Duben 2010

Veselý Velikonoce... ^^

4. dubna 2010 v 21:16 | Lumierre |  To ostatní od Lumierre
Tak vám všem přeju veselý Velikonoce - já sice tyhle svátky moc neprožívám, vymrská mě tak leda rodina - zejtra jedem nejspíš někam dopryč, vajíčka mě nebaví barvit - leda kdybych měla nějaký originální nápady, čokolády se moc nepřežírám, jen tak trochu na chuť, slepičky a králíčci jsou kýč. Jo, a špenát na zelenej čtvrtek nenávidím. Fuj. Jím okurku, to maximálně.
Ok, to je konec mýho fuck off Velikonoce.
Prostě Velikonoce nějak moc nemusím... ^^;
Ovšem i tak sem dávám takový mý malý přání. Zdobili jsme perníčky a já si hrála...


Nové Affiliate

4. dubna 2010 v 12:52 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Ha, po dlouhé době zas někdo nový! ^^ Konečně někdo využil odkazu "Chcete být affiliate?"...
Tentokrát je to Vivi. Má hezkej blog o dobrejch skupinách, takže není co řešit, měli by jste se tam kouknout ^^

MTV Hudební březnový šílenství - MCR vs. Muse

3. dubna 2010 v 14:36 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Když už jsem u toho překladu z oficiálek...

Autor: Jeff Watson

MCR jsou v dalším kole MTV Hudebního březnovýho šílenství proti MUSE. Hlasování je otevřeno do neděle 4. dubna, 22:00 a v tomhle kole nebudeme moci shlížet procenta, dokud nebude konec hlasování. Zahlasuje teď - KLIKNĚTE ZDE.

MCR Velikonoční lov vajec

3. dubna 2010 v 14:30 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Já díky radě jedný MCR fan našla všechny, ale myslím že už pozdě, takže nepočítám s tím, že bych něco vyhrála... ^^

Autor: Jeff Watson

Velikonoce jsou všude kolem, za každým rohem a pojďme tomu čelit, každý má rád rozechvění z lovu. S tímhle faktem v mysli prezentujeme 2010 MCR Velikonoční lov vajec. Přehrabujte se ve stránkách a hledejte čtyři MCR Velikonoční vejce (1 červené, 1 modné, 1 žluté a 1 zelené). Až najdete vejde, klikněte na něj a budete moci napsat vaše jméno a emailovou adresu. Člověk, který jako první najde všechny 4 vejce, vyhraje balíček podepsaných MCR plakátů. Musíte být registrovaní a přihlášení, jinak vejce neuvidíte.

Uveřejníme vítěze, jakmile budou všechny vejce nalezeny. Šťastný lov!

Ahoj pozemský lidi!

3. dubna 2010 v 14:16 | Lumierre |  Novinky z oficálky
A Ray se ozývá... ^^ už mi začínal chybět, Torosaurus vlasatá. A tvrdí o Frankovi, že vypadá neodolatelně. Ohh. A pak jak mluví o tom jejich technikovi... xD lol. A ta fotka taky nemá chybu.

Autor: Ray Toro
Čau všichni, dlouhý čas bez pošty! Snad jste se všichni měli fajn. V minulém měsíci jsme byli bláznivě zaměstnávaný ve studiu, pracující dlouhé hodiny a píšící skvělou hudbu. Vzalo to i pár dní tohohle prázdninového víkendu, nicméně i tak jsem využil šance dát sem rychlý update o tom, co se děje v MCR světě. Zaprvé, upřímné díky za hlasování pro nás v pokračujícím MTV March Madness. Dokonce i po tom, co jsme tak trochu byli pryč, je vážně fajn vědět, že jste pořád při nás, připraveni bojovat ve chvíli, kdy jste povoláni do zbraně! Nejsem si jistý, co to všechno znamená, ale vždycky je zábavný něco vyhrávat, takže stále hlasujte! Jednou jsem vyhrál $25 na stíracím loterijním lístku a můžu vám garantovat, že vyhrávání MTV záležitostí bude minimálně třikrát lepší než tohle... Taky mám nový snímek od Franka. Tak nějak zatímco škubá kytarou, dohlíží na rodinu v Jersey a vypadá neodolatelně, nachází si Frank čas, aby udělal naše výborný fotky ve chvílích, kdy nahráváme. Tenhle snímek je s Dougem, naším mimořádným technikem. Řekl bych, že je to skvělej chlápek, ale on mi to natřel ve Words With Friends! Takže ať je jakkoli dobrej v jeho práci, je to totální bastard... Když už mluvím o Frankových fotkách, první dvě grafiky, které - jak doufáme doufáme - budou mít pokračovací série, půjdou do prodeje příští týden. Připravte se a čekejte na kliknutí na odkaz tak brzo, jak se bude nabízet, mám pocit, že budou brzo vyprodaný... Zítra tu chceme rozběhnout soutěže. Začne to prvním každoročním MCR Velikonočním lovem vajec. Jedna z mých oblíbených věcí je každý rok barvit vejce s mojí ženou. Vloni jsme namalovali pár vajec ve stylu Transformers, takže určitě uveřejním pár obrázků toho, co jsme udělali. Tak v rychlosti, někde na stránkách budou ukryta čtyři vejce. Najděte je, klikněte na ně, napiště vaše uživatelský jméno a dostanete credit a myslím, že vyhrajete plakát. Watson bude mít brzy víc detailních informací... Nakonec si beru pár rychlých vteřin, abych oznámil svou nekonečnou posedlost z příchozího iPadu. Všichni víme, že miluju přístroje. Asi miluju vynálezy víc než vzduch. Bude očekávaný na mém prahu v sobotu, takže až ho uvedu do chodu, napíšu mé dojmy. Díky za váš čas, promluvíme si brzy! RayMCR bojujou proti Muse

2. dubna 2010 v 19:50 | Lumierre |  Ostatní novinky
Tak teď to bude teprve zkouška, přátelé. MCR se tentokrát v MTV March Madness dostali do boje proti Muse. Jak tak koukám, od začátku do konce soutěže nebudou/neměli takovýhohle soupeře, snad až na 30STM. Muse drtí MCR i na NME.com awards - ty ocenění desetiletí, víte, ne? No, musíme se snažit jim pomoct hlasováním. Mám pocit, že pokud vyhrajou tohle kolo, celkový vítězství je jejich.
BTW - nejhorší je asi to, že MTV neukazuje procenta hlasování. Shit.

MTV Březnový šílenství

1. dubna 2010 v 21:12 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Opět zpráva o Jeffa... opět překládám ^^

Autor: Jeff Watson

MCR a 30 Seconds to Mars v posledním kole MTV Březnovýho šílenství bojovali ve vášnivém boji, který se táhnul k 50/50 remíze. Přes noc MTV spočítalo všechny hlasy a tohle ráno ohlásilo, že MCR vyhráli o 327 hlasů a postupují do dalšího kola proti Panic! at the Disco. Další kolo je právě teď - klikněte zde pro hlasování.