Pozor na idee... oh, počkat, to nevadí, že je duben!

18. dubna 2010 v 21:04 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Omlouvám se za zpoždění, ale včera jsem byla celej den v Blansku/Brně a dneska skoro furt venku na zahradě. Takže to dodávám až teď... když už mě předběhla Adri... a Saxana... xD Ale musím se přiznat, že z tý Jamieho fráze a Frankovejch komentářů jsem prostě chcípala smíchy. BTW... co říkáte tý sexy fotce bratrů Wayových?
... a co těm opuštěnejm bubnům? -_-

Autor: Frank Iero

Čau přátelé,
přeju šťastný třetí dubnový týden! Věci na straně MCR byly superšílený; písničky jsou napsaný a nahrátý, kafe vypitý... hodně kafe, děti byli zachycený ultrazvukem, bláznivý myšlenky se stávají realitou a absolutně žádný spánek díky kofeinu a únavě... pořád.
Všem sběratelům tady všude kolem, který uchvátila limitovaná edice uměleckých grafik 1 a 2, gratuluju a děkuju vám všem, doufáme, že si je užíváte. Jejich neobyčejnost, tu dáváme do něčeho vážně speciálního jako je tohle, a je fajn nabízet vám něco trochu víc osobního než prostě jen vzhled trička (ale pokud jsou trička to, co vyžadujete, budeme mít brzo pár nových designů, slibuju). Části 3&4 budou odhaleny příští měsíc, tak se sem stále vracejte. Registrujte se na stránky a získejte informace o grafikách a jiných My Chem týkajících se témat dřív něž ostatní. Mezitím tu jsou pro nahlédnutí dva nové obrázky ze studia.
A všem, který uvažujete o zapojení se do soutěže rychlo-čtení textů, hodně štěstí! Nemůžu se dočkat, až tyhle videa uvidím, veďte tyhle mikro stroje a nechejte je párat. Oh, a žádný PODVÁDĚNÍ! Mumlaly a lidi, který budou zrychlovat video, diskvalifikujeme a zaprdět mým plynným psem, Profesorem Buckleym.
Teď bez nějakého hlubšího adieu... to, na co se všichni těší každý duben... další pokračování:
SLOVNÍ HISTORIE: Fráze moderního věku, jak řekli My Chemical Romance
Epizoda 19 - "Nemám v úmyslu šlápnout na psa..."
Byla teplá jarní noc v místním nahrávacím studiu, když pomocný hudebník Jamie Muhoberac poprvé vytvořil populární frázi "Nemám v úmyslu šlápnout na psa". Jamie, který pracoval na dvou posledních MCR nahrávkách, je nejznámější "pizza orgán" a "šílený raygun zvukař", pronesl tu teď neslavnou řádku jak doslova málem šlápnul na milovaného jorkšíra Raymonda Tora, Jacka Bauera. Netrvalo dlouho a fráze našla domov v srdcích a na rtech dnešních mladých. Objevuje se na tričkách, nálepkách, fráze rychle nahradila Ježíšovu citaci pro apoštoly, "Nemám v úmyslu s*át na něčí narozeninový dort, ale jeden z vás tady se mě chystá zradit", která je v dnešní době u lidí nejoblíbenějším způsobem jak říct, ať vás nezkouší oblbovat. Svědek idee Jamieho fráze byl citován, jak říkal: "To prostě dělá větší dojem. Opravdu si to myslím, vždyť kdy posledně někdo s*al na narozeninový dort? A jestli můžete tento pocit zakusit jen jednou za rok! Když v dnešních dnech a letech někdo šlápne na psa každé tři a půl minuty." (Tyto statistiky nezahrnují Albánii nebo Portoriko a proto tedy nebyly aktuálně osvědčeny)
xofrank


Drum parts
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama