Koukněte jak se tvořilo skvělé video "Na Na Na" (článek z MTV.com)

30. října 2010 v 11:30 | Lumierre The Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tak dneska dopřekládávám ještě článek... líbí se mi, jak hezky o tom mluví (až na to zdůrazňování kýčovitosti, ale tomuhle klipu ta kýčovitost prostě sekne) - a sice už skoro všecko víme, ale takovouhle chválu přeložit musím xD
Video Na Na Na od My Cheical Romance je tábornickná, kýčovitá, bláznivá projížďka, kde My Chemical Romance září jako Killjoys: "Party Poison" (Gerard Way), "Jet Star" (Ray Toro), "Fun Ghoul" (Frank Iero) a "Kobra Kid" (Mikey Way), kteří bojují proti ďáblům moderních dní z firmy Better Living Industries.


Ale Na Na Na taky obsahuje tunu zběsilé rychlosti, hodně oktanu (látka, která se přidávala do benzínu hlavně v 60. a 80. letech, pozn. Lumierre) a plno rychlých a těžce postřehnutelných detailů, které nahrávají profesionálně umělecky režírovanému videu (od Jasona Fijal), které rozpálí i poušť v Kalifornii.

Už jsme vám ukazovali jedno behind-the-scenes video z natáčení "Na Na Na". Ale teď máme úplně nové, nikdy před tím neuveřejněné making-of Na Na Na videa, kde přibližujeme všechny skvělé malé detaily My Chemical Romance obsažené v Na Na Na - od dokonale naučeného grafitti, precizních detailů na Trans AM z roku 1979, rayguns a mimozemských návštěvníků - cizáci, figuríny, maskoti a ztracený existence - až po zkrvavené postele v tom nejhorším motelu u silnice, jaký jste kdy mohli potkat.

"Na Na Na" bylo režírováno Roboshobem a Gerardem Wayem, založeno na Gerardově konceptu. A tohle, behind-the-scenes video ukazuje Gerarda a kapelu v kostýmech navrhnutých Gerarden (designovaných Colleenem Atwoodem), podávající si ztřeštěné barevné nápady spaghetti westernu a ukazující "Přirozeně zabijácké" dotyky.

Koukněte, jak My Chemical Romance tvořili Na Na Na v tomhle exkluzivím behind-the-scenes videu. Album My Chemical Romance s názvem Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys výjde 22. listopadu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama