Říjen 2010

Všecho nejlepší, Frankie ^^

31. října 2010 v 21:31 | Lumierre |  Ostatní kolem kapely
Jistě už všichni víme, kdo dneska slaví svátek - pan kytarista Frank Iero, dvojitý otec a náš základ pro dvacátý devátý Ieroween ^^ z čehož vyplývá, že je mu dneska tedy 29 let. A co mu přát? Ať je stejně dobrej táta jako kytarista - ne-li lepší, ať mu to stále klape doma i v kapele... a ať sakra už konečně přijede k nám! xD
Mimochodem, natočili jsme s bráchou takové jedno video. Tak koukněte, pokud máte chvíli ^^; Mělo to být do většího projektu, ale ten nevyšel. Tak to pošlu Frankovi aspoň tak - sice to asi neuvidí, ale co už, když je to hotový...

Playlist - Edinburgh

31. října 2010 v 19:51 | Lumierre |  World Contamination Tour
Na Na Na
Thank You For The Venom
Dead!
Cemetary Drive
Planetary (GO!)
I'm Not Okay (I Promise)
Give 'Em Hell Kid
Our Lady Of Sorrows
I Don't Love You
You Know What They Do To Guys Like Us In Prison
The Only Hope For Me Is You
Destroya
Welcome To The Black Parade
Helena
Mama
Teenagers
The Ghost Of You
Famous Last Words
Sleep
Cancer
The Kids From Yesterday

Halloweenský sen

31. října 2010 v 18:52 | Lumierre The Aftermath Animal |  Dream on...
Hmm, je to ironie, že se mi v den Halloweenu zdál takovej fakt podivnej sen? Možná, protože přes rok se mi nic takovýho nezdá. Miluju Halloween... ale tohle bylo odzbrojující. Děsivý. Halloweenský - proto to přiřazuju k tématu týdne.
Stojím u budovy. Je na vrcholu kopce - pod ní dvě stě metrů sráz, nad ní dál prudce stoupá zalesněný kopec. Pod srázem se rýsuje rozlehlý komplex a já vím, že je to psychiatrická léčebna. Působí neuvěřitelně chladně.
V budově probíhá nějaká oslava - je tu všude kolem plno lidí a já se mám účastnit. Rozejdu se dolů po cestě k léčebně - sama nevím proč. Potkávám své rodiče - a mamka mi začne vyprávět a já jako bych jí viděla do vzpomínek, všechno najednou vidím jejíma očima. Nějaká žena, tlačící před sebou kočárek, prý přišla k mým rodičům. Je prý tady z léčebny a je na tom tak zle, že ji psychiatři vysvobodí vyříznutím jejího srdce - zaživa, přímo z těla. Jenže se k tomu vůbec nemají. A prosí moje rodiče o pomoc, podává jim stříbrný lesklý nůž. Naši se rozhodují, ale taťka to příjme. Pomůže jí. A já to najednou všechno vidím.
Rozejdu se k léčebně. Potkávám plno vesměs starých lidí a chovají se podivně. Vyběhnu bránou z mříží ven a prodírám se lidmi, kteří přišli vesele oslavovat - já stále nevím co. Utíkám po cestě nahoru, ale nejsem zadýchaná. Od budovy pokračuju v běhu dál, vzhůru do schodů. Potkávám tam své spolužáky - na chvíli se s nimi zastavím, ale je mi tak psychicky zle, že běžím dál. Pořád vidím tu ženu, její zoufalství. Je krásná, mladá - a podává mým rodičům nůž. Proč sakra, proč? Doběhnu na kopec, v lese tam stojí náš dům - ale úplně jiný, já jen vím, že je náš a že jsem doma. A to mi stačí.

Edinburghské Fan Tour Reports

31. října 2010 v 11:40 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Konečně - konečně přináším ty tour reporty. Fotky a Jeffův úvod přidám až večer, teď budu trávit kus odpoledne v Blansku, omlouvám se ^^;
Autor: Jeff Watson
Třetí zastávka na MCR "World Contamination Tour" byla v Edinburghu ve Skotsku. MCR fan tour reportéři Leigh-Ann B. a Stephanie S. tu byli přímo v ději a řekli nám tohle:
Stephanie S:
Když jsme přijeli na místo, byli jsme mírně zmatení - nevěděli jsme, kam máme jít - ale díky tomu jsme se jako tour reportéři poznali navzájem - tím chci říct, že jsme potkali hned pro začátek skvělé lidi! Pak jsme počkali v backstage na setkání s kapelou.

Amsterdam - B-Day song pro Franka

31. října 2010 v 11:14 | Lumierre |  Videa
Začne to cca tak v polovině videa... Gee tak opatrně řekne něco o Frankieho narozeninách... a celej dav zaječí a Gee začne zpívat "Happy B-Day to you..." a dav už pokračuje sám... a Frankie si dolaďuje kytaru a tak hezky se usmívá... pak si odhrne vlasy a zase se usměje... aww, mu ten úsměv tak sluší ^^ to video je celkově pěkný.


Na Na Na v T-Music Chart (video)

30. října 2010 v 13:41 | Lumierre |  Ostatní novinky
Tak jsem dneska sledovala reprízu T-Music Chart, kam během tohohle týdne zařadili i Na Na Na. Díky Fraps a online přenosu na Ocko.tv se mi povedlo natočit moderátorku, jak to celý uvedla. Chápu, že je to blbost a asi to většinu lidí nezajímá, ale pro nás fans je celkem milý takhle v češtině slyšet pochvalu Na Na Na - i když tahle mnou ne moc oblíbená moderátorka chválí všechny, je strašně komerční. Ale bylo to úplně mazecovatý - naši se nalepili k televizi taky a celá rodina jsme seděli a koukali na Na Na Na ^^ kouzelný. Byla jsem happy až za hrob - mamka dokonce řekla, že to je prostě taková dobrá a nabitá hudba a že Mikey je hezkej chlap, prý dokonce hezčí než Gerard xD
No, a pokud by jste náhodou koukali na video, omlouvám se tam za ten zásek - přestalo mi to na pár vteřin nahrávat, ale říkala tam jen, že "Listopad je oblíbený měsíc pro vydávání desek - a ani My Chemical Romance nezůstanou pozadu. Představí vám své...", dál už to tam je... ^^;. Uhm, menší bug, no.

Koukněte jak se tvořilo skvělé video "Na Na Na" (článek z MTV.com)

30. října 2010 v 11:30 | Lumierre The Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tak dneska dopřekládávám ještě článek... líbí se mi, jak hezky o tom mluví (až na to zdůrazňování kýčovitosti, ale tomuhle klipu ta kýčovitost prostě sekne) - a sice už skoro všecko víme, ale takovouhle chválu přeložit musím xD
Video Na Na Na od My Cheical Romance je tábornickná, kýčovitá, bláznivá projížďka, kde My Chemical Romance září jako Killjoys: "Party Poison" (Gerard Way), "Jet Star" (Ray Toro), "Fun Ghoul" (Frank Iero) a "Kobra Kid" (Mikey Way), kteří bojují proti ďáblům moderních dní z firmy Better Living Industries.

Making-of Na Na Na video (MTV.com)

29. října 2010 v 22:47 | Lumierre The Aftermath Animal |  Videa
MTV.com se zase pořádně ukázalo - přišli se čtyřminutovým Making-of videem k Na Na Na. Je to fakticky bomba - strašně se mi líbí, jak si to kluci umí užívat. Chtěla bych je někdy potkat... třeba jen na pět minut... prostě jen trávit chvíli ve společnosti takovejch bezva uvolněnejch a hravejch lidí, co se nestydí za to, že jim je sice 33 let, ale prostě i tak lítaj a střílí upíří nepřátele v poušti... ^^ jsou skvělí.


Aftermath Animal - story, photo, logo

29. října 2010 v 22:36 | Lumierre The Aftermath Animal |  To ostatní od Lumierre
No... už teď vím, že nevyhraju, když jsem tak viděla pár fotek na netu - a hlavně fotky mých MCR friends z Česka a Slovenska. Bohužel jsem nemohla chytit venku moc sluníčko a v mlze se fotit nebudu, to by nebylo dost Killjoy... tak jsem se vyfotila v našich růžové ložnici a zasadila jsem to do prostření hotelu "Pink Panther"... ale i tak je to špatný... a teď už je to navíc úplně jedno, je konec soutěže, tak co už. Ale stejně bych pořád chtěla vidět všecky vaše Killjoy costume & stories, takže pokud někdo máte, dejte vědět, jsem na ně zvědavá ^^; A teď už k mojí Aftermath Animal - mimochodem, hodně jsem si vyhrála s příběhem... dá se říct, že moje Double-A má stejný přání a cíle jako já... a taky měla přelom, kdy měnila svoji osobnost, stejně jako já... prostě jsem to ze 2/3 já, jen hodně víc Killjoy a hodně víc v Kalifornii ^^;.

Jméno: Aftermath Animal (někdy Double-A nebo jen AA)
Příběh: Hell-oh! Tady Aftermath Animal. Žila jsem v Český republice, ale když mi bylo 14, odjela jsem kvůli studiím do Kalifornie. Měla jsem tu být dva roky, ale pak byly doslova rozbombardovány ty dobré vztahy mezi Evropou a USA, takže nejsem v kontaktu se svojí rodinou. A návrat do Český republiky? Hah, to je jen cosi z mého snění.
Slyšela jsem o bandě, říkají jim Killjoys. Bojují proti Better Living Industries - nenávidím tuhle za&*!nou společnost, jenže je sakra mocná. Obdivuju Killjoys - chtěla bych se s nimi setkat, protože tak nějak bojuju na jejich straně - oni to jen neví. Miluju svoji raygun, miluju svoji masku, miluju všechny ty přestřelky a miluju, když můžu bojovat za svoje pravdy. Hah, a kvůli tomu se skrývám ve starém, ale docela zachovalém hotelu jménem Pink Panther.
Teď mám život ráda, protože už jsem zapomněla na ten svůj "starý" život a svoji "starou" osobnost. A teď už jsem prostě jen zvíře - a nepříznivý důsledky jsou až na druhým místě.

Guitar Hero slaví Rocktober s Na Na Na Rocktober

29. října 2010 v 19:56 | Lumierre |  Rozhovory, články...
Když jsem hledala něco víc k tomuhle videu, našla jsem i krátkej článek o Na Na Na v Guitar Hero: WoR. No, samozřejmě je Na Na Na jen pro Xbednaře, my s Wii tak leda utřem nos... x/ Ale kdo má Xbox, ten se má.

Pokud hledáte něco, u čeho můžete pařit rock tak moc, až vyflusnete srdce, přichází nová sada songů pro Guitar hero ke stažení - a ta utěší váš hlad.
Od 19. října si můžou Zlatí uživatelé Xbox Live stáhnout zdarma trojbalení songů, které obsahuje "Resistance" od Muse, "The Infection" od Disturbed a "Na Na Na" od My Chemical Romance. Koupit si je můžou i Stříbrní uživatelé.


Video z Gamers Week v Paříži

29. října 2010 v 13:33 | Lumierre |  Videa
No, jak už asi všichni víme, každý člen MCR má tak trochu zálibu v technice a ve hrách - Ray se chopí každý nový vymoženosti, co se techniky týče, Frankie, Mikey a Gee jsou hračičkové sami o sobě. Takže nemohli chybět na Gamers Week v Paříži, kde si na Guitar Heru zapařili Na Na Na (ale ti kreténi nezapomněli dát Na Na Na jen pro zlatý uživatele a jen pro X-Box, takže smrtelníci, který nemají X-Bednu, si ani neškrtnou x/). Tuším, že za bubnama sedí Michael a kytary se chopili Ray a Frankie - Frankie se pořád tak vtipně usmívá, já jsem z něj měla dost. Gee má plný ruce podepisování se svým fans a Mikey stojí a kouká ^^

MCR v T-Music Chart - let's vote!

28. října 2010 v 22:06 | Lumierre |  Ostatní novinky
T-Music Chart, snad nejznámější hitparáda v ČR, zařadila na svůj program i MCR a jejich Na Na Na. Já jsem se snažila trošku popsat našim přátelům z Anglie, jak volit a MCRmyUK a MCRmyLondon to i ReTweetli, takže snad nějaké hlásky přibudou. Ale i my se musíme zasnažit je dostat aspoň do top 10. Takže všichni povinně sem! ^^
A jestli nás porazí třeba Kesha, tak na nás BL/ind pošlou draculoidy - a to bude zlý...

Úplně nový fotky MCR

28. října 2010 v 21:17 | Lumierre |  Společný
Hmm, vypadá to, že zase dělali shoot pro nějakej časopis ^^ to je zas překládání... teď makám na reportu z Edinburghu, pak tu mám nějakej rozhovor, co je dvě hodiny dlouhej (má třicet dva části, to nedám), takže na ten asi dlabu předem, leda že bych si jeho překlad s někým rozdělila, ale pochybuju, že se najde někdo ochotný překládat to se mnou. No a dál jsem našla jeden článek z jakýchsi novin... je toho prostě moc.
Jo a zdoj je opět Lenii.
Edit: 21:32 - Uhm, no, u Lenii přibyla už i druhá fotka, tentokrát Gerarda. A vypadá to, že je to celý Německy. Sakra. Škoda.

My Chem verze Tic-Toc od Keshi

28. října 2010 v 21:03 | Lumierre |  Videa
Tohle je prostě dokonalý dílo! A prý "Mini Ray" je ta malá holčička, já mám dost... xDD


Krásná nová fotka bráchů Wayových

28. října 2010 v 19:40 | Lumierre |  Společný
Jsem se zas jednou totálně rozpustila... díky Lenii ^^


Fotky z MySpace Secret Show

28. října 2010 v 14:28 | Lumierre The Aftermath Animal |  Fotky z vystoupení
Teda koukám bylo to tam takový hezky malý a soukromý... fakticky bych tam chtěla bejt, skoro víc než na nějakým mega koncertě... ^^; ale já bych chtěla bejt všude, kde jsou MCR xD Zdroj je mimochodem tahle agentura. Víte, co se mi na ní líbí? Hodně fotí Mikeyho xD Ale jinak tam mají celkem skoro 100 fotek, tak jsem vybrala jen devět, co se mně tak nějak líbilo ^^


Playlist - Manchester

27. října 2010 v 21:27 | Lumierre The Aftermath Animal |  World Contamination Tour
Na Na Na
Thank You For The Venom
Dead
Cemetery Drive
Planetary
I'm Not Okay
Give 'Em Hell, Kid
Our Lady of Sorrows
I Don't Love You
Prison
The Only Hope For Me Is You
Honey
Welcome To The Black Parade
Helena
Mama
Teenagers
The Ghost Of You
Famous Last Words
Sleep
Cancer
The Kids From Yesterday

Manchesterské Fan Tour Reports

27. října 2010 v 21:19 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Tak přináším ještě ty Manchesterské, než přibudou Edinburghské a já se z toho zblázním... xD

Autor: Jeff Watson

Fan tour reporty z druhé zastávky MCR na "World Contamination Tour" pocházejí z anglického Manchesteru. Reportéři Emma B. a Josh T. byli na scéně. Níže si můžete přečíst jejich reporty.

Nový obal artwork pro "SING"

27. října 2010 v 20:38 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Tak to vypadá, že tu máme další singl! Asi jím bude SING. Já tenhle singl cover prostě miluju... ta otázka na něm je prostě úžasná.

Autor: Jeff Watson

Koukněte na artwork pro song s názvem "Sing" z očekávaného alba My Chemical Romance.
SING

Fotky od fan, která se setkala s MCR

27. října 2010 v 19:18 | Lumierre |  Ostatní fotky
No, to šťastné děvče, které potkalo MCR díky Kerrangu, napsalo na svůj blog velice předlouhý článek, který se mi fakt nechce překládat - ve zkratce všecko popsala v reportu, tam mi to příjde věcnější. A já přidávám ještě její fotku s MCR a fotku vzkazů, který jí i s podpisama věnovali MCR... je to od nich hezký... a strašně se mi líbí Mikeyho písmo, má je takový rozhážený jako já xD