak koukněte tady na tohle, co ve skoro hlavním vysílacím čase odvysílala Prima... omfg.


Nádhernej cover Sleep

24. března 2010 v 20:05 | Lumierre |  Videa
Dneska jsem tak koukala po YouTubku... a co nenajdu. Tenhle nádhernej cover Sleep od našich milovaných MCR. Ale fakt hodně povedenej. Kdybych tak někde našla pořádný noty... -_-


Frankie maká... ^^

24. března 2010 v 12:35 | Lumierre |  Ostatní fotky
Frank si nejspíš vylepšuje reputaci fotografa a zase zahlcuje svůj Twitpic nejrůznějšíma fotkama...

Hoj všichni, tvrdě pro vás pracuju na přípravě grafik... dlouhý razítkovací a popisovací den

Ehm...

24. března 2010 v 12:31 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Tak jsem na našem největším děle, na počítači, co jsme dostali na Vánoce se supernovým monitorem... a co nevidím... X_x
Dělá vám to taky takový nekvalitní červený fleky všude kolem toho rozcestníku? Jestli jo, předem se omlouvám. Budu se snažit to nějak opravit, ale tady na tomhle PC jsou takový grafický programy, že Malování od Windowsáků mi tu příjde jako výkvět techinky...

Tak, novej design je tu

23. března 2010 v 21:18 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Konečně jsem ho dodělala. Ten rozcestník z toho trochu trčí, já vím, a celkově z toho dessu nemám tak nějak moc dobrej pocit -_-. Co vy na něj říkáte?

Výhled - novej design

22. března 2010 v 21:03 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Joo, majitelka tohohle blogu je co? Líná. A dělá co? Houby. A měla by dělat co? Hodně věcí.
Sečteno a podtrženo, už druhej den makám na novým designu, co by tu měl bejt tak do konce týdne. Taky je jaro, takže trochu častěji lítám po venku - ne že bych měla bandu kamarádů, ale spíš s naším pesem a s bráchou. Venku už jsem s někým nebyla... ani nepamatuju. No, to nic, už zas odbočuju od témata.
Prostě jsem na dessu uskutečnila svůj novej plán - takovej rozcestník, ale ne rozcestník jako na blogu, ale rozcestník jako obrázek, takovej MCR rozcestník ^^. Však uvidíte.