Březen 2011

Souhrn novinek z oficiálek

31. března 2011 v 20:56 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Takže - ty novinky pro nás nejsou možná až tak podstatný, ale já je sem prostě dávám. A ty videa z 98.7 FM - akustický vystoupení - to sem dám, až budou všechny.

Autor všech: MCR
Big Weekend BBC Radio 1

My ChemicalRomance vystoupí na Big Weekend BBC Radio 1 v Carlisle, Cumbria v neděli 15. května! Lístky na tuto akci jsou zdarma a informace pro registraci budou oznámeny ve čtvrtek 31. března v 6:30am. Pro více informací navětivte webové stránky Big Weekend.

MCR Interview With Bonedo.de
MCR se nedávno sešli s Bonedo.de, aby si promluvili o zkušenostech kapely s nahráváním Danger Days: The True Lives of The Fabulous Killjoys. Taky se mluvilo o vybavení, které používají Frank a Ray při live vystoupeních. Podívejte se na rozhovory už teď.

Další zprávy pojednávají o dvou NME videích, o kterých jsem psala včera + o možnosti tour reportů z US - to nám moc nepomůže. Už jsem se málem zaradovala, že bude šance i pro nás. A ono nic.

MCR cover Common People (Pulp) - konečně lepší kvalita

31. března 2011 v 19:44 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Na Twitteru se objevil odkaz na cover MCR písničky Common People od Pulp natočenej z Radio 1. Gee je tam trochu málo slyšet, což mi příjde škoda. Ale jinak to zní docela zajímavě, co myslíte? ^^


Další fotka Lily a Cherry

31. března 2011 v 18:33 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Aww, Frank zase ukazuje fotky svých dvou malých holčiček. Takový malý plazivý... to je roztomilý... ^^
Podle oblečení z předchozích fotek je vlevo Lily a vpravo Cherry.


Budoucí knihomolové při těžké práci, řeší nejtěžší otázky života. Například 'proč tohle není moje příšera?'

Smyčce pro SING

31. března 2011 v 10:26 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Eww, bohužel jsem ve škole a nemůžu si to pustit nahlas - ale přes mobil snad rozjedu wifi a kouknu na to ve třídě. Ray nás přes oficiálky pěkně žhaví... hodil tam tohle video ze svýho iPadu editovaný. Enjoy.


Musíme rozdrtit Sum 41 - MMM

30. března 2011 v 21:09 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinkyDamn, už jsme vedli - a o dost - a teď prohráváme! Sum fans spamujou to hlasování všude, ale my taky. Ale fans Sum je mnohem míň a nemají takovou sílu jako MCRmy, tak jim to sakra musíme dokázat!
P.S.: Jde hlasovat opakovaně...

Dvě nové fotky malých Ierových

30. března 2011 v 21:05 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
I tyhle fotky už jste určitě viděli - třeba u slsi nebo tak. Ale protože malý Ierový mám strašně ráda - stejně jako zprávy o Lady B, dávám je sem taky i s překladem Frankových komentářů.

Cherry nedokáže vyjádřit slovy, jak se teď cítí. Ale vybrala si tohle tričko a myslí to vážně z celého srdce.

MCR - několik videí z NME

30. března 2011 v 20:39 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
No, hodně mých affiliate už sem ty videa dávalo, někdo i s překladama... ale já bych je tu prostě jen chtěla mít. Pro takovou tu úplnost a dobrej pocit ^^; Já sem dávám dvě videa od NME, protože se mi prostě strašně líbí.

První je o "příchodu na stage s MCR". Ty záběry jsou prostě úžasný. Jak se na začátku chytí kolem ramen a tak... ow, je prostě vidět, že jim to funguje tak, jak jsou.

Druhý je nějaká exkluzivní záležitost NME, rozdělená asi na několik částí. Tohle je zatím první - možná sem ani další nebudu dávat, protože tam zas o tolika novinkách nemluví - aspoň mně příjde - ale ty záběry jsou skvělý. A kdyby vás zajímal překlad, je u Saxee.

SING it for Japan - několik fotek z "making of"

30. března 2011 v 16:16 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Procházela jsem Twitter všech členů kapely a našla jsem sice jen velice málo, ale i tak aspoň něco, co se týká Sing It For Japan projectu. Víte přece, jak včera Ray psal, že už na tom pracujou? Hodil na svůj Twitter několik fotek, myslím že to je určitě z nahrávání nové verze SING - bude nejspíš plná nových zvuků smyčcových nástrojů.

My Chemical Romance
SING IT FOR JAPAN
Vypracoval Ray Toro
Řízeno SKat (možná spíš $Kat)
Ray: Sen se plní!
...
Ray: Díky všem. Mix je dokončený, hajdy do postele!

Playlist Kerrang! pro tento týden

30. března 2011 v 16:00 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Playlist magazínu Kerrang! pro tento týden (30. 3. 2011)

YELLOWCARD - HANG YOU UP

MY CHEMICAL ROMANCE - PLANETARY (GO!)
Dance-punkový song s four-to-the-floor beatem, který se MCR snažili napsat již léta, s videem nahraným v Islington Academy, pokračuje ve znovuobjevování kapely.

WE ARE THE OCEAN - THE WAITING ROOM

THE KING BLUES - SET THE WORLD ON FIRE

AMON AMARTH - AERIALS

OTEP - DRUNK ON THE BLOOD OF SAINTS

A DAY TO REMEMBER - HOMESICK

SYLOSIS - EMPYREAL

BLACK STONE CHERRY - WHITE TRASH MILLIONAIRE

ATARI TEENAGE RIOT - BLOOD IN MY EYES
Mezihra na show

29. března 2011 v 22:06 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
No, videí s mezihrama je všude plno. Na tohle jsem narazila na Twitteru. Doh, je to prostě boží. A ještě do toho ty světla a tak... prostě hardcore. Miluju jejich mezihry... ^^


Další hlasovací linky

29. března 2011 v 21:56 | Lumierre the Aftermath Animal |  MCRmy.com
Další mise pro MCRmy - jedna je přímo z oficiálních MCRmy.com stránek, další je naše známé MMM. Těch hlasování se teď vyrojilo mraky...

Mise: Hlasujte pro Vasquez/Gorman Remix Plantetary (GO!) na Hypemachine
Killjoys! Hlasujte pro Vasquez/Gorman Remix Plantetary (GO!) na Hypemachine! Všechno co musíte udělat, je dát srdíčko skladbě nebo tweetnutím sdílet song - tím ho dostanete výše v Hypemachine charts.

Musical March Madness - MCR vs. Radiohead. Killjoys, vy víte co dělat.

Poděkování od Raye

29. března 2011 v 21:34 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Ray opět napsal na oficiálky a já jsem ztratila veškerý naděje, že se do toho videa vlezu... no, nevadí. Za pokus to stálo.

Děkuji
Autor: Ray Toro

Jen rychlá aktualizace...

Děkuju vám všem za vaši neuvěřitelnou okoru. Věděl jsem, že se v tomhle projectu můžeme spoléhat na vaši kreativitum ale vy jste to všechno doopravdy posunuli na úplně jinou úroveň. Kvalita a kvantita práce je opravdu inspirující. Jen nezapomeňte použít formulář, aby nám nic nechybělo! Koukněte na obrázky některých skvělých prací, které dostáváme!

Také dnes později budu mít nějaké obrázny ze speciálního nahrávacího sezení, které děláme. Skvělý skupina hudebníků (že by zase třeba i MSI...? - pozn. Lumierre) přispěla svým talentem a časem a my to všechno zpracujeme do videa. Stále sledujte a dočkáte se toho.

A nakonec - získal jsem doménu s názvem singitforjapan.com, takže pracujeme na těchto stránkách, kde bude centrála nějakých budoucích novinek, stejně tak tam bude umístěno a video a nahrávka, až budou hotovy. Taky bych chtěl vymyslet způsob, jakým nějak ucelím všechna umělecká díla, která jsme obdrželi, takže by každý, kdo se neobjeví ve videu, měl šanci zazářit.

Ještě jednou díky za všechnu vaši tvrdou práci!

Ray

Arty od Rayova článku jsou tady, tady a tady.

Opravdoví muži...

28. března 2011 v 20:37 | Lumierre the Aftermath Animal |  Fotky Mikey Way
Damn, procházím tumblr a najdu tohle. Fakt jsem z toho byla odepsaná. Vlastně ani nevím, čemu se na tom tak moc směju, ale je to prostě krutý.

Opravdoví muži se netřpytí.
Ale jejich basskytary ano.

MCRmy ve válce proti ostatním fanbase

28. března 2011 v 19:26 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
U slsi jsem narazila na zajímavej odkaz - FUSE.tv vyhlásila takovou anketu o nejlepší fans. Jde prostě o to, procpat MCRmy co nejdál. No, úplně nejlepší by bylo vítězství - přece jen všichni víme, že my jsme tady ti nejlepší fans a není o tom pochyb, hah. Prostě bojujeme sami za sebe - za MCRmy! ^^

Rozhovor s Frankem ze Švédska

27. března 2011 v 16:46 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Rozhovor jsem našla na tumblr - někdo ho přes Google překladač přeložil ze švédštiny do AJ a já pak do češtiny. Proto je ten překlad místama takovej kostrbatej, omlouvám se.

Jaký je to pocit být zpět ve Švédsku?
Studený, haha. Ne, je to dobrý pocit. Posledně jsme tu byli s The Black Parade. S tím albem jsme byli na tour dlouho, však víte, více než dva roky. Je pak milé být s tím konečně hotoví, udělat si chvíli přestávku, abychom mohli žít svoje životy, a dovolit sami sobě znova si připustit, proč tak moc milujeme hudbu a udělat album, na které jsme opravdu hrdí. Pak je zábava vrátit se zpět a hrát pro naše staré i nové fans... je to jeden z nejlepších pocitů na světě.


Frank a jeho "tvorba"

27. března 2011 v 12:38 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Oh bože... nejlepší přivítání na Twitteru. Zahájila jsem den u PC svým klasickým rituálem - prohlídka všech potřebných twitterů - tedy členové MCR, LostAlone a manželky MCR. A tohle jsem našla u Franka... prostě perly xD


Oficiální kytarový taby - Bulletproof Heart, Na Na Na, Planetary

26. března 2011 v 22:23 | Lumierre the Aftermath Animal |  Noty
Na stránkách Bonedo.de se objevilo plno videí s MCR - hlavně s Rayem a Frankem a jejich kytarovým uměním - mimo to ale i "oficiální" taby (noty) na Bulletproof Heart, Na Na Na a Planetary (GO!). Na tomhle linku najdete všechny taby v PDF. Pro nooba na pozorování jako jsem já je to ideál.

Mikey Way žije!

26. března 2011 v 20:19 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Mikey
No tak tohle jsem dneska nečekala! Poslouchejte, je to pecka - Mikey byl na Twitteru a napsal! Sice zatím jen RT jednoho Rayovýho tweetu a dal @ Pediconemu s tímto videem, ale i tak je to pokrok. Přežil SING. To je důležitý.


#SINGItForJapan

26. března 2011 v 10:34 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Oh damn, nevím co říct. Musíte uznat jednu věc - Ray má epic fro, hraje nadlidsky na kytaru a píše skvělý blogy.
Ale já se určitě zapojím. Uvidím, jestli se mi povede strhnout k tomu i rodinu. I kdybych do toho měla jít sama, jdu do toho. Napadlo mě, že bychom i my zas mohli udělat nějaký krátký video, který by dohromady dalo zprávu pro Japonsko a třeba do toho zapojit i rodiny... nevím. Uvidíme.
Edit 27. 3.: Ray přidal jeden důležitý údaj - svoje fotky, videa a arty posílejte do 30. března!

Autor: Ray Toro

Drahá MCRmy,
Je čas, abychom povolali MCRmy do zbraní. V posledním svém příspěvku jsem zmínil, že bychom mohli potřebovat vaši pomoc. Teď přichází ten čas. Rozvíjeli jsme tuhle myšlenku, která snad doufejme pomůže zvednout hodnoty účtů, které pomáhají obnovovat Japonsko. Rádi bychom, abyste věděli, že tento nápad byl inspirovaný vámi - fans.

Po všech těch správách o zemětřesení a tsunami jsem udělal to, co mnoho dalších lidí. Zastavil jsem se a jen zíral na televizi. Posadil jsem se k počítači a stále jsem obnovoval CNN v naději, že přijdou dobré zprávy. A šel jsem na Twitter, abych se podívají, co říkají lidé. Zaznamenal jsem jeden hash-tag, "#SINGItForJapan," ke kterému jste psali různé zprávy s nadějemi, modlitbami a posílali jste kondolence a přáli vše dobré pozůstalým. Zahýbalo to se mnou důkladným způsobem.

Za týden, po promluvení si s klukama o tom, co bychom mohli dělat, jsme teď tady. Pracoval jsem v backstage na plánu dát dohromady speciální verzi SING. Náš plán je vydat ji a veškerý výtěžek věnovat Červenému kříži pro Japonsku. Taky máme pocit, že potřebujeme nějaké video, které bychom sdíleli na Facebooku a Youtube, takže tady do toho vstupujete vy.

Rádi bychom Japonsku poslali naše zprávy naděje od všech lidí po celém světě. Žádáme vás o zaslání videa, obrázků, kreseb nebo psaných zprávy pro lidi z Japonska. Běžte tam, kam vás kreativita a srdce táhne. Může to být třeba jen tak jednoduché, že držíte ceduli s nápisem "#SINGItForJapan", nebo taky cokoli jiného, co si dokážete představit (v originále "dream up", ale "vysnít" mi tam přišlo takový divný... pozn. Lumierre). Z toho, co jsme viděli na tour, víme, že vy dokážete snít mnohem víc, než bychom kdy mohli my.

Nebojte se a zapojte i svoje rodiny. Pokud jste inspirovaní k tomu, abyste dělali něco sami, je to taky skvělé. Ale podněcujeme vás k tomu, aby jste dali dohromady větší skupinu lidí z vašeho okolí. Chceme, aby Japonsko vidělo, kolik lidí za nimi stojí. Jediná žádost, kterou k vám máme, je nějak obsáhnou odkud jste ve videu, fotkách nebo kresbách. S použitím YouTube, Flickr, Twitpic, atd. nahrajte váš příspěvek. Nezapomeňte do toho zahrnout i tag #SINGItForJapan. Potom odešlete vaše příspěvky vyplněním tohoto formuláře.

Bohužel nebudeme mít možnost zařadit každého, ale pamatujte, že se podíváme na všechno, a že váš příspěvek má smysl a cenu.

Děkuju vám za všechnu tuhle pomoc.

Brzy si zase promluvíme.

Ray

Killjoy jackets - prodej

25. března 2011 v 22:04 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Nyah, tak už jsou v prodeji! Cena je teda fakt docela drsná, ale tak... no, stejně si ju asi nekoupím - cena je docela drsná. Nebo spíš je normální pro takovýhle oblečení od kapely, ale ještě poštovný a tak... no, ale jsou fakt boží. Jo a mimochodem - u Fun Ghoulovy vesty je Frank psanej jako "Frank Ireo". Už byl Lero, Jero, Ireo. Super.

Kobra Kid - $99,99 (1720Kč, 70€)

Jet Star - $99,99 (1720Kč, 70€)

Party Poison - $99,99 (1720Kč, 70€)

Fun Ghoul - $89,99 (1550Kč, 63€)