Londýnské Fan Tour Reports

27. října 2010 v 18:56 | Lumierre |  Novinky z oficálky
Teda, z toho tak krásně sálá celá ta atmosféra... chtěla bych tam být, chtěla bych se setkat s MCR... asi to ho ale chci moc -_-

Autor: Jeff Watson
Tour reporty z první show MCR tour s názvem World Contamination Tour in London, která se konala v UK! Tour reportéři Michelle B. a Sarah I. tu byli a napsali tohle:


Michelle B:
Nebezpečné dny přicházejí, a Killjoys vyhodili do povětří Hammersmith Apollo - přesně jako v postapokalyptickém světě, který znají a tak milují. Po tříleté přestávce se kluci opět vrátili do měst v UK, aby odehráli první show Danger Days World Contamination Tour - a povedlo se jim roztavit naše obličeje. Byli jsme vtaženi do devadesáti minut drsné intenzity, se kterou jsme nikdy předtím neměli zkušenost. Celá ta nová úroveň nebezpečí se stala pro tuhle live show samozřejmou. Playlist byl rozmanitě mixovaný - obáhl dvě vystoupení se songy z Bullets - Our Lady Of Sorrows (jedna z těch, které nehráli live už mnoho let, jak řekl Gerard) a Honey This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us (během kteréhož byli lidí neočekávaně vytaženi z davu, aby si na stage zazpívali s kapelou). Songy z Bullets obykle doprovází uši drásající křičivá reakce, dnešní noc tedy nebyla vyjímkou. Songy z Three Cheers a z The Black Parade se objevily také spolu s horlivě očekávaným již známým i neznámým (Planetary Go! a oblíbené Kids From Yesterday) materiálem z Danger Days, který spustil úplnou bouři. Hned v prvních taktech je dav hltal s každým nádechem. Kapela byla také v povznesené náladě, zahrnuta maskami, které měli lidé v davu, oplývala jazzovými tanečními pohyby a žoviálními vtípky během přestávek mezi songy a troufalé úšklebky ani jedinkrát neopustily jejich tváře. Atmosféra přímo bzučela elektrickou energií a každá v hale to cítil. Killjoys udělali kravál a vytřeli nám zraky!

Sarah I:
Chvíli mi trvalo, než jsem se uklidnila, když mě představovali MCR. Vlastně bych se chtěla omluvit Frankovi a Mikymu za to, jak jsem byla nervózní. Když jsem konečně zvládla mluvit, zeptala jsem se na pár otázek. Prvně jsem se ptala, jestli bude komixová knížka Killjoys vypadat jako oni - podle Gerarda ne, ale bude mít stejné názory. Pak jsem se ptala, že pokud by mohli, se kterou britskou kapelou by spolupracovali. Mikey řekl, že Morrisey a Jarvis Cocker. Řekla jsem jim, že jsem byla fanoušek Gallows a zeptala jsem se Franka na časy, kdy s nima hrával na koncertech. Říkal, že bylo zamýšleno, aby s nimi Leathermouth hráli několik koncertů, ale vždycky to zůstalo jen u slof - to je škoda, protože by to mohlo bít úžasný! Říkali, že tady byli i nakupovat, ale když jsem se zeptala, jestli už byli ve Forbidden Planer, všichni řekli, že ne a že by jim pak nezbylo žádné místo v kufrech, pokud by tam šli. Mikey taky chtěl vidět Wall Street 2 a tdálo se, že je fanouškem filmu Mannequinn (a nejsme náhodou my všichni fans tohohle filmu?). Samotné vystoupení bylo úžasné a kombinace starého a nového materiálu zapracovala fakt dobře. Planetary (GO) je vážně chytlavý a Na Na Na mělo skvělé přijetí. Dav byl fantastický jako vždycky a všichni si to skvěle užili. Ukápla mi i slza, když hráli Cancer a pak ještě další, když Gerard oznámil "Londýne, mockrát ti děkuju. Jsme vážně nadšený z téhle nahrávky, ale ještě víc jsme nadšený z budoucích desátých narozenin téhle kapely." Po tom, co byli fakt dlouho pryč, se doopravdy vrátili s velkým třeskem a vědoucí, že mají ještě hodně věcí, na které se můžou těšit a které tohle všechno dělají mnohem víc vzrušující.

Tour Reports
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama