Červen 2010

Frankova další fotografika "sonic salmonella" je právě teď dostupná!

29. června 2010 v 11:16 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Tak ještě jednou, podobná zpráva jako od Frankieho, ale tentokrát od Jeffa. Heh, počítám, že když je první 24h sleva 5$ (což už je celkem fajn sleva, něco kolem stovky), budou za chvilku totálně vyprodaný...

Autor: Jeff Watson

Frankova další fotka, pojmenovaná "sonic salmonella", je právě teď dostupná v oficiálním MCR.com store!

Bylo vytvořeno jen 200 dostupných kousků každé grafiky ze série. Všechny fotky, zahrnuty v sérii, byly zachyceny Frankem ze studia, kde kapela pracuje na jejím novém albu.

Každá fotografika bude obsahovat speciální reliéfní logo a bude individuálně ručně očíslovaná, podepsaná a označená na zadní straně Frankem Ierem.

Pokud také učiníte objednávku do 24 hodin, dostanete také slevu 5$. Also, if you order within the first 24 hours, you'll receive $5 off.

Grafika #5, "sonic salmonella", je právě teď k dostání

29. června 2010 v 11:08 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Zpráva od Frankieho, mwhaha. Ačkoli něco podobnýho napsal později i Jeff, je fajn, že i Frank na nás myslí...
A víte co je nejlepší? Na týhle grafice je "srdce a duše My Chem, bráška nás všech", Mikey ^^; (víte, já miluju, když o něm ostatní členové kapely mluví takhle hezky ^^)
Mimochodem, těma perskejma kobercema si nejsem úplně jistá... xD ale tak známe Franka, on to klidně mohl myslet doslova a vážně...
Plus ještě jeden můj komentář - všimli jste si, jak mluví o šestý grafice? Duh, třeba o ni zase bude soutěž... a 200 nejlepších ju vyhraje... ^^

Autor: Frank Iero

Zdravím, přátelé,

Červen je tu a skoro už je pryč. To nám přináši poslední části limitované edice grafik. Fotky 1-4 odešly pořádně rychle a nikdy se nevrátí. Všichni jsme ocenili vaše naděšní v několika minulých měsících a rozhodli jsme se uvolnit poslední grafiky jiným a snad i dostupnějším způsobem.

Grafika #5 je už teď k dostání a je pojmenovaná "sonic salmonella" (v překladu "akustická salmonela", pozn. Lumierre). Tahle fotka zobrazuje srdce a duši My Chem, on je naše komediální páteř, to on se stará o podbarvení našich songů, a je to bráška nás všech... Sir Mikey Fucking Way, vážený pán.

Název obrázku je narážka na náš domácí vtip, na který jsme přišli při mražených večeřích v tour buse, ale fotka samozná je o drsňácky šikovném bráchovi Wayovi, který dělá to nejlpší, co umí v nahrávací místnosti ve studiu v Los Angeles. Skoro cítíte ty perský koberce v jeho basovejch tónech... nemám pravdu?

Možná říkáte "úžasný, ale kde je ta poslední grafika?? Tahle tajemná grafika číslo 6??" ...ah, no, tady začínají být věci jiný a zajímavější, přátelé... stále sledujte mychemicalromance.com pro další detaily.

xofrank

sonic salmonella

Fakt vypadám jak Marilyn a jak Mikey...?

26. června 2010 v 21:39 | Lumierre |  Dojmy a postřehy
Uhm, na FB mi spolužačka napsala, že u první fotky - tý v červený bundě - vypadám trochu jak Marilyn Manson... a na tý druhý, ve Venganza vestě, to bylo opět na FB, ale tentokrát od RaduSh, jsem se dozvěděla, že jsem jako Mikey Way... chápete to? On, Mikey Way...
Duh, omlouvám se, hrabe mi z něj. Když už nemám na reálnou lásku, proč ne aspoň tu platonickou, že?
No, nehledejte v tom hlubší narcistický smysl, jen bych chtěla vědět, jak to připadá vám... ^^;

Edit 21:50 - Ještě abych přidala svůj názor... Mikeyho možná trochu připomínám těma brýlema... xD
A Marilyna? Už jsem na to přišla, čím trochu "Mansonuju"... těma hodně kontrastníma barvama, uměle světlou pletí a celkem tmavejma vlasama a linkama kolem očí...
(obrázky najdete v Celým článku. Nechci vás mít na svědomí, když by jste hned viděli můj xicht... ^^;)

MCR v Manuálu

25. června 2010 v 21:47 | Lumierre |  Videa
Duh, tak už i v českým videu vyzdvihujou MCR jako EMO kapelu... ale tak tohle video je taky jedno z těch zábavnějších. A navíc... já bych se taky rozbrečela, kdyby mi někdo řekl, že se My Chemical Romance rozpadli, takže s tím týpkem soucítím.
Jak nad tím tak uvažuju... je pravda, že MCR mají takový hodně procítěný texty, ale porovnejme je třeba s 30STM... Jared taky chvílema bolestně úpí (aspoň v A Beautiful Lie mi to tak chvílema přišlo), tak jako Gee v TBP... ale nejsou považovaný jako hlavní milník EMO stylu... členové 30STM se taky hodně v tý BL éře líčili - ale to i MCR... tak proč zrovna MCR?
Ale samozřejmě tím nechcu nijak ponižovat 30STM, už vůbec ne MCR, jak bych jen mohla, obě kapely mám ráda. Jen si říkám, proč zrovna MCR, proč ne třeba právě 30STM nebo některý z jinejch kapel.
Jinak doporučuju kouknout na celý video... zábavný ^^


MCR Store - TBP éra bere za svý...

24. června 2010 v 21:16 | Lumierre |  Ostatní novinky
Jak si Adri•M správně všimla, MCR Store zažívá poslední tažení některých věcí v TBP stylu. Proč jen je mi z toho tak úzko? TBP styl byl ten, se kterým jsem u MCR začínala - vlítla jsem do TBP doby po hlavně a zamilovala si tu teatrálnost a hravý zdůrazňování smrti... a najednou to jde pryč. Aww, přiznám se - mám jen dvě Revenge věci, Venganza vestu a TCFSR tričko... -_- asi se budu snažit si sehnat u nás ještě nějakou TBP věc...
... ale jinak, víte co to znamená? Do store se blíží nová éra... éra čistýho rocku, toho rocku, který tu chybí. Takže... každá karta má rub a líc, tak stejně jako tahle.

Poslední kolo

Tyhle MCR reklamní předměty jsou na posledním tažení.
Jestli je chcete, získejte je právě teď, ještě před tím, než budou pryč navždy.
Začněte nakupovat už teď.

(překlad obrázku - zdroj obrázku mychemicalromance.com)

Hodnocení blogu od Sally

24. června 2010 v 20:01 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Ohodnoceno odtud... děkují ^^Design - 8/10
Obsah blogu - 9/10
Návštěvnost - 2/10
Menu - 8/10
Přezdívku - 7/10
Celkový dojem - 7/10

Celkem: 41/60

Vlny a šedý nebe

24. června 2010 v 19:54 | Lumierre |  Dream on...
Tenhle sen se mi zdál dneska.
Už si přesně nepamatuju, jak to všechno začalo. Vím jen, že jsme byli v nějaký divný místnosti - já, brácha, taťka a mamka. Brácha měl nějakou krajkovanou tašku v ruce a vlítlo mu do ní takový aspoň tři cenťáky velký hovado. On je vyhodil z tý tašky ven a to hovado mě kouslo... a já jsem bráchovi nadala, že má dávat pozor... (lol)
No, potom si dál průběh nepamatuju. Vím jen, že jsem nakonec stála na našem malém balkoně. Dole u garáže byli v jejich autě babička a děda. Nevím, jestli nějak extra moc pršelo nebo tak něco... ale prostě na poli, co je za krasovskou hospodou, na kterou máme z balkonu taky výhled, bylo šíleně moc vody, prostě to pole bylo zatopený. Slunce svítilo a kolem byla modrá obloha - ale jen kousek nad obzor, pa přes bílou přecházela v temnou šedou. Ta modrá byla místy jako kdyby "protrhaná", nějak jsem v tom snu věděla, že je to prostě nějaká díra v ozonu nebo tak něco, kolem okrajů tý díry bylo hořící oranžový nebe a blíž ke středu byly vidět některý planety, ale prostě strašně blízko. Měla jsem šílenej strach... a nakonec se z tý vody za hospodou zvedla vlna, aspoň tak pět metrů vysoká... ječela jsem hystericky na mamku, že se blíží vlna, a na babičku, aby vylezli z toho auta dole u garáže. Ta vlna se nakonec zastavila u sousedovic baráku... pak šla druhá, s tou to bylo stejný. Furt jsem se v tom snu cítila tak nějak prázdná a cítila, že někde blízko je konec...
A s děsivě mizerným pocitem jsem se i probudila... -_-
Jo... a ještě někde v tom snu, úplně na jeho začátku... to si ještě vzpomínám, že mi mamka dovolila piercing do obočí a já měla děsnou radost... xD

"Muáá..." xD

23. června 2010 v 19:49 | Lumierre |  Dojmy a postřehy
Promiň Dixie Abigail, že to sem dávám až teď...
Na obrázku jsem já + větráček v mým okně... a na rameni mám od Abby (nebo Dixie?) vyslaného křečka...
A kdo chce vědět doprovodný (mírně zkrácený) příběh tohohle obrázku, nechť koukne pod obrázek...

MCR jako Mii

23. června 2010 v 19:01 | Lumierre |  Ostatní fotky
Tak prvně pro ty, kdo neví, co jsou Mii. Existuje herní konzole od Nintenda jménem Wii - z anglickýho we (mám ju doma, mimochodem) - a ovládá se pohybem. Každý si tam může vytvořit svoji postavičku, obecně se těm postavičkám říká Mii - opět z anglickýho me.
No... a taky existuje jedna stránka, kam lidi házej podobizny slavnejch Mii. Já našla Raye a Mikeyho... jsou roztomilý! ^^ (mimochodem... Mikey je k sežrání i v tý vzorový fotce... waa!)

Mikey Way - Mii

Vítěz MCR zápasu coverů

22. června 2010 v 10:56 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Duh, ještě že jsem se neúčastnila, to by byl trapas... na takovouhle skupinu bych neměla. A ten kluk má takovej... zajímavej hlas, trochu fakt jak Gee ^^; a ještě když to podbarví tou hudbou, tak jsou fakt dobrý.
Autor: Jeff Watson
Díky všem, kdo jste se zúčastnili MCR zápasu coverů, máme víc než 850 zúčastněných a viděli jsme úplně každého z nich. Měli jsme mnoho úžasných soutěžících, ale nakonec jsme se museli rozhodnout jen pro jednoho. Vítězi MCR zápasu coverů a kytary podepsané od My Chemical Romance není nikdo jiný než "Members of the Press." Koukněte tady na jejich kousek.

Díky všem, co se připojili do zápasu a stále sledujte nejnovější novinky, které příjdou brzo na web.

Babička zpívající Teenagers

22. června 2010 v 10:51 | Lumierre |  Videa
Yay, dobrá paní! xD Jak ještě občas mává rukama a tak... prostě pokud se chcete zasmát, určitě se koukněte.

První moje lyrics...

21. června 2010 v 20:40 | Lumierre |  Lumierre's lyrics
Uhm, jak to jen uvést? Místy divný slovosled a tak... ale tak i u profíků se někdy slovosledu a gramatice divím, tak co už. Je to anglicky, v češtině psát neumím. Měla jsem vztek na jednu holku od nás... tak jako mám i dneska, tak proto to uveřejňuju ^^;

I'm walking without any feels
With cold and cruel something in my hand
In this city full of acrid mysteries
I want someone especial to shred…

Nový design

19. června 2010 v 22:39 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Jak jsem psala, je to tu - nový dess. Když to dneska stihnu, udělám ještě u sebe v Koutku pár nových rubrik, abychom měly ty změny komplet... ^^
Jinak, co mu říkáte? Mně osobně se celkem líbí, jen ti MCR v mém oku nejsou moc vidět (ano, je to moje oko ^^;), ale zas když byli výraznější, bylo to takový divný... a záměrně jsou bez Boba, však víte... -_- Taky možná ještě něco dodělám na tu levou stranu, když jsem u nás na PC s velkým monitorem, je to takový divný.
... i když nevím, co bych tam dala. Takže uvidíme xD

Jedno nové elite affiliate a jedno přesunuté do legend...

18. června 2010 v 22:17 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Kdo se pohybuje kolem blogu naší milované, oblíbené, křečka chovající Abby, ví už, že zakládá nový blog... takže mu tenhle nadpis byl jasný hned.
Já jsem měla VIP právo a měla jako první odkaz... Thanks, Dixie! ^^ A zítra vyfotím to okno po "Muááá" útoku... klan se nezapře, že? xD Uhm, kdo ví, pochopí.
Takže to shrneme - Dixie A. je moje nové elite affiliate... a blog Abigail je už legendou... ^^

Pár změn...

18. června 2010 v 21:48 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Info pro nejbližší dny...

Zaprvé asi udělám nový design. Ne, určitě udělám novej dess, tenhle už je tu děsně dlouho... ale když já ho mám tak ráda... ^^;
A k tomu se váže i jedna celkem zásadní změna tady na blogu. Uhm, víte, stále bude hlavní složkou MCR, ale chtěla bych to tu udělat i trochu osobní. Založila jsem si sice ještě jeden blog, ale asi ho zase budu mazat - nebaví mě mít dva blogy. Takže možná tu bude víc mých dojmů, snad nějaká moje povídka, možná nějaké kresby, dejme tomu že i texty v angličtině, co jsem si vymyslela jakože texty neexistujících písniček... xD Doufám, že vám to nebude vadit ^^;

Diplom od Terky

18. června 2010 v 21:27 | Lumierre |  Diplomy
Děkují ^^ ... diplom za bleskovku z téhle stránky.

Chceme nový videa MCR? Chceme. Chceme nový fotky MCR? Chceme. Tak hlasujem! ^^

17. června 2010 v 21:05 | Lumierre |  Info o chodu blogu
Našla jsem odkaz u Adri na hlasování pro účast MCR na jednom fesťáku v Rio de Janeiru. Myslím, že by si MCR zasloužili zase někde vykouknout... a nadpis mluví za vše ^^ dostane se tam myslím jen 5 kapel s nejvíc hlasama, tak pojďte sem a klikněte jim ^^.

Balada pro Adélu

17. června 2010 v 21:03 | Lumierre |  To ostatní od Lumierre
Aneb jak jsem hrála...
Je tam několik chyb, asi je poznáte -_- ale tak co užPozdě, ale přece... všechno nej pro Bandit Lee Way! ^^

16. června 2010 v 21:50 | Lumierre |  Ostatní kolem kapely
Úplně jsem ve všem panickém shonu zapomněla na malou Bandit Lee Way, které byl letos 27. května jeden rok! ^^ Bandit už chodí, šikulka malá. Myslím, že i trochu mluví, když odpověděla na otázku Lyn-Z"Chceš, abych dala tyhle fotky na internet?" jen "Ne"... ^^ Malý děti jsou rozkošný.
A nedávám sem fotku ani obrázek, uhm, víte proč? Protože i kdybych udělala jakoukoli grafiku, všecky fotky jsou už takový ohraný... aspoň mně to tak příjde ^^;