Srpen 2011

9 let a den... (zpráva od Franka)

31. srpna 2011 v 10:03 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Frank vzpomíná na to všechno, co se událo od první větší show, na které se MCR ukázali - jako přeskokani Jimmy Eat World, odedneška přesně před devíti lety. A právě tohle je další věc, co se mi na MCR tak líbí - odehrají show s Brianem Mayem, ale jen co sednou do letadla zpět do US, vzpomínají na minulý časy, cení si jich a nezapomínají na ně kvůli jedné skvělé show v Readingu.
A ten závěr. Aw. jak popsal, jaký to je, když ti něco v životě nevýjde. A jak všem poděkoval. Prostě už mi chyběly blorgy od členů MCR na stránkách. Tak už konečně - enjoy.

Je to už nějakou dobu... Zažívám dobrou volnou noc plné energie v zemi, které říkají Vancouver, a cítím povinnost, abych vám tu všem zanechal veřejný milostný dopis. Zítra to bude devět let, co naše kapela odehrála největší show svojí mladé a už drzé kariéry. To byl ten pověstný "velký průlomový" moment, na který každé děcko v kapele, ve filmu, v sitcomu, v reálném životě (napsal "real-ass life", ale nechci to zajímavý slovo ničit překladem - pozn. Lumierre) čeká a slintá nad ním.
Některá kapela (v našem příběhu Coheed and Cambria) to nemůže dotáhnout až k té největší a nejvíc úžasné show (která byla odehrána v Allentown Fair, Allentown, Pennsylvanii, 31.8.2002, možná účast asi 10 - 12 tisíc... měl jsem pocit, že je to milion), kdy otevíráte show pro kapelu, kterou milujete, posloucháte ji a máte od ní každé album (v našem příběhu Jimmy Eat World)... a sakra, vy a vaši přátelé dostanete kouzelný telefonát, kdy se vás ptají, jestli tohle vezmete. Nebe se otevírá, andělé začínají zpívat, ženy omdlévají (dělám si srandu, nebyly tam absolutně žádné ženy) a nějak se musíte vypořádat s malým množstvím času, abyste se připravili, pronajali dodávku - bez peněz a se zas*aným kreditem - a ukázali se na vysněné scéně. Teď pro dobro reality musím říct, že to nebylo "jen tak". Stojí za tím hodně tvrdé práce, která vedla k možnosti 'vysněné show' a bůh ví, že ještě tuny těžší práce přišly po ní, ale tohle bylo jen letmé ohlédnutí. Malý kousíček toho, jaké to mohlo být... a někdy je to veškeré štěstí, které získáte.
Každopádně možná začínám být ve svém věku trochu 'emo', nebo jsem možná prostě strávil úžasný víkend, kdy jsem odehrál několik těch největších a nejnezapomenutelnějších show v mém životě, ale ať to bylo z jakéhokoli důvodu, v několika minulých dnech jsem byl nostalgický a vzpomínal jsem...
... na začátky, kdy jsem seděl za stolem v kuchyni mojí babičky, procházel tátovy a dědovy diáře, prohlížel všechny ty vystoupení, které si tam tužkou vepsali...
... na časy, kdy jsem byl už dost starý, abych cestoval s tátou na jeho víkendová vystoupení, pomáhal jsem nakládáním jeho bubnů a pak s jejich rozkládáním na stage. Ten pocit, když jsem cítil, jak na mě lidé zírají a ví, že nemám žádnou jinou práci, když jsem v tomhle zas*aným baru. Ten pach starých cigaret a zatuchlého piva, které visely na mikrofonech a v jeho případech na pryži... z těch raných zkušeností jsem věděl, co chci dělat... za bílého dne jsem snil o tom, jak budu v kapele a budu hrát bez přestání hrát show.
... na okamžik, kdy mi můj táta poprvé koupil kytaru, špinavě bílou Fernandes Strat, kterou získal od kytaristy jejich kapely. Naučil jsem se tři akordy a s nimi jsem napsal příšerný krátký song... hrál jsem ho a trápil s ním moji ubohou mámu, dokud moje prsty nekrvácely. (jo, je to tak, ten zku*venej song od Bryana Adamse pro mě byl sakra reálnej!)
... na baseballovou ligu za pár šupů, kdy se mě jedno děcko zeptalo, jakou hudbu mám ráda. Oba jsme souhlasili, že Nirvana byla, cituji, "zas*aně nejvíc cool", a tak začala moje první kapela. Ale on hrál na kytaru, já jsem nikdy před tím nebyl v kapele a jeho vlasy byly delší, takže jsme musel hrát na bubny... aspoň do té doby, než najdeme náhradu, já jsem neochotně souhlasil (nikdy jsme si nenašli bubeníka)...
... na střední školu, kde jsem potkal legrační děcko, které nosilo každý den motýlka. Měl auto a dával mi punk rockové kazety. Stali se z nás dobří přátelé a chodili jsme spolu na místní shows. Rozhodli jsme se začít kapelu a odehrát spolu svoji první show o měsíc později na tanečních, kde jsem neměl dostatečný věk na to, abych tam mohl jít (dělali jsme cover songu od Nirvany)...
... na práci na částečný úvazek v Pathmarku v Belleville, NJ, který stál příhodně mezi KFC a 'tunelem znásilnění'. Platili mi naprosto minimální mzdu a já jsem použil každý cent, který jsem ušetřil, abych koupil 100 lístků, která moje kapela potřebovala prodat, aby mohla odehrát souboj kapel. Hlavní cena - pozice předskokana pro zastávku Warped Tour v NJ. Prohráli jsme se SKA kapelou, jejíž zpěvák byl ku*va jeden z těch porotců, pak mi moje holka dala kopačky kvůli našemu bubeníkovi...
... na setkání, seznamování, a nakonec dostatečné štěstí k tomu, abych mohl nazývat rodinou několik nejdivnějších, nejmilejších, nejtalentovanějších lidí, které jsem ve svém celém životě potkal... a na zjištění, že chtějí, abych se přidal k jejich kapele, a pak o měsíce později společné naskakování do dodávky, abych se naučil všechno, co teď vím o životě a světě po jejich boku...
Musím říct, že to byla zvláštní jízda. Ale víte, myslím, že je to v lidské povaze - zapomenout na to, jak dobře se máte, zatímco se máte dobře. Ale pokud máte opravdu štěstí (a tím myslím opravdu opraaaaaaavdu ku*va štěstí), každý život teď i potom vás pošťouchne a připomene vám, odkud jste. Já vím jaké to je, když jste mladí a máte sny... měl jsem zlomené srdce a proklínal jsem nebese, když věci nešly tak, jak jsem chtěl... ale také vím, jaké to je, když máte dost štěstí a tyhle naděje a sny se vyplní. Nebyl bych člověkem, jakým jsem teď, bez toho všeho dobrého i zlého a jsem za to vděčný každou vteřinu. Zítra je výročí... a život byl tak milý, že mi je připomněl.
Takže děkuju všem lidem, kteří byli tak milí a pomohli nám na celé té cestě. Mé rodině a mým přátelům, kteří vždycky poslouchali všechny zas*aný songy, který jsem napsal, i když jsem si v tu chvíli myslel, že jsou ku*va nejlepší... všem, kdo si někdy během těch led udělali čas a sledovali mě hrát, možná si koupili nahrávku, kterou jsem udělal, nebo ji nějak zas*aně získali... chtěl bych vám poděkovat, milionkrát, trilionkrát, je to pro mě celý svět. xofrank

Brian May o vystoupení MCR i o MCR samotných

30. srpna 2011 v 19:32 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Článek byl už u slsi, ale jinak je přímo ze stránek Briana Maye - psal to on sám. Byl zrovna v letadle a letěl na předávání VMA, kde vystoupil jako 'překvapení' spolu s Lady Gaga. No, je trochu cítit, jak moc se mu do toho chtělo - oproti tomu, co zažil s MCR. Trochu jsem pokrátila jednu část, kde psal o tom, jaký je vystupování live - jak je náročný se naučit song tak, aby v něm mohl experimentovat, ale zase aby neexperimentoval tak moc, že to bude pro song vlastně špatně. Tohle tam popisoval v polovině dlouhýho odstavce, snad se nezlobíte, že jsem to pokrátila jen na vyjádření o MCR.
Každopádně je až snový číst, že se takhle vyjadřuje kytarista nejslavnější kapely o 'našich' MCR. Aw. Prostě to musíte přečíst.

Jak se to stalo?
No, potkal jsem Gerarda před několika lety na večeři po předávání jedněch ocenění a on mi řekl, že vyrostli na hudbě Queen a kapelu velice inspirovalo to, co jsme dokázali. Tou dobou jsem ještě moc neznal MCR, ale chvíli poté jsem slyšel jejich skvělou verzi "Under Pressure", což mi stačilo k tomu, abych šel a koupil si jejich poslední CD. Pak si vzpomínám na další věc, když jsem chytil jejich skvělé video v TV... "Welcome to the Black Parade". Myslím, že to byla ta chvíle, kdy jsem začal doopravdy rozumět tomu propojení - tomu faktu, že sdílíme hodně ze stejné duše a přístupu k umění ...
Takže jsem je postupně začal víc a víc vnímat jako vyvíjející se sílu.

BBC Radio 1 - rozhovor s Gerardem a Mikeym (Reading)

30. srpna 2011 v 10:29 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Takže - máme tu objasnění salátové mánie (pro ty, kteří nesledují Twitter a tumblr - jistý reportér z Reading napsal, že viděl Gerarda, jak si kupuje salát a pak z toho všichni na Twitteru a tumblr měli pořádný haló), taky je tu informace o Gerardových a Mikeyho nejoblíbenějších sendvičích a samozřejmě - něco o novém albu. Konkrétně ta otázka, kterou jsem si poslední dobou kladla - jestli už mají pro album koncept. Protože album bez konceptu, to by sakra nebyli MCR.
Rozhovor je zatím jen na tumblr, takže pokud si ho někdo chce poslechnout - tady.


Interviewer: Jste dnes headlineři Reading festivalu. Jste už natěšení?
G: Jo. Víš, strávili jsme osm měsíců tím, že jsme přemýšleli o téhle show, z toho šest měsíců jsme byli fakt hodně nervózní a asi tak před měsícem a půl to zmizelo. A teď se prostě nemůžu dočkat.


Videoklip Sing se zvukem Scarecrow

29. srpna 2011 v 20:41 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Docela fajn zajímavost - je zajímavý, že to poměrně fakt dost sedí. Prostě videoklip k Sing, ale místo tónů Sing slyšíte S/C/A/R/EC/R/O/W. A je to prostě... ani nevím, koukněte sami - tady. (Je to z tumblr, nejde to sem vložit)

All Time Low o MCR (Kerrang! Podcast)

29. srpna 2011 v 13:10 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Kerrang se už před víc než měsícem (okolo Oxegen festivalu) bavil s All Time Low a mimo jiné přišla řeč na to, jak se setkali ATL s MCR. Tak jen pro zajímavost, jak to vypadá, když se setkají dvě známý kapely, dávám sem něco o té části, kde mluví o MCR.

Nejprve mluví o Kerrang! Awards a ATL říkají, že čekali, že "Best Live" ocenění dostanou MCR nebo 30STM a udělají "Ano, znova jsme to vyhráli!" - a že čekali, že přiběhne Jared ze 30STM na stage a zařve "To je moje!" xD Ten hlas, jakým to říkají, to prostě nemá chybu - je to okolo 2:00, tak si to pusťte.

Pak okolo 3:25 začnou mluvit o tom, že potkali My Chem na trajektu. Namluvili tomu Alexovi, že jestli půjde tu noc do busu, určitě zemře xD Byl prej trošku nalitej a Mikey a Gerard k němu přišli a řekli: "Jestli nenastoupíš na tuhle loď, dneska v noci se utopíš." A tak se donutil ve tři ráno se probudit, jen aby přišel za nima (označil je za "assholes", ale v dobrým slova smyslu) a pokecali si. Jack říká, že klidně strávili tři hodiny bavením se jen o World of Warcraft (no problem, byly časy, kdy bych to zvládla taky... xD). A Alex zase říká, že on, Gerard a Mikey stáli na přídi té lodě takhle - zaujme postoj jako v té známé scéně z Titanicu a Jack začne zpívat kousek My Heart Will Go On xD To prostě musíte vidět.


Gerard a Mikey pro NME - část první

28. srpna 2011 v 20:30 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tákže tu máme první část rozhovoru pro NME. Snad jich bude víc než dvě, protože zatím odpověděli jen dvě-tři otázky. Ale ta o Brianovi Mayovi... aw, dovedete si představit tu situaci - když Gerard Way píše e-mail pro Briana Maye? Neuvěřitelný. To se může stát jen v Americe a Anglii xD
A video najdete tady. Enjoy.

G: Jo, ten večer v Readingu to byla nejlepší show v mém životě.
M: Jo, změnilo mi to život. Víš, prostě jsem se dneska probudil a říkal si, že se mi to možná jen zdálo. Tak moc to bylo dobrý.
G: Nejlepší show jsou ty, kdy vsadíš všechno, můžeš tam všechno ztratit a vůbec nevíš, co se bude dít. A všechno, na co jsme se šest měsíců soustředili, bylo udělat tohle tak zářivé, tak vynikající, tak barevné a tak skvělé, jak jsme jen mohli. Posledně jsme si řekli - i vám jsem to říkal - že když nám stoupá teplota, právě v tu chvíli záříme. A dojít takových reakcí, dát Danger Days takovou show, jakou si zaslouží, to všechno jsem měl vždy na mysli, když jsme to album dělali. Prostě party, nebezpečí - prostě vpustit barvy do světa a odložit strach stranou.

Co je nejlepší na tom, když hrajete živě?
G: Když se rozhlížím na tour po všech v kapele - a co je to nedocenitelné v porovnání se světly, videama, čímkoli, co můžeme vydat, ta nejnedocenitelnější věc je, když vidíš, jak se lidé na stage usmívají. Můžeš... prostě, víš, má to cenu milionu dolarů, nikdy je nezískáš, ale zato vidíš, jak se lidé usmívají a zažívají nejlepší show ve svém životě. V tomhle jsme myslím pokročili.
M: Jo, tohle jsme vždycky chtěli od Danger Days show - aby se všichni bavili, o tom je i celá produkce tohoto alba.

Řekněte nám něco o vašem speciálním hostovi...
G: Náš speciální host byl Brian May, bylo to hodně symbolické. V prvé řadě proto, že Queen jsou největší nebo jeden z největších vlivů pro My Chemical Romance, hlavně co se The Black Parade týče. Sledovali jsme 'making of the Night at the Opera' a tak. Ten příběh začal tak, že jsem napsal Brianovi email, že když Queen hráli v Paříži, vypískali je a Freddie řekl 'Vrátíme se jako největší kapela světa'. A poté, co se nám stalo v Readingu 2006, lidé se nás ptali 'půjdete do toho znova?' a já jsem řekl 'ne, jedině že bychom tam byli jako headlineři a budeme ten jeden den uzavírat', právě kvůli tomu, co se stalo Queen. Takže jsem Brianovi řekl celý ten příběh a o tom, jak se chceme vrátit. A řekl jsem mu, že by bylo skvělé, kdyby mi řekl něco víc, co si o tom myslí. A to bylo to nejlepší, když uviděl v tom dopise 'řekl mi něco víc' - a tak jsme o tom spolu začali mluvit. Když jsme přistáli a vystoupili z letadla, šel jsem k němu domů přišli jsme do jeho 'jamovací místnosti', udělali si zkoušku a všichni na té zkoušce přestali pracovat - všichni z personálu, všichni místní, všichni z ochranky, všichni v kapele byli tak bdělí. Bylo to tam plné lidí, kteří sledovali Briana Maye. To ráno jsem měl pocit, pořád se mi to honilo hlavou, ne jestli jsme na to připravení my, spíš jsem měl pocit, jestli je ten dav připravený na nás. Měl jsem pocit, že tu noc nás nic nemůže zničit.

Kerrang! Podcast - Gerard a Mikey (Reading 2011)

27. srpna 2011 v 16:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Další Readingová záležitost, tentokrát od Kerrang! - opět se mi samozřejmě nepovedlo vypsat všechno a občas tam něco chybí, ale tak to hlavní tam je a i tak to zabralo hodně času. A dozvíte se pár věcí o novým album, o tom, proč MCR deset let nejedli dorty a tak podobně xD
Mimochodem, v tomto památném rozhovoru skoro víc mluví Mikey než Gerard. Neuvěřitelný.
Enjoy.

G: Ahoj, tady Gerard...
M: ... a Mikey...
G: ... z My Chemical Romance. Sledujete Kerrang! Podcast.

Interviewer: Jsem tady s headlinery My Chemical Romance - Gerardem a Mikeym. Jak se daří?
G+M: Dobrý, co ty?
I: Dobrý, díky. Právě jste dokončili tour s Blink 182...
G+M: Pořád na něm ještě jsme!
M: Udělali jsme si jen malou přestávku.

Dva články o Reading 2011 (NME)

27. srpna 2011 v 12:33 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Okay, přeložím ještě tohle a pak si počkám až na další rozhovory, co na sebe určitě nenechají dlouho čekat.
Články i s fotkama najdete tady a tady.
Enjoy.


Kdo: My Chemical Romance
Kde: Reading, Main Stage, pátek
Pocit: Páteční noc. MCR. Reading po tom prahne a je připraven.

Rozhovor pro BBC Three - Mikey a Gerard (Reading 2011)

27. srpna 2011 v 11:15 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
No, dneska přibude asi hodně článků o včerejším Reading. To není moje chyba. To jen MCR byli tak moc epic, že to nejde jen tak přehlídnout.
Tenhle rozhovor byl vysílanej před show pro BBC Three - pokud si stáhnete celej přenos, kterej jsem dávala do minulýho článku, na začátku to je. Na YT jsem to zatím nenašla.
A dělám zase radši přepis toho, co říkají - sice občas něco vynechám, ale tak za to se snad nestřílí,

Interviewer: Mikey, Gerarde, je moc dobrý vás tu vidět. Takže - už jste jednou na Reading vystupovali, ale tohle je poprvé, co jste headlineři. Jste z toho nervózní?
Gerard: Jo, strašně.
Mikey: Víš, myslím si, že jsem byl trochu víc nervózní, když jsem odpočítávál minuty do vystoupení. Teď jsem ale míň nervózní, než jsem předpokládal, že budu.
Gerard: Jo, teď se to mění spíš ve vzrušení, což je fakt cool.

Videa z Reading 2011 + download link

27. srpna 2011 v 9:52 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Z Youtube sem dávám jako ochutnávku S/C/A/R/E/C/R/O/W + ty dva songy s Brianem Mayem. Celou show si pak můžete stáhnout tady.Reading - nezapomenutelný a nepopsatelný

27. srpna 2011 v 0:43 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky

Myslím, že ten obrázek mluví za vše. Tenhle sekanej a nekvalitní streaming byl zážitek, kterej se mi sakra zapíše do života.
Ve zkratce - hráli S/C/A/R/E/C/R/O/W, měli ohňostroj, spolu s Brianem Mayem (kytarista Queen) si zahráli We Will Rock You a Welcome to the Black Parade. Sakra, mám ten pocit, že MCR jsou právě na vrcholu kariéry. A jestli tohle bude jedno z posledních "Danger Days" vystoupení, je to to nejlepší zakončení éry, jaký mohli mít.
A zítra (vlastně dneska) čekejte rozhovory, recenze, fotky, videa etc.

Po stopách Boba Bryara - technik LMFAO na Reading and Leeds

26. srpna 2011 v 19:57 | Lumierre the Aftermath Animal |  Bob Bryar
Aspoň tomu všechno napovídá. Samozřejmě nic není "úplně oficiální", ale když Bob nemá ani Twitter, nikdy se nic oficiálního nedozvíme. A tohle vypadá celkem věrohodně.
Podle zpráv na tumblr vidělo několik lidí Boba na Reading and Leeds - nebyl tam ale samozřejmě s MCR. Nejspíš to pro hodně lidí bude překvapení, ale vypadá to, že Bob teď pracuje jako technik pro LMFAO (všichni už jste nejspíš někdy slyšeli Party Rock Anthem). Na tomhle videu je při jednom přiblíženým záběru matně vidět - a přidávám ještě fotku.


Tweet a obrázek... od MIKEYHO!

26. srpna 2011 v 19:15 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Uhm, omlouvám se, ale Twitter exploduje a já s ním. Mikey si nevybral žádnou menší příležitost než Reading, aby Tweetnul. Je to sice možná bezvýznamný, ale sakra, Mikey tweetuje jednou až dvakrát do roka, tak to sem musím dát.

mikeyway: Bezprostřední audio-útok


Gerard pro Daily Star - o novém albu a vystoupení na Reading and Leeds

26. srpna 2011 v 12:45 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Well, sice je to článek britskýho bulváru - a já bulvárům nefandím, ale líbí se mi, co tam Gerard říká. A je to krátký, takže je to fajn na překlad... ^^;

Rockeři My Chemical Romance mají dobrý důvod k tomu, aby byli nadšení z headliningu festivalu Reading and Leeds. Chtějí smazat vzpomínku na chvíle, kdy tu hráli minule a byli bombardování lahvemi s močí. Hvězdy z Ameriky se setkaly s nespokojeným pískáním a lahvemi, když vystupovali v roce 2006. Ale oni trvají na tom, že tento víkend nad fanoušky zvítězí. Ukončujeme jeden den na festivalu, kde nás v minulosti ne všichni přivítali."
Stojí si za tím, že "hraní songů, které mají všichni v oblibě, a předvedení show" bude dostatečný způsob, jak ukončit den na festivalu, spíš než když se budou snažit vyrovat se v oblasti ohňostrojů dalším headlinerům - Muse.
Gerard dodal: "Nijak se nevyvíjíme s takovými těmi festivaly ve Státech, takže tahle skvělá událost, která se odehrává několik dní přes noc i den a během které objevíš plno skvělých kapel, pro nás hodně znamená."
Gerard řekl, že My Chem nebudou dělat mezi alby takové přestávky, jako tomu bylo ty čtyři roky mezi The Black Parade a Danger Days. Slíbil: "Máme už teď hodně nových songů."
"Když jsme dokončili Danger Days, byli jsme tak zvláštně smutní, protože jsme měli pocit, že až teprve teď začínáme."
A také prozradil, že to album, které bylo dokončené, ale nevydané před Danger Days, se možná dočká vydání. Řekl: "Některé z těch songů by snad mohly zahlédnout denní světlo."

BBC Three - odkaz na TV online

26. srpna 2011 v 12:02 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Jak už jsem psala v tomhle článku, na BBC Three dneska poběží pořad z Reading&Leeds, ve kterým budou v hlavní roli MCR. Začíná to dneska ve 23:30 a kouknout se na to můžete přímo tady.

My Chem a jejich normální den na turné

25. srpna 2011 v 16:13 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Další video z díla HCT. Přináším i s docela detailním výpisem (nějaký to slovo-dvě vypuštěný mi snad odpustíte).
Frank: No, prostě se ráno probudíme...
Všichní: *smích*
Ray: Je to naše ráno - to, čemu my říkáme ráno.
Frank: Probudíš se - záleží na tom, jaký je den, hádám, že myslíte normální den - probudíš se, měl bys mít asi tak hodinu předtím, než jdeš na zvukovou zkoušku. Občas máme 'party na zvukové zkoušce', což vlastně není ani party, je to jen tak, že nás lidi sledují. Zkontrolujeme nástroje a pak se ujistíme, jestli je stage připravená na show, ujistíme se, jestli máme všechny soundy dobře nastavený. Pak máme nějaký čas, kdy se setkáme s pár děckama, pak pravděpodobně příjde nějaký tisk, pár lidí, co nám dává otázky. Pak vždycky doufáme, že bude mít kapela hodinu a půl před show, kdy si trochu odpočineme, vypijeme hodně čaje, kterej nám náš dobrej známej (jméno, radši je nebudu komolit - pozn. Lumierre) uvaří. A pak tak nějak nabíráme energii, začínáme být fakt nervózní, asi tak dvacet nebo třicetkrát se jdeme vyčůrat, příjdeme na stage a jen co tam příjdeme, máme pocit, jako bychom byli doma. A když máš štěstí, máš tak třicet minut, hodinu nebo hodinu a půl, kdy hraješ tak, jako by to byly tvoje poslední chvíle na Zemi. A pak jdeme ze stage, trochu se zklidníme, prodiskutujeme ten určitý set...
Gerard: Mluvívali jsme o tom pořád, vždycky se zdá, že je o čem mluvit, co se týče setu. Začneme mluvit o setu asi tak po dvě nebo tři minuty. Začneme mluvit o tom, jak kapela začala a nebo o tom, jaké to je v kapele, a tak. Pak zkusíme jít do postele. A to je ta nejtěžší část celého dne, protože od toho, co jsi v devět nebo v deset začal, pořád jsi z toho šílený, protože jsi zažil skvělou noc. A nedokážeš usnout dřív něž mezi čtvrtou až šestou - to je fakt ta nejtěžší část, donutit se jít do postele.
Mikey: Myslím, že to zajímavé na tour je, že se probudíš a pár minut nevíš, ve které jsi zemi nebo státě.
Frank: Je to trochu jako kdybysme byli vlkodlaci.
Všichni: *smích*
Mikey: Jo, být na tour je jako být vlkodlakem.


AbsolutePunk - rozhovor s Mikeym

25. srpna 2011 v 15:46 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Opět přichází pár nepatrných nových informací o novém albu - o jeho soundu a tak podobně. Mikey taky říká, že budou pokračovat v demování songů - to znamená, že už nějaký dema asi mají. Arw. Jo a taky konečně říká, že mají něco namyšlenýho v rámci výročí kapely, ne jak posledně, když na tohle MCR odpověděli, že nemají nic. Uf. Navíc mluví o komixu, na kterým pracujou s Gerardem, o tom, proč udělali design HCT motorky místo auta... a tak. Prostě si to přečtěte ^^
Baskytarista My Chemical Romance Mikey Way si udělal trochu času na Honda Civic Tour, aby si se mnou promluvil o tom, jaké je to být na turné s Blink 182, o novém materiálu kapely a dalším. Můj review si přečtěte tady.

Byl jsem na vystoupení v rámci HCT v Bostonu. Skvělá práce.
Oh, bezva. Díky! Je to pořád velká zábava. Tím myslím, že jsme na turné teprve pár dní, ale příjde nám, že je to jedno z našich nejoblíbenějších. Neříkej hop dokud nepřeskočíš, ale už teď se zdá, že by tohle mohlo být jedno z našich nejoblíbenějších tour.


Omluva MCR od frontmana Kasabian

25. srpna 2011 v 13:29 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tenhle článek už jste mohli najít u slsi, já ho ještě dávám sem, protože se přiznám, že jsem o tomhle ani nevěděla a přišla mi zajímavá představa téhle letadlové scény - a ještě lepší je, jak to Gerard vzal - že prostě rovnou Meighana neposlal někam, ale dal se s ním do řeči.
Tom Meighan se omluvil Wayovi za urážku
Frontman Kasabian Meighan, poté, co v minulosti kapelu MCR urazil, strávil mučivých deset hodin v letadle tím, že se snažil vyhnout setkání s kolegy rockery z My Chemical Romance.

Britský rocker kritizoval kapelu Gerarda Waye tím, že vyčítal tvůrcům hitu Welcome to the Black Parade to, že píšou "břichomluveckou hudbu" - a pak začátkem letošního roku cestoval deset hodin z UK do San Francisca s kapelou ve stejném letadle.

Přiznává, že se téměř celou cestu snažil vyhnout očnímu kotaktu s kapelou, dokud nesebere odvahu a nepůjde se Wayovi omluvit.

Meighan řekl Q magazínu: "Pomyslel jsem si 'Se*u na to, musím se jít omluvit'. A tak jsem k nim přišel a on [Gerard] řekl 'nazdar kámo!'. Navzájem jsme se objali a pak se celá kapela začala smát. Pomyslel jsem si 'Ku*va, proč jsme tohle neudělali před odletem, nemuseli bychom přožít těch deset hodin ve s*ačkách!' Každopádně jsme se tomu všemu špatnýmu pořád smáli. Co jinýho byste chtěli od třiadvacetiletých mladých bláznů?"

Nový zboží v official store a nový live fotky na oficiálce

25. srpna 2011 v 13:02 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Okay, mám tu asi tři krátký videa, kterejch překlad pořád odkladám, pak ještě tyhle dvě novinky z oficiálek... no, jdu na to, dneska to sem snad během dne nahážu.
A na ty fotky určitě koukněte, protože... no prostě i v současným horku vám bude ještě víc horko ^^
Live fotky z Chicaga a Cincinnati
Autor: MCR
Koukněte na live fotky z nedávných show My Chem v Chicagu a Cincinnati.
Pokud máte fotky ze show MCR, sdílejte je na Facebooku.

Novinky ve store

Kerrang! kvíz: Frank a Ray

24. srpna 2011 v 14:51 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Kerrang zase jednou přišel s něčím zábavným - tentokrát to byl kvíz, kterej absolvovali Ray a Frank. No, že neví, kolik dostali Kerrang ocenění, to ještě fajn, ale jak budou asi reagovat přátelé z MSI, až se dozví, že Ray ani Frank neznají text Never Wanted To Dance? xD
Každopádně to určitě stojí za přečtení. Enjoy ^^

Specialisté v oblasti:
Frank: "Máte tam sekci nepoužitelných vědomostí?"
Ray: "Všechno mimo zeměpisu. V zeměpise stojím za nic."