Červen 2011

Videa z Vídně

29. června 2011 v 21:12 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Nejsou moje, všechny jsou od Saxee. Takže běžte na její channel a koukněte se, protože... to prostě bylo skvělý. Youtube to sice nemůže vystihnout, ale prostě to aspoň přiblíží ^^
A pokud byste chtěli záběry "shora", docela fajn je to tady. Ale našla to slsi ^^;

Non-MCR písně, kde je slyšet Gerard

29. června 2011 v 21:02 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Nedávno jsem pročítala Gerardovu stránku na wikipedii - anglické, samozřejmě - a našla jsem tam několik songů, kde účinkuje Gerard (Safe and Sound sem nedávám, tam je to jasný ^^;). Pár těch kapel spadalo pod Eyeball a protože jsou většinou starší, tak se asi právě přes Eyeball dostaly k Gerardovi. Asi jsem neschopná, ale fakt jsem slyšlea jen ten první, až teď jsem si poslechla ty ostatní. Tady jsou:
<-> Every Time I Die - Kill The Music
<-> Head Automatica - Graduation Day
<-> Say Anything - In Defense Of The Genre
<-> The Oval Portrait - From My Cold Dead Hands
<-> The Oval Portrait - Barnabas Collins Has More Skeletons In His Closet Than Vincent Price (ten název mě fakt dostává xD)
+ údajně ještě podle jednoho Buzznetu tyhle:
<-> Murder by Death - The Devil In Mexico
<-> The Oval Portrait - Can't You Do Anything For Me?

Vídeň (6/27/11) - můj report

29. června 2011 v 20:08 | Lumierre the Aftermath Animal |  Dojmy a postřehy
Sice už hodně lidí psalo reporty, ale já prostě musím taky.
Ráno jsem se mlátila v posteli překvapivě dlouho, dopoledne jsem lítala jak šílená, pořád koukala na plakáty, pak jsem si narychlo sbalila k našim do baťohů věci, naskákali jsme do auta a vyjeli směrem do Vídně. No, takhle rychle to doopravdy nešlo, ale já si nějak z toho dopoledne moc nepamatuju, prostě jsem jen už potřebovala vypadnout.
Dvakrát jsme zastavovali v Brně, protože tam naši potřebovali něco vyřídit, a pak ještě dvakrát v Rakousku kvůli koupení známky na dálnici a tělesným potřebám. Každá zastávka mi přišla šíleně dlouhá, ale cesta utekla až podivně rychle.
Ve Vídni jsme sjeli z dálnice a mamka se mě ptala, že jestli tam někde není ta Arena. A já jsem uviděla ten komín z fotek na internetu a začalo mě tak trochu brát šílenství, nemohla jsem se dočkat. Když jsem pak uviděla čekající Killjoys a po cestě z auta jsem jich potkala ještě plno, cítila jsem se... nevím. Bylo to jako příjít na místo, kde díky tý hudbě znám každýho. O tom to asi je.
Přišla jsem do prostoru před vstupem do Areny a zase ve mě začala vřít nedočkavost. Rozhlížela jsem se a nikde jsem neviděla zbytek "naší MCRmy výpravy". Pak mě naši upozornili, že na mě někdo mává. No a když jsem zahlídla známý vlajky, bylo mi jasný, že fakt mávají na mě ^^ první jsem tuším uviděla Kath a pak hned ostatní. A byl to prostě skvělej pocit, konečně je všechny potkat.
Pak jsme si šli (jak řekla Saxee) v rámci uklidnění obejít kousek Arenu. Procházely jsme kolem autobusů a prolítla kolem nás osoba křičící "JE TAM RAY!" a my jsme se jen na sebe podívaly a rozeběhly se jak šílený. Proč taky ne, uviděly jsme fro. Jenže to fro bylo Rayovýho technika. Nyah, tak jsme tam chvíli čekaly, ale nakonec nic.
Kolem pátý jsme se naštuchaly k bráně a tahle naše výprava byla rozdělená řadou holek, od hlavy až k patě oháklých do věcí od 30STM. Pořád něco mluvily německy a já jsem rozuměla jen tak že *blablabla* Gerard *blablabla* Jared *blablabla* My Chem...
Takže se vytvořila "naše skupinka" čítající Iwuš, Karin, Pirátku, Lulu a tak. Pak na chvíli přiběhla pozdravit i Adri se svýma BL/ind perníčkama ^^ a mezitím zkoušeli MCR a já jsem se zezačátku soustředila pořád jen na to a přemýšlela jsem, co zrovna hrajou.. a pak jsem si říkala, že co si tím teď zatěžovat mozek, že vevnitř to stejně zažiju líp, a nechala jsem toho.
Docela provokující bylo, jak někdo pořád chodil tou mrňavou brankou dovnitř a ven a tam a zpět. A pak se ta brána otevřela pro nás a rozpoutalo se štuchající peklo - i když jsem si myslela, že to bude horší. Ani nevím jak, ale prostě jsem se dostala dovnitř, vybodla jsem se na stánek s oblečením a vůbec na všechno kolem a odešla jsem pod stage. Nijak jsem neletěla, prostě jsem si říkala, že flek si tam snad stejně najdu.
Před Frankovou stranou bylo trochu víc lidí - aspoň mi to tak přišlo. No tak jsem si prostě stoupla víc jako kdyby před Raye. Nevím, v kolikátý jsem byla řadě... ale tak nějak do desáté to být snad mohlo. Prostě jsem měla plac dost fajn na to, abych viděla celou stage. Jen se později ukázalo, že Frankieho jsem viděla trochu hůř - ale on byl stejně všude, takže by bylo těžký ho nevidět úplně... xD
No, pak začal na stage chodit technik Sum 41. To byl prostě borec! xD Ani nevím proč, ale všichni mu tleskali a ječeli na něj a tak. Pak jednou šel štelovat mikrofon, všichni zase začali a on nahodil výraz jakože "tady jsou všichni fakt šlehlí", ale pak vytáhl mobil a vyfotil si nás - dokonce dvakrát, jednou jen tak, když všichni zvedli ruce, a podruhý, když všichni ukazovali fakáče. Oh my xD
No, teď k Sum. Nehráli špatně, ale měli špatně nazvučeno. A fanoušci byli šílení - dělali vlny a naráželi do sebe a tak podobně. Z týhle části bylo nejzábavnější asi Deryckovo flusání, porovnávání kvality levé a pravé strany kotle a metalový úryvky, který zahrál většinou jen ten kytarista. Já jsem jen měla trochu strach, že jestli zůstanu ve stejný náladě jako u Sum i u MCR, tak to bude takový... prostě divný. Líbilo se mi to, ale čekala jsem od toho něco víc. U MCR jsem se dočkala - ale o tom až za chvíli.
Pak přišla přestávka mezi Sum a MCR. Napětí se dalo krájet, ale sprchovalo se. Nebo spíš polívalo hadicí. Můj foťák to schytal, uhm, takže mám od tý doby flekatý fotky xD co už. Totiž - stage byla asi to poslední, co jsem fotila já. Pak už jsem odevzdala foťák taťkovi a fotil on.
No, než přejdu k popisu samotný show, asi stojí za zmínku, že jsme se s Pirátkou a Karin ještě docela zasmály mikrofonům MCR - Rayův vysoko, Gerardův vysoko, Frankův... no, pro Franka xD
Sakra, už mě nebaví popisovat, co se dělo do začátku show. Teď přichází to hlavní.
MCR nastoupili. Snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že to jsou ti MCR, který mám doma na plakátech, ti, který projeli snad celej svět. Jenže to prostě nešlo. Byli najednou tak blízko, tak lidský, tak reální. Byli neuvěřitelně uvěřitelní.
Mohla bych popisovat, co se dělo během show - ale to si najdete na youtube. Ovšem Youtube vám pocity nepřiblíží.
A víte, jakej je to pocit? MCR ze sebe dávají všechno, všichni kolem taky, protože jedou až do posledních sil. Najednou mi nepřišlo, že oni jsou kapela, která přilítla až z Ameriky. Neposlouchala jsem tu hudbu, v tu chvíli jsem tou hudbou žila stejně jako oni. Křičela jsem snad každý slovo, a když už ne, aspoň jsem "zpívala bez hlasu", prostě jen otevírala pusu, a nabírala dech. Ty lidi kolem - aspoň většina - dělali to stejný. Šíleně skákali, zpívali, užívali si to. Najednou jsem našla místo, kam 100% patřím, lidi, se kterýma jsem v jednu chvíli ve stejným "rozpoložení" a přitom jsem je v životě neviděla. Ta atmosféra se nedá popsat, to se musí zažít. Bylo mi jedno, co se děje u nás doma, co se děje ve světě, jestli mě mají naši na dohled, kdy bude konec světa, jestli nám padne vláda, jestli mám zvlněný svý pracně vyžehlený vlasy. Existovali pro mě jen MCR, jejich hudba a ti lidi kolem, kteří byli v tu chvíli úplně stejně šílení jako já. Vlastně všechno to bylo neuvěřitelně bláznivý.
Když přeskočím celou show, která měla plno zajímavejch momentů (ticho při Cancer, Gerardovo vytí před House of Wolves - strašně se mi to líbilo, uhm -, věšení vlajek atd.), skončím u Bulletproof Heart. Tam jsem prostě šla do úmoru, skákala jsem jako blázen, zpívala a křičela. A najednou byl konec a já jsem si říkala, že kdybych tu noc po show umřela, nikdy bych svýho života nelitovala - a ten pocit mi dodala fakt jen show. Ti MCR fans, co spáchali sebevraždu, asi nikdy MCR live neviděli, protože nic mi nikdy takhle nedodalo pocit štěstí, jako ta show.
No a nakonec přišli technici a házeli všechno, co zbylo na stage - setlisty, flašky s vodou, Mike házel paličky, a... technici házeli i trsátka. Jo, trsátka. A jedno mi doletělo k nohám. Rychle jsem se podívala pod sebe a holka, co stála předemnou, dělala to stejný - tuším, že to trsátko uviděla asi ve stejnou chvíli jako já, ale já jsem prostě z reflexu na to trsátko dupla, sklonila se pro ně a... waa, prostě mám Rayovo trsátko! ^^
Pak jsem se ještě snažila dát na stage knihu, ale bála jsem se ju hodit a ti týpci pod stage jim ju prý dát nemohli. Tak jsem se tam ještě chvíli motala, odfotila s Adri a dalšíma killjoys (fakt nevím, kdo na tý fotce nakonec všechno je ^^;) a vylezla ven z Areny a cítila jsem se skvěle. Šli jsme s holkama k nám do auta pro baťohy a pak zpátky s knihou, kterou jsme nakonec odevzdali týpkovi, kterej nám řekl, že nechce, abychom byli zklamaný, ale že MCR dělaj dva rozhovory a že dneska nevýjdou. A my jsme mu prostě dali knihu, s Pirátkou s slsi a mým taťkou si plácli, objali se a rozloučili se.
Cestu zpátky jsem měla taky zpestřenou - jela s náma Pirátka a znovu jsme mohly probrat to, co se nám na show nejvíc líbilo, jaký vlasy sluší Gerardovi a tak podobě.
A našim se to taky líbilo. Mamka na to vzpomíná víc než na Scootery, na kterejch byla na jaře a celej den si včera zpívala Na Na Na.
Já dopisuju report teď, dva dny po show, a mám pocit, jako bych si dala heroin. Ten si taky dáte a hned poprvý máte silný abstinenční příznaky, aspoň my jsme se to tak učili. A já jsem nadšená, šťastná, ale už teď mi to chybí.
Úplně nakonec...
Gerard řekl: One day your life will flash before your eyes. Make sure its worth watching.
Díky téhle show vím, že až mi život proběhne před očima, budu ho sledovat a bude to stát za to.

Planetary (GO!) v Óčko Chart

25. června 2011 v 19:36 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Když už jsme u toho hlasování pro Planetary (GO!), je i v Óčko Chart, na což mě upozornila Adri (díky ^^;)
A pokud byste chtěli vidět celou hitparádu, jezdí na Óčku (který vysílá i na internetu, na svých stránkách) v 18:00 v pátek, 14:00 v sobotu a v 10:00 v neděli.

Planetary (GO!) v T-Music Chart (aneb už sakra hlasujte)

24. června 2011 v 11:22 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
V prvním týdnu je Planetary (GO!) na sedmém místě - to není tak špatný, ale bylo by určitě lepší dostat MCR ještě výš.

Druhý týden se Plantetary (GO!) udrželo na sedmém místě - je to fajn umístění, ale hlasujeme pořád, jo? ^^

Třetí týden byl teda docela propadák. MCR jsou s Planetary (GO!) na čtrnáctém místě. Občas mám pocit,že hlasuju fakt jen já a pár dalších vyvolených. Kdybyste to, blogerové milí zlatí, co to čtete, aspoň mimochodem ve článku zmínili, možná by to taky pomohlo. Takže tady je odkaz a hlasujeme.

T-Music o MCR na Hurricane festivalu

23. června 2011 v 20:34 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Trochu jsem dneska prolízala stránky T-Music a docela se to tam teď hemží MCR. No jo, headlinerové nejznámějšího fesťáku u nás, tak se nedivte...
No a objevila se tam taky recenze Hurricane festivalu. Dost mě pobavil popis MCR a jejich vystoupení. Celej článek najdete tady, já cituju jen tu část, kde se mluví o MCR:

"I druhý den se v saském městečku Scheessel objevila kapela, jenž máte šanci vidět v Hradci Králové. My Chemical Romance, kteří společně s Kasabian, Incubus a Kaiser Chiefs patřili k headlinerům sobotního večera. Teď jsou ve skvělé formě, Gerard komunikuje s davem, tatam je jeho depresivní období a celková únava kapely, která byla trochu znát na minulém koncertu v Praze! Vystoupení odpálili prvním singlem z posledního alba a Gerard nestihl ani odzpívat všechny Na Na Na a sekuriťáci už z davu vytahovali omdlévající fanynky. Kromě novinek nepřijdete ani o další ověřené fláky jako I'm Not Okay, WTBP a Helenu dokonce hrají v upravené punkové verzi! Ať už patříte mezi fanoušky nebo ne, naživo jsou My Chemical Romance dobří a myslím, že spoustu lidí překvapí. A mimochodem, jestli budete stát před Frankem, pozor na něj - během koncertu neustále fluše a to poměrně do dálky. Já jsem dost kličkovala."

Soutěž s Rock For People o setkání s MCR

23. června 2011 v 20:32 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
No, sice mě štve, že tam nejedu, ale tak... už ne tolik ^^; každopádně pro ty, co tam jedou - tady je něco o soutěži, kterou pořádá T-Music. Btw, kdyby to někdo z vás vyhrál, tak vám klidně mileráda udělám kamaráda! xD

Tenhle text pochází přímo od originálního zdroje:
Odstartuj prázdniny stylově!
Osobním setkáním s kapelou My Chemical Romance na RfP!
Máš už lístek a jedeš na festival Rock for People? V pořádku. Máme pro tebe jako návštěvníka festivalu příjemný bonus.
Vyhraj pro sebe a kamaráda OSOBNÍ setkání s My Chemical Romance!
Když už budeš s kamarádama na festivalu, tak získej zážitek navíc.
Dva výherci získají pro sebe a svého kamaráda možnost se setkat "na blízko" se svou oblíbenou kapelou.
Stačí odpovědět na naši otázku a setkání je vaše!
Soutěžit můžete do 29.6.2011 do 12:00!

Rock Sound At 150: My Chemical Romance v průběhu let

22. června 2011 v 16:33 | Lumierre the Aftermath Animal |  Společný
Rock Sound slaví své 150 vydání a na stránkách Rocksound.tv se objevilo 6 fotek MCR. Pod nima je vždy komentář "Mnoho tváří My Chemical Romance, které se objevily v Rock Sound během jeho prvních 150 vydání." A já to dávám i sem, protože mi takovýhle "ohlédnutí" přišly vždycky zajímvavý. Obrázek je vždycky popsanej i rokem, kdy byl zachycenej - od roku 2003 až po rok 2010. Vlastně každej rok měl svou fotku, až do roku 2006, kdy byly dvě a pak až 2010. A když porovnáte ty fotky z éry 2003-06 a pak 2010, je vidět, že delší přestávka MCR jen prospěla a ta změna je fakt vidět ^^Shrnutí posledních novinek na MCR.com

21. června 2011 v 22:03 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
No, to s těma fesťákama moc podstatný není (i když ten Halloweenskej, aww, těším se aspoň na fotky a videa, ani streaming by mi vůbec nevadil ^^;), to s vyplejma oficiálkama už trochu víc je. Každopádně překládám všechno, protože nemám co dělat. Dík za pochopení.

Autor všech: MCR

Přesun serveru MyChemicalRomance.com
MyChemicalRomance.com bude přesunovat servery. V důsledku toho nebudou fungovat stránky v úterý 21. června mezi 7pm a 11pm EST (u nás mezi druhou a šestou hodinou ranní zejtra) - bude to trvat asi hodinu. Uživatelé se nebudou moci registrovat, přihlásit nebo přidávat příspěvky jako například blogy, komentáře atd. Stránky MCRmy tím nebudou nijak zasaženy. Díky za vaši trpělivost a porozumění!

MCR budou hrát na iTunes Festivalu
My Chemical Romance budou hrát na iTunes Festivalu v Londýně, UK, 9. července. Všechny lístky na iTunes Festival jsou zdarma a můžou být získány přímo z iTunesFestival.com nebo Undercurrent.uk/MyChemicalRomance.

MCR zahrají na 2011 Voodoo Experience
My Chemical Romance budou vystupovat na 2011 Voodoo Experience v New Orleans, LA v historickém City Park. Festival se bude odehrávat o Halloweenském víkendu.
Lístky jsou v prodeji zde. Dodatečné informace budou brzy oznámeny.

Transformers 3 Soundtrack zahrnující i MCR již vyšel
The Only Hope For Me Is You od My Chemical Romance je obsaženo na Transformers: Dark of The Moon soundtracku. Album vyšlo na iTunes.

Frank teď nenávidí velkou část MCRmy

21. června 2011 v 20:51 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Teď jsem přišla k počítači a... no, Frankovi asi trochu u některých členů MCRmy klesla obliba. Eww, možná jsem úplně divná a proti všem, ale mně to, co napsal na Twitteru, příjde naprosto pochopitelný. Prostě jen nechce, aby jeho děti přišly o dětství. A mám pocit, že je ochotnej kvůli tomu obětovat i bandu vytočenejch followerů.

FrankIero
Just to be clear if you are uploading/ reblogging pics of my kid's faces because you think you 'know' me, truth is i hate you & hope you die

FrankIero
Jen aby bylo jasno, pokud uploadujete/reblogujete obrázky obličejů mých dětí, protože si myslíte, že mě 'znáte', pravda je, že vás nenávidím a doufám, že zemřete

Gerard pro www.heinekenmusic.ie

20. června 2011 v 21:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Docela zajímavej interview - nejede mi u něj video, tak jsem přeložila aspoň těch pár otázek, co bylo ve článku pod videem. A pobavila mě ta část, kde mluví o tour dodávce. Docela zajímavý bylo taky číst, jak se vlastně k veřejnosti probojovávalo SING - celý to sleduju, ale nikdy jsem si to neuvědomovala takhle jako celek. Prostě to stojí za přečtení ^^

Zpěvák My Chemical Romance Gerard Way sedí v tiché místnosti v O2 v Dublinu, je jen pár hodin před okamžikem, než se jeho kapela zmocní stage. Přátelský, hovorný a velice pohotový kluk, multi-barevný Way (od červených vlasů až po stříbrné tenisky), objasňuje, jaký je pracovní postup MCR...

"Mnoha způsoby, dokonce i když to moc nebylo znát na zvuku MCR, bylo pronikání nás na veřejnost vždycky tím pravým klíčem. Mám pocit, že každé album bylo bojem s vyčerpáním - jak dlouho může trvat, jak dlouho budem hrát v malých klubech, než si nás lidé všimnou? Žádné naše album nebylo přímý hit. Možná právě takhle kapela funguje. Možná se musíme stále probojovávat, být poraženi, vrátit se, znovu vybudovat nový válečný stroj a znova jít do boje. A pak zmáčknout tlačítko "Opakování". Jsme vlastně docela nezlomný. Omíláme lidi!"

Považujete vaše poslední album Danger Days - The True Lives Of The Fabulous Killjoys, jako album charakterizující MCR - proč?

"No, nezáleží na tom, jestli je to největší nebo nejlepší nahrávka MCR. Ten důvod, proč se na ně dívám jako charakterizující, je, že jsme docela bojovali s tím, abychom je dali dohromady, a mnoho věcí vystoupilo na povrch, aby ukázalo lidem, o čem je tahle kapela. Teď děláme hudbu jako fanouškové hudby, je to opak toho, že jsme rocková kapela. Začínáte to vidět na songu Sing. Všude po světě, speciálně v US, se stává docela dobře známý - například je v epizodě Glee. Objevuje se také v popových rádiích a hráli ho i v Superbowl… Takže je velice zajímavé sledovat, jak se odtud dostával dál."

Zmínil jsi The Black Parade - působilo na vás tohle album, které pro kapelu znamenalo obrovský úspěch, jako nějaké špatným znamením?

"Ano, ale špatné znamení se spíš proměnilo v něco mnohem pozitivnějšího, v něco, co můžete pojmout a může být vlastně osvobozující. Pro mě bylo samozřejmě The Black Parade emocionální zátěží, psychickou zátěží, ale mluvím o albu, které takové bylo čtyři roky po vydání, a mluvit o něm s lidmi seriózně byl skvělý způsob, jak tomu porozumět. Teprve uvidíme, co udělá Danger Days. Z mého pohledu v tuhle chvíli prochází melodie tohohle alba jakýmsi druhem proměny - nejsou to přechody z až tak dynamických méně důležitých refrénů do významných refrénů s obrovskými dramatickými lifty, ale spíš lineární melodie, které vás provedou od začátku do konce."

Takže žádné další škatulkování MCR jako goth/emo/cokoli dalšího?

"S tím souhlasím, a pro mě je to také jeden z důvodů, proč je pro nás tohle album tak charakterizující. Mnoha způsoby jsme se na celém album znova chopili řízení kapely a udělali jsme to tak, že jsme vzali za své širší zvuky a větší rozsah."

Když už mluvíme o širším zvuku, zdá se, že MCR se teď stali kapelami pro stadiony a arény - chybí vám ty dny v začátcích, taková ta oko-za-oko vystoupení?

"No, ani moc nechybí, abych byl upřímný. A jedna z věcí, ke které bych se určitě nemohl vrátit, je tour dodávka! Mohl bych se vrátit do malých místností, pokud by to už muselo být, ale jak stárnete, zjišťujete, že chcete v noci dobrý spánek a v dodávce pro něj žádnou místnost nenajdete!"


Seriál Gerardovy nápisy na ruce pokračuje - !!!!

19. června 2011 v 21:44 | Lumierre the Aftermath Animal |  Fotky Gerard Way
Eww, Gerard to na fesťáku v Německu prostě vyjádřil jasně. !!!!. Chápete, ne?

Ocenění Kerrang! za nejlepší video (Na Na Na)

18. června 2011 v 15:42 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ocenění
No, MCR sice proměnili jen jednu z pěti šancí, ale je pravda, že nad některýma oceněníma maličko zůstával rozum stát (celej Twitter například trochu nerozuměl ocenění All Time Low jako nejlepší live kapele, ale tak neberme jim to).
MCR dostali ocenění za nejlepší video - Na Na Na. Pod článkem je video, kde děkují všem fanouškům - jsou tam ale jen Mikey, Gerard a Ray - a právě Ray drží fotku Franka. Jen ta kvalita je bohužel trochu víc shitty, ale co se dá dělat, aspoň něco.


Přestávka...

13. června 2011 v 22:01 | Lumierre the Aftermath Animal |  Info o chodu blogu
To jen abyste si nemysleli, že na to tak dlabu - mám teď do pátku školní výlet, tak tu prostě nebudu... ^^;

Jo, jen ještě - prosím rozšiřte mezi všema tenhle náš Heroes song, co byl vytvořenej pro MCR. Ale je to naše dílo (hlavně Pirátky a textově slsi a Ajush, ale jinak tak celej gang se nad tím stresoval ^^;), tak ho nešiřte jako vlastní, dík. A heslo je MCR.

Zpráva ze stránek SINGItForJapan.com

11. června 2011 v 12:03 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Co říct? Další dojímavej článek od Raye. On prostě umí napsat krásnej blo(r)g. A těší mě, že se rozjela ta galerie, i když tam určitě nebudu... ^^ A na fotky, který byly u článku, koukněte přímo tady.

Autor: Ray

Čau všichni,

Máme pár skvělých novinek, který vám dneska oznámíme! Děkujeme za vaše úsilí, #SINGItForJapan projekt zaznamenal obrovský úspěch. Když jsme vás povolali do akce, odpověděli jste dobrosrdečností a pomohli jste nám vytvořit video, které bylo lepší, než jsme si kdy mohli jen představit. Jak vy všichni víte, obdrželi jsme tisíce skvělých příspěvků a bohužel jsme je všechny nemohli zařadit do videa.

Takže bych dnes rád otevřel #SINGItForJapan galerii. Každý pátek vybereme pět kousků, které budou uveřejněny na stránkách. Abychom začali, vybral jsem pár mých oblíbených příspěvků, ale věřte mi, ještě jich sem přijdou mraky!

Na trochu důležitější notu - cesta k obnově Japonska stále pokračuje. Už o tom sice neslyšíme ve zprávách, ale víme, že rodiny tam stále bojují o znovusestavení svých životů. Úklidové práce jsou nekonečné. A nebezpečí radiace stále existuje. Dokonce i kdyby bylo vaše vlastní město zasaženo bouřemi, rozsah šíření informací by trval jen pár dní do té doby, než další by vybraný americký úředník udělal něco naprosto hloupého, aby se sám dostal na první stránky tisku.

A vám všem, kteří jste těmito tragédiemi zasažení - mějte prosím stále na vědomí, že naše srdce jsou s vámi.

Ray

Na Na Na jako hudební podklad traileru pro hru Sonic Generations

10. června 2011 v 21:20 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
No, vypadá to, že MCR jsou teď ve světě herním docela v kurzu. A zrovna se Sonicem je to zajímavá kombinace... ^^


Vítězové remixové soutěže Planetary (GO!)

10. června 2011 v 21:19 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
No, já moc nejsem fanoušek remixů, ale tak někomu by se to třeba mohlo líbit, tak to sdílím... ^^;

Autor: MCR

Vítěz remixové soutěže Planetary (GO!), který vyhrává dva lístky na festival Reading nebo Leeds festival, byl vybrán. Poslechněte si dva vítězné remixy spolu s dvěma následujícími.

1. místo - Sam 2K
Lístky na MCR jako headlinery Reading Festivalu
Pro Soundcloud účet na 1 rok

2. místo - ihatewires
Podepsaný speciální boxet Danger Days
Lite Soundcloud účet na 1 rok

3. místo - JFX
Podepsaný speciální boxet Danger Days
Lite Soundcloud účet na 1 rok

Zahrajte si WTTBP na dnešním logu Google

9. června 2011 v 20:07 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Není to můj výplod fantazie - autor je tento Killjoy.
No, jinak všichni víme, že na dnešním logu Google je kytara - to kvůli výročí Les Paul.
A tady je návod:
Běžte sem
Mačkejte tyhle klávesy:
I U P Y
T I R
Q Y W T

Mimochodem, to T nakonec jsem doplnila já, protože mi tam tak nějak sedělo a to Q tam úplně není ideální, ale tak... je to zábava ^^

7 let od vydání TCFSR a Cemetery Drive je TT na Twitteru

8. června 2011 v 21:30 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Na MCRmy.com probíhá soutěž o vinyl, na Twitteru je TT Cemetery Drive... tomu říkám hezký sedmý narozeniny ^^

Mikeyho citát

8. června 2011 v 17:39 | Lumierre the Aftermath Animal |  FanArt
Dovolila jsem si použít něco ze slsiného oblíbeného zdroje, protože ten obrázek je prostě strašně pěknej a ty slova jsou krásný a je to podle mě docela málo známý. A to je škoda. Myslím, že by se to dokonale hodilo jako motto celý MCRmy.

"Dokud budeme držet pohromadě, dokážeme zničit smutek."
"As long as we stick together, we can smash the sadness."