#SINGItForJapan dostupné na všechn digitálních obchodech

28. dubna 2011 v 17:22 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Yup, už konečně můžeme podpořit Japonsko i my. Tady je Rayův článek.

Hoj všichni! Prvně bychom vám chtěli poděkovat za to, jak jste udělali projekt #SINGItForJapan obrovsky úspěšným. Když jen vypustíma slova o tom, že potřebujeme vaši pomoc, vy reagujete rychle a s neuvěřitelnou ochotou. Pomohli jste rozšířit do světa song a video a teď se dostáváme do rádia a jsme více vystaveni médiím. Všechno tohle vede ke zvýšení financí posílaných na pomoc na obnovu Japonska, takže DĚKUJEME VÁM!!!!

Zadruhé máme dobré novinky ohledně dostupnosti digitálního downloadu. Jsme rádi, že můžeme ohlásit, že si odedneška můžete koupit nahrávku #SINGItForJapan u jakéhokoli digital download poskytovatele, který celosvětově prodává hudbu MCR. To znamená Amazon MP3, Rhapsody a mnoho dalších. Víme, že někteří z vás nepoužíváte nebo ani nemůžete používat iTunes, takže teď pro vás snad máme více způsobů, jak se k songu dostat!

A jako poslední - začínáme pracovat něčem, kde budou zařazeny vaše příspěvky, které jsme si oblíbili a které se nedostaly do videa. Víme, že mnoho z vás nad projektem strávilo hodně času a chceme, aby to lidi viděli! Nejsem si jistý, kdy to bude hotové, ale hned jak budeme moct vám dáme vědět.

Ještě jednou díky a stále posílejte dál naše slova! Tweetujte, Facebookujte, YouTubujte.

Ray
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama