Únor 2011

1. část fan rozhovoru s Frankem

28. února 2011 v 22:27 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Nějaký šťastný Killjoy se setkal s Frankem a udělal rozhovor... a tady je výsledek. Má to 4 části, přeložím časem všechny.

Ještě před tím, než začnu vyprávět tento příběh, chci říct, že jsem z rozhovoru nepořizovala žádné video. Neměla jsem nikoho, kdo by držel kameru a taky jsem si myslela, že by bylo trochu drzé strkat kameru přímo před jeho obličej hned po vystoupení. Což také znamená, že Frankovy odpovědi nejsou úplně přímo ta slová, která říkal, je to jen to, co si myslím, že řekl, a na co si vzpomínám. Když vím přesně ta slova, která říkám, jsou napsana kurzívou.
Když moje věty končí "...", znamená to, že přerušil moji větu, jen abych to uvedla na pravou míru.
A ještě další věc - Frank mi často říkal, že mi děkuje. Teď vím, že se ta slova možná zdají po chvíli ohraná, ale není to tak, když to říká Frank. Zavřete na chviličku oči a představte si Franka Iera, jak se dívá do vašich očí s upřímným vděkam za to, co jste mu řekli a pak slyšíte, jak vám říká, že vám děkuje. Garantuju vám, že tohle vás nikdy nenudí.

Frank vstoupil do místnosti se sklenicí koly v ruce a blýsknul na mě svým drzým úsměvem, následovaným: "Ahoj! Líbí se mi ten nápis, cos udělala."
Já, ten blbec, jaký jsem: "Čau... udělala jsem ho jen pro tebe! (ahoj kapitáne samozřejmý). Jak se máš?"
Frank: "Dobře, co ty?"
Já: "Skvěle, ta show byla úžasná!"
Frank: "Aw, díky moc!"
Pak přešel ke mně, potřásl mi rukou a objal mě (aww... - pozn. Lumierre). Posadil se vvedle mě a já jsem mu řekla, proč jsem chtěla vést tenhle rozhovor, že mě už nebaví pořád dokola ty stejné otázky a že vím, že je už taky nebaví na ně odpovídat. Řekl, že to je cool nápad, a pak jsme začali.

Já: "Takže, abych nějak napsala, jak vyslovuješ svoje příjmení?"
Frank: "Oh, je to eye-ear-oh (pro zábavu, v překladu je to 'oko-ucho-oh'... haha - pozn. Lumierre). Máš pero nebo tak něco, abych to mohl napsat?"
Já: "Oh, mám to tady napsaný na svojí kartičce, tak to můžu prostě podtrhat."
Frank: "Ah, máš to zapsáno, to by šlo."
Já: "Je to věc, která pořád putuje mezi fanoušky, nikdo neví, jak vyslovit tvé příjmení. Vždycky jsem si myslela, že je to eye-air-oh (oko-vzduch-oh - pozn. Lumierre), prostě protože mi to znělo víc italsky.
Frank: "Oh, no, asi je to jinak vyslovováno v italštině, ale když moje rodina přišla do Ameriky, stalo se z toho tohle."

Já: "Okay, tak další otázka... jsi anachrofobik, že?"
Frank: "Jo, tak trochu."
Já: "Takže jak jednáš s pavoukem na obalu alba? Přivádí tě to k šílenství? Měl jsi k tomuhle někdy nějaký vzdor nebo se tváříš prostě tak, že 'ne, takhle to je'?"
Frank: "No, já vím že ta věc je... mám strach i ze škorpionů a mám škorpiona vytetovaného, takže... Všechno co má několik lezoucích nohou mě přivádí k šílenství. Ale ta věc s pavoukem, je to o kontaminaci. Je to jako pavoučí jed, průsak, prostě tyhle věci. Takže mě to až tak neděsí."


Já: "Okay, tak další otázka, no, je to skoro spíš otázka pro Gerarda, protože on píše texty..."
Frank: "Správně."
Já: "Ale já jsem si říkala, že bych se mohla zeptat i tebe, protože, však víš, jste kapela."
Frank: "Ha, jo."
Já: "V Bulletproof Heart zpívá o Jenny. Ale proč Jenny? Protože já znám hodně kapel, které ve svých písních používají Jenny. Třeba znáš Cut Me Up Jenny od Taking Back Sunday..."
Frank: "To je pravda."
Já: "The Killers mají Jenny Was a Friend of Mine."
Frank: "A *jméno kapely* mají *jméno songu*. Oh a Killers mají tady ten jeden song."
Já: "Jenny Was a Friend of Mine" (cesta k tomu, aby Frank dával pozor)
Frank:"Jo, to je ono. No, vlastně tam navazujeme na další kapely tím, že přebíráme tohle jméno."
Já: "Vím, že Adam říkal, že je to prostě holka jako každá jiná..."
Frank: "Je to tak."
Me: "Takže je to tak i s Johnnym?"
Frank: "Jo, určitě. Je to každý muž. Nebo žena."

I Gerard má své chvíle...

28. února 2011 v 20:57 | Lumierre the Aftermath Animal |  Fotky Gerard Way
... a stále nám to dokazuje. Hah.


Rozhovor s Gerardem a Mikeym (Artrocker.com)

28. února 2011 v 20:53 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Okay, je tady celej rozhovor. Takže tu máme popis toho, jak se seznámili Grant Morrison a MCR, o tom, jaká je Grantova nejoblíbenější písnička z Danger Days, co možná bude další videoklip a jak možná bude vypadat oslava desátého výročí MCR.

Zatímco tisíce horlivých teenage fans obstupují interiér Glasgow SECC, mi přivádíme maniackou kapelu, na kterou čeká zástup už skoro 48 hodin, do prázdé Hall 4. Prošli jsme čtyřmi různými bezpečnostními kontrolami a četnými chodbami, posadili jsme se do malé, ale útulné místnosti, jemně osvícené a provoněné několika svíčkami (he? To tam vyvolvají přizraky? - pozn. Lumierre). Po chvilkovém čekání vstoupili do místnosti Gerard Way se svým mladším bratrem Mikeym, vyzařující ledově klidný odpor ke vnějším projevům nervozity. A po stručném uvedení našeho rozhovoru jsme začali.

Cheers, mám novej design!

26. února 2011 v 22:46 | Lumierre the Aftermath Animal |  Info o chodu blogu
Je to pro mě sakra úspěch! Holky z našeho chatu na Skype totiž už ví o té krizi, kterou jsem teď asi měsíc měla. Nemohla jsem prostě udělat desin, co by se mi líbil. Klidně jsem proseděla dvě hodiny nad Photoshopem jen proto, abych pak všechno smazala s tím, že je to hnusný a že takovej design fakt nechci. Taky jsem už dlouho chtěla udělat něco, kde mi bude z Menu vystupovat ten hlavní motiv designu. Prošla jsem pár blogů a stránek s designama a pak jsem za jeden večer udělala tohle. A mám z toho dobrej pocit ^^ Je to takový... komixově-art.
Eww, a omlouvám se za stále podobný barevný schéma. Ale je zima, tak mi ta modrá furt leze do tvorby, no ^^;

Nový notebook - nový nápad - nový "project"

26. února 2011 v 11:26 | Lumierre the Aftermath Animal |  Dojmy a postřehy
Uhm, omlouvám se za včerejší neaktivitu - přijemně se mi den naprosto napasoval tak, že jsem neměla na blog vůbec čas.
Po škole jsme ještě zkoušeli s Aničkou a Víťou ty naše Green Day, pak jsem hrála s houslistou (ty skladby s ním vůbec neumím, ale překvapivě to docela šlo, housle mě hodně táhly dopředu, protože on to umí). No a před houslema mi volala mamka, že je v Brně nějaká velká akce u Vodafone, že večer jedeme do Brna a už teď budu mít za vysvědčení na konci roku (lol ^^;) notebook. Škoda jen, že jsem si nemohla vybrat - měli tam jen jeden druh. Takže jsem vůbec neviděla, jakej bude. Prostě jsem tam přijela, odešla s notebookem, dala si cheesburger a stavila se kouknout do Bontonlandu. Taťka objevil na boku krabice, že je tam "RED", takže jsem si říkala, že třeba bude mít nějaký červený doplňky. Že by nemusel bejt úplně černej a obyčejnej.
A večer jsem ho doma rozbalila a měla jsem tak šílenou radost, kterou jsem měla naposledy... ve čtvrtek, když jsem rozbalila gang bandana ^^;. Ten notebook byl přesně takovej, jakej bych si vybrala, kdybych měla na výběr. Prostě - Acer Aspire 5742Z v červené barvě a má celej takovou tu kovovou strukturu, i když je to plast.
No a má webkameru, což mě přivedlo k nápadu.

Killjoys, prosím o pozornost!

Potřebovala bych tak 10 až 20 ochotných Killjoys z Česka a Slovenska, co mají webkameru/kameru/nějakou možnost udělat asi čtyři minuty dlouhý video. Neříkám, že je to něco úžasně originálního a že zase budem na oficiálkách, s tím už moc nepočítám, ale pro naši zábavu a pro trochu prosazení CZ/SK MCRmy zase něco zkusit můžem, no ne? ^^ A nebojte se prosím přihlásit. Až s tím skončíme, bude to fajnový, řekla bych ;)
O čem to všechno je? Udělali bychom vlastní fan videoklip k dalšímu singlu - Planetary (GO!). Bylo by to něco na způsob Rockstar, jen by se tam ty záběry asi střídaly trochu častěji, aby to bylo akčnější (ale ne zase moc) a aby tam byl každej několikrát. O ten střih už se postarám. Od vás potřebuju pomoc v tomhle - natočte sami sebe v Killjoy kostýmu zabraný asi tak od pasu nahoru, jak zpíváte text Planetary (GO!). Klidně to může být bez zvuku, nebude tam přímo zpěv, jen jde o takový ten lipsync, protože hudba bude originál Planetary. A v instrumentálních částech prostě házejte hlavou, pogujte, kopejte nohama... je to jedno, hlavně ukažte, že si to užíváte ^^. Pozadí si namyslete jaký chcete, všechno ve videu je na vás, já jen požaduju, aby jste tam byli v záběru od pasu nahoru, to je vše.
Takže kdo by měl zájem - poptejte se i Killjoys, co nemají blogy - ať mi napíše na mail Aftermath.Animal@gmail.com nebo přes Facebook a případně i přes skype (xliecux).
To video mi pošlete na výše zmíněný mail do 12. března. Planetary vychází 21. března - to bych to uploadnula na Youtube, ale potřebuju nějakej ten čas na střih.
Díky všem, co se zapojí ^^

SING v T-Music Chart stále boduje

24. února 2011 v 22:02 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Ještě jednou připomínám - každý den můžeme hlasovat pro SING v T-Music Chart (každý čtvrtek v 18:00 má premiéru na Evropě 2, v ČR je to jedna z nejsledovanějších hitparád).
...
SING je hned v prvním týdnu svého působení v T-Music Chart na 5. místě, což se nepovedlo myslím ani Na Na Na. Nechává hluboko z sebou Rihannu a podobné ikony dnešní pop-music. Tomu říkám úspěch! ^^
...
Máme tu druhý týden a musím přiznat, že pro mě samotnou bylo velký překvapení, že se MCR a SING udrželi na stejné pozici - pořád drží páté místo. Aspoň je vidět, že Killjoys dokážou bojovat - ale bojujeme dál, jo? ^^
...
Třetí týden. Měla jsem fakt strach, protože moderátor strašil tím, že jen jedna skladba si udržela svoji pozici, jinak všude byly změny, většinou poklesy. Vážně jsem nevěřila, že SING bude to, které vydrží. Ale je to tak - SING si úspěšně zabírá své páté místo už třetí týden. Bylo by fajn je udržet na pátém místě (ne-li výše) i další týden ^^
...
Já jsem prostě nevěřila, že se tenhle týden ještě udrží na pátým místě. A vlastně jsem měla pravdu. SING je po čtyřech týdnech působení v hitparádě na čtvrtém místě, takže si o jednu příčku polepšilo! Killjoys, jste prostě skvělí! ^^

NME Awards: Vampire Money a Na Na Na

24. února 2011 v 18:19 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Jaj, myslím, že všichni koukali, když MCR vylezli na stage zahájit celej ten večer v maskách ve stylu ála "jdem udělat banku", haha. Ale je vidět, že si to užívali, protože z takovejch vystoupení ta energie prostě srší.
A u Vampire Money - hned na začátku - strašně mě rozesmálo, jak Gee příjde za Mikeym a ptá se ho a Gee hodí nohou směrem vzad. A když mu Mikey odpovídá, udělá skoro to stejný xD prostě bratři jak se patří.
No a Ray... ten prostě při Vampire Money vždycky lítá jak utrženej z řetězu.

NME Awards: Vyhlášení cen Geeho děkovná řeč

24. února 2011 v 18:10 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Prostě Gerard umí nádherně mluvit. Jeho "quotes" vždycky mají něco do sebe a mně vždycky pomáhají. Na NME neměl dlouhý proslovy, ale o to byly hezčí.
Jinak pro pobavení... u videa s předáváním cen pro Best International Band (to je to první) koukejte, jak tam postupně Frank, Mikey a Ray objímají jednu z předávajících - Frank ji ještě obejme docela fajn, Mikey jen tak aby se neřeklo a Ray už na to skoro kašle. Hah.
Gerard: "Děkujeme strašně moc, strašně moc. Za to, že nám věříte a že pro nás hlasujete. Nikdy ve vás nepřestaneme věřit."
Gerard: "Tohle je velice speciálně mířeno fans a chci poděkovat každému z fans, který pro nás hlasoval, a chtěl bych jim říct - nenechávejte si od médií diktovat, jak by vaše těla měla vypadat. Jste krásní takový, jací jste. Zůstaňte krásní, jen tak dál."

Gang Bandana

24. února 2011 v 16:27 | Lumierre the Aftermath Animal |  Dojmy a postřehy
Woah, já mám takovou radost! Přesně po čtrnácti dnech od vyexpandování mi přišel můj "MCR šátek", jak byl jeho krycí název u nás doma - gang bandana by se neuchytilo. Aww. Naprosto mi to zlepšilo jinak vážně smíšenej den. I když... dneska se mi poprvé stalo, že mi řidič autobusu dal bonbon xD cítím se jako malý dítě. I tou radostí. Taky aby ne. Nikdo z rodiny mě na to neupozornil, takže to bylo takový to BOOM překvapení - prostě přišel takovej bílej igelitovej neprůhlednej sáček (co nešel rozdělat) o velikosti většího časopisu a jeho obsah byl měkkej. A když jsem přišla do kuchyně a ležel tam na stole, tak jsem to hned zkoumala - byly na tom nálepky z Frankfurtu a tak. A říkám si "sakra, je to měkký a stálo to $8,99. Co jinýho to může bejt než tvoje gang bandana, Lumierre?".
Udělala jsem dvě fotky, tahle je ta lepší. Jen nemůžu najít svoji torogun... -.-

Výsledky NME Awards

24. února 2011 v 7:05 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ocenění
Tak vzhledem k tomu, jaká byla konkurence, řekla bych, že MCR dopadli naprosto skvěle. Na NME. com je označují za vítěze večera. Sice byli nominovaní do šesti kategorií, ale ocenění za nejlepší mezinárodní kapelu a nejlepší video (Na Na Na) jim už nikdo nesebral. A taky ceremonii zahajovali - během večera zahráli Na Na Na a Vampire Money (yup!).
Sám Gerard k tomu řekl tohle: "Děkujeme strašně moc - za to, že nám věříte a že pro nás hlasujete. Nikdy ve vás nepřestaneme věřit."
Tady je ještě kompletní seznam vítězů a nominovaných od NME. Odpoledne doplním i fotky a přeložím pár videí.
Best British Band (supported by Shockwaves)
Winners: Muse
Nominated: Arctic Monkeys, Biffy Clyro, Foals, Kasabian

Best International Band (supported by T4)
Winners: My Chemical Romance
Nominated: Arcade Fire, Kings Of Leon, The Drums, Vampire Weekend

Best Solo Artist
Winner: Laura Marling
Nominated: Florence Welch, Frank Turner, Kanye West, Paul Weller

Best New Band (supported by Boxfresh)
Winners: Hurts
Nominated: Beady Eye, Everything Everything, The Drums, Two Door Cinema Club

Best Live Band
Winners: Biffy Clyro
Nominated: Arcade Fire, Foals, Kasabian, Muse

Best Album
Winner: Arcade Fire - 'The Suburbs'
Nominated: Crystal Castles - 'Crystal Castles II', Foals - 'Total Life Forever', My Chemical Romance - 'Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys', Two Door Cinema Club - 'Tourist History'

Best Track (supported by NME Radio)
Winner: Foals - 'Spanish Sahara'
Nominated: Cee Lo Green - 'Fuck You', Gorillaz - 'Stylo', Janelle Monae (featuring Big Boi) - 'Tightrope', Mark Ronson & The Business Intl. - 'Bang Bang Bang'

Best Video (supported by NME TV)
Winners: My Chemical Romance - 'Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)'
Nominated: Arcade Fire - 'We Used To Wait', Brandon Flowers - 'Crossfire', Chase & Status - 'Let You Go', Gorillaz - 'Stylo'

Best Festival
Winners: Glastonbury
Nominated: Download, Reading And Leeds Festivals, T In The Park, V Festival

Best Dancefloor Filler
Winners: Professor Green - 'Jungle'
Nominated: Crystal Castles - 'Baptism', Kele - 'Tenderoni', Plan B - 'Stay Too Long', Tinie Tempah - 'Pass Out'

Best TV Show
Winner: Skins
Nominated: Misfits, Never Mind The Buzzcocks, Peep Show, The Inbetweeners

Best Film
Winner: Inception
Nominated: Get Him To The Greek, Kick-Ass, Scott Pilgrim Vs The World, The Social Network

Hero Of The Year
Winner: Lady Gaga
Nominated: Gerard Way, Julian Assange, Kanye West

Villain Of The Year
Winners: David Cameron
Nominated: Axl Rose, Justin Bieber, Nick Clegg, Simon Cowell

Most Stylish (supported by Shockwaves)
Winner: Brandon Flowers
Nominated: Hayley Williams, Lady Gaga, Liam Gallagher, Noel Fielding

Least Stylish
Winnes: Justin Bieber
Nominated: Cheryl Cole, Ke$ha, Lady Gaga, Liam Gallagher

Worst Album
Winners: Justin Bieber - 'My World'
Nominated: Cheryl Cole - 'Messy Little Raindrops', Katy Perry - 'Teenage Dream', Kings Of Leon - 'Come Around Sundown', My Chemical Romance - 'Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys'

Worst Band
Winners: Jonas Brothers
Nominated: 30 Seconds To Mars, JLS, Kings Of Leon, Tokio Hotel

Best Band Blog or Twitter
Winner: Hayley Williams
Nominated: Frank Turner, Kanye West, Lily Allen, Theo Hutchcraft

Best Book
Winner: John Lydon - 'Mr Rotten's Scrapbook'
Nominated: Carl Barât - 'Threepenny Memoir', Jay-Z - 'Decoded', Keith Richards - 'Life', Russell Brand - 'My Booky Wook 2'

Best Small Festival (50,000 capacity or lower)
Winners: RockNess
Nominated: Bestival, Kendal Calling, Latitude, Underage Festival

Best Album Artwork
Winner: Klaxons - 'Surfing The Void'
Nominated: Foals - 'Total Life Forever', Gorillaz - 'Plastic Beach', MGMT - 'Congratulations', My Chemical Romance - 'Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys'

Hottest Woman
Winner: Alison Mosshart
Nominated: Emily Haines, Hayley Williams, Lady Gaga, Shakira

Hottest Man
Winners: Matt Bellamy
Nominated: Alex Turner, Billie Joe Armstrong, Dominic Howard, Jared Leto

Sledujte online webkamery z NME Awards!

23. února 2011 v 20:35 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Slsi (díky směřujte jí a na její blog) nám na Skype MCR chatu ukázala odkaz na webkamery z NME Awards - jsou to docela fajn záběry, MCR už byli na červeném koberci, řekla bych, že je časem uvidíme u stolů na druhé kameře a snad pak i na stage. Jen je škoda, že to není prostě video.
Ale pokud by jste měli o NME Awards doopravdy zájem, budete je moct sledovat na Channel 4. Tady je k tomu více přímo z NME.com:
"Udílení cen Shockwaves NME Awards 2011 se bude konat ve středu (23. února) a bude vysíláno v televizi v sobotu (26. února).
Bude to na Channel 4 sobotu v noci v 11:20pm (u nás dvacet minut po půlnoci). Dříve, v 11:25am (u nás 12:25, po poledni) bude na Channel 4 vysílána jejich reportáž z udílení cen."

Natáčení videoklipu Planetary (GO!) - už zítra a s fans

23. února 2011 v 20:05 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
To není fér. Zas UK fans. Furt UK fans. Ale i tak byly ty lístky byly do chviličky pryč...
Každopádně se na klip těším ^^
Na stránkách s prodejí lístků na tuhle akci se objevil následující článek (detaily nepřekládám, jen bych se naštvala ^^;)
"My Chemical Romance vás zvou na svoji útočnou party pro Planetary (GO!) videoshoot a na soukromou hudební cestu, která se bude konat v 19:00 ve čtvrtek 24. února 2011 v Londýně v O2 Academy Islington."
A Kerrang zase napsal tohle:
"My Chemical Romance hledají Londýnské fans, aby je obsadili do svého dalšího videoklipu.
Kapela bude nahrávat promo klip pro Planetary (GO!) v Londýnské mrňavé Islington Academy tenhle čtvrtek (24. února)."

Tři novinky z oficiálek

23. února 2011 v 19:00 | Lumirre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Tak tady máme tři novinky z oficiálních stránek. Ty první dvě jsem sem chtěla dát už včera, ale ejhle, vůbec mi nefungovaly oficiálky, nechápu proč. Tak to sem dávám až dneska i s tou třetí dohromady.
Nás - oh, kéž bych mohla říct nás, vlastně jen těch, co jedou na show do Mnichova nebo na nějakou zastávku této EU tour - zajímá pořádně asi jen ta novinka o předskokanech.
Jinak - vidíte to?! MCR budou v červenci ve Skotsku, takže prostě musí v létě k nám!
Autor všech: Jeff Watson
MCR ohlašují show na T In The Park
My Chemical Romance vystoupí na T In The Park 10. července 2011 v Balado, Kinross-Shire. Lístky jdou do prodeje v pátek 25. února v 9:00 času v UK na stránkách tinthepark.com!

Vyhrajte dva lístky na Shockwaves NME Awards
Shockwaves NME Awards zavítají do 02 Academy Brixton ve středu 23. února 2011. My Chemical Romance budou hrát po boku Foo Fighters! Stále jsou tu volné dva lístky pro jednoho vítěze. Pokud by jste rádi vyhráli, navštivte stránku MCR na Facebooku a napište komentář k příspěvku, dotazujícího se na dva lístky. Pokud vyhrajete, budete informováni přes zprávy na Facebooku, takže mějte oči otevřené!
**Jen pro UK fans**

LostAlone ohlášeni jako předskokani pro tour po Evropě
MCR potvrdili, že se k nim LostAlone přidají na každém vystoupení jejich evropské tour mimo posledního ve Finsku. LostAlone nabízí zdarma ke stažení jejich nový singl "Paradox on Earth" na jejich vebových stránkách lostalone.com!

Na Na Na & Planetary (GO!) v ČS Superstar

22. února 2011 v 20:19 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Jaj, takže MCR přece jen nejsou zapomenutý! V Superstal vykládali o lidech výstředního vzezření, který přišli na castingy a najednou slyším "Na Na Na" a koukám na televizi stylem O_o. A pak na to hned navázalo Planetary (GO!) a já úplně O_O. A hráli to zrovna u vzpoury takovejch správnejch lidí, prostě přátel, co se zastali svojí kámošky. Neříkám, že zpívala skvěle, ale je pravda, že jí mohli dát trochu víc šanci zazpívat trochu víc a že jsou letost strašně přísní. A je hezký, že se ji pak ti další zastali.
Klidně se na to koukněte sami - hoďte si přehrávač na 22:00 a čekejte ^^


World Contamination Tour - trsátka

21. února 2011 v 19:52 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Tak jsem se dneska courala po eBayi. Víte co, prý se tam dá sehat všechno. A tak jsem se zajímala, jestli tam jsou i trsátka, který používají Ray, Mikey a Frank při současné tour. A ono fakt! Musím říct, že jsou fakt boží. V přepočtu celej tenhle set zatím stojí kolem 400Kč, 16€ - k tomu je ještě 215Kč/8,8€ poštovný. Duh, naši by mě s tím poslali do jistých temných míst, že bych si objednala za 600Kč pět trsátek... xD každopádně kdyby někdo nevěděl co s penězma, myslím, že je to fajn investice ^^;
Mimochodem... proč má Ray na trsátku "Ray Gun Jones"? O.o


16k návštěvnosti? O.o

20. února 2011 v 20:18 | Lumierre the Aftermath Animal |  Info o chodu blogu
Eh, dneska jsem tak čistě náhodou zabloudila pohledem k celkové návštěvnosti blogu. A fakt mi padla čelist. Uviděla jsem hodnotu rovných 16000 - ani se mi nechce věřit, že právě můj blog má tolik návštěv. Ještě teď si pamatuju, jak jsem se radovala z první tisícovky.
Tenhle článek je možná úplně zbytečnej, ale pro mě je fakt důležitý, že to tady vedu pro někoho. Že mám odezvu. A že občas někdo zanechá i komentář. Takže vám všem děkuju. Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju.
A doufám, že sem budete chodit i nadále. Jinak příjde velký zelený dinosaurus s růžovejma puntíkama všude po těle a znásilní vás ve spánku... ale samozřejmě vám nechci vyhrožovat! Hah. 

Ray a Frank a jejich názor na SING ve Glee

20. února 2011 v 20:05 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tentokrát je to rozhovor pro RockAAA - on je ještě trochu delší, ale pak se tam baví jen krátce o nějakých kytarových riffech. Řekla bych, že tohle je zajímavější ^^

Kytaristi kapely My Chemical Romance - Frank Iero a Ray Toro - trvají na tom, že byli nadšení z informace, že herci z Glee přezpívají jejich hitový singl SING a MCR se tak stane první rockovou kapelou od debaklu se Slashem a Kings of Leon, která bude součástí obrovsky oblíbené TV show.
Glee se písně plně zhostilo v epizodě, která jela tento týden, a hned po tom se verš z refrénu 'Sing it for the world' stal jedním z nejhledanějších výrazů na Google.
A Toro si myslí, že jejich hudba jako součást takovéhle hitové show je další způsob pro rockery z New Jersey, jak dát o své hudbě vědět.
Řekl pro RockAAA:
"V současné situaci hudebního průmyslu, kde je popová hudba jen ta dominantní, podle mě musíte dělat rozhodnutí jako je tohle, aby jste do toho trochu zasáhli.
I když je show ve světě velice rozšířená, druhý kytarista Iero prozrazuje, že vlastně nikdy moc dílů neviděl. Objasnil to takhle:
"Viděl jsem tu show dvakrát po té, co jsme byli otázáni na cover a nemyslím, že v televizi je něco obdobného. Moje poslední oblíbené části v tomhle seriálu jsou ty zpívané - podle mě jsou trochu moc podobné Grease. Ale vlastní show je v prvé řadě zábavná. Taky je tam jedna postava gaye, který se k tomu otevřeně přiznává a prochází si všemi věcmi kolem toho přibližně tou dobou, kdy o tom mluví - takže jsem byl nadšený z toho, že budeme částí něčeho, co je tak pokrokové jako tenhle seriál. A taky myslím, že jsme první rocková kapela, která do toho šla."
Kings of Leon a Slash obojí slavně ignorovali svoji šanci k tomu, aby jejich hudba byla součástí tohoto seriálu, což vyvolalo bouřlivou reakci tvůrců Glee a autora Ryana Murphyho, který označil kapelu za 'kretény' a bývalého kytaristy Guns N' Roses jako 'nevzdělance', což Ierovi přišlo naprosto zbytečné.
Iero pokračuje:
"Myslím, že je věc každé kapely, jesli chce svoji hudbu v Glee nebo v čemkoli jiném. To, že šli proti nim, bylo trochu neprofesionální. Pokud kapela něco nechce dělat, mělo by jí být dovoleno říct 'ne' bez toho, aby někdo přišel a říkal 'se*u na ně'. To bylo hodně hloupý a trochu jsem za tohle ztratil respekt vůči autorům Glee, ale my jsme už stejně řekli 'ano' (smích)."


Vzhled singlu Planetary (GO!)

19. února 2011 v 9:24 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Yup, to vypadá moc hezky... ^^ docela by mě zajímalo, co znamenají ty znaky přes cover i přes samotný CD, ale to je až vedlejší. Hlavně ten cover je prostě bezvadnej. Je takovej... naprosto Planetary ^^
Ještě připomínám, že singl Planetary (GO!) vychází 21. března.Letní čas

18. února 2011 v 20:23 | Lumierre the Aftermath Animal |  Danger Days - překlady
Prostě... co říct? Tahle písnička neobsahuje ani jednou slovo "láska", ale přesto je to nejkrásnější lovesong, kterej jsem kdy slyšela. Nádhera. LynZ je šťastná. Musí být šťastná.

Až zhasnou světla
Vezmeš mě sebou
A poneseš všechny tyhle zlámané kosti
Dalších šest let v přecpanými místnostmi
A dálnicemi, kterým já říkám domov
Je něco, co do této chvíle nemůžu znát
Dokud mě nezvedneš ze země
S cihlou v ruce, s úsměvem z lesku na rty
Tvá odřená kolena a

Neoficiální fan videoklip - S/C/A/R/E/C/R/O/W

17. února 2011 v 21:15 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Na Twitteru putuje tohle video. Od tý doby, co kreslím na tabletu, vím, jak je těžký nakreslit něco realisticky. Proto obdivuju autora/autorku tohohle videa, je to úžasný.