Září 2011

Jak je nadepsán vstup do MCRmy ráje?

30. září 2011 v 21:08 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Není dneska moc o čem psát, tak sem hážu tyhle dvě fotky z tumblr - přišlo mi to zajímavý, protože já sama jsem to nikdy neviděla a asi ani nikdy neuvidím. Jsou co cedule s VIP sekcí a sekcí pro média - prostě sekce nejblíž k MCR nebo s nejlepším výhledem. A ta kresba u médií! To je mazec.Interview - třetí část (Musician's Friend)

29. září 2011 v 20:01 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tuhle poslední část (první, druhá) jsem udělala už jen jako výpis, protože kdo nerozumí kytarám nebo baskytarám, asi mu to prostě moc neřekne. Tak se snad nezlobíte.

Frank na začátku mluví o Epiphone - že hrál na jejich kytary, protože si je mohli dovolit a byly dobré i na turné, ale hrál na typ, který byl pro něj moc těžký (nešlo s tím asi dost dobře házet, no). A pak za ním Epiphone přišli s tím, jestli někdy uvažoval o vlastní kytaře. Tak to Frank promyslel a řekl že proč ne, že je to skvělá výzva. Dál už popisuje části svojí kytary, tedy jak dával dohromady svůj Phant-o-matic ^^
Mikey taky popisuje svoji Fender baskytaru. Má na zakázku vyrobenou bassku, takže to není úplně klasická Fenderka. A popisuje tu svoji verzi jako "zábavnější".
Ray začne tím, že je to "cool příběh". Svoji kytaru dostal na Vánoce před asi šestnácti nebo sedmnácti lety od staršího bráchy. Když vyrůstal, byl pro něj jeho starší brácha takovým idolem - hrával v noci na kytaru, třeba do dvou do rána. Takže ho Ray vždycky poslouchal a bylo to pro něj něco, co chtěl vždycky umět. A když pak bylo Rayovi patnáct nebo šestnáct, tak dostal od bráchy tu kytaru, kterou ve videu drží v ruce. Možná stojí asi tak tři stovky dolarů, ale on na ni hrál pořád (až na přestávku, kdy s ní nejspíš něco měl a musel si ji nechat opravit) a tu kytaru můžeme slyšet na každým albu MCR. Je to jedna z jeho nejoblíbenějších kytar.
Frank, Mikey i Ray pak popisují svoje zesilovače a efekty, který používají. Kdyby to někoho zajímalo, skoro všechny jsou tam na obrázcích, takže se to dá dohledat.
A pak jen taková vtipná věc. Frank pak ještě při popisu další výbavy zmíní "Swollen Pickle", objeví se tam na obrázku a je tam na něm žlutej nápis "WAY HUGE", to mě fakt pobavilo xD

Frank na úvodní stránce Epiphone.com

28. září 2011 v 20:42 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Frank a jeho kytara se konečně pořádně dostávají mezi lidi... a musím říct, že ta kytara je prostě dokonalá. "Phant-o-matic" je boží název. A ani ta cena není hrozná - na Musician's Friend je za $499.


Frank: "Hmm, na úvodní stránce Epiphone je dnes ten nejvíc cool, nejhezčí a nejtrapnější chlápek, který tam kdy byl."

CHEM mikina v oficiálním store

28. září 2011 v 16:37 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Na MCR.com je v prodeji nová mikina - na několika fotkách ju měli Gerard nebo Ray, v prodeji byla doteď myslím jen na HCT.

CHEM mikina

Mikina exkluzivně pro turné a online store!

- černá mikina se zipem
- na přední straně CHEM ve stříbrné barvě s bílým okrajem
- skrytá kapsa na zip na rukávu
- oficiální zakázkový štítek MCR

Cena: $40 (720Kč, 29,5€)

My Chemical Romance plánují nové vedlejší projekty (NME)

28. září 2011 v 16:14 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Sice ještě nemám scany Kerrangu, ale NME už o tom napsalo článek, takže překládám zatím tohle. A pokud ve scanu bude něco hodně podobnýho, zůstanu jen u tohohle.
Frank tam mluví o dalších věcech, kterým by se mohli členové MCR věnovat. U Gerarda zmínil režisérství - počítám s tím, že se toho možná ujme u TUA.
A opět potvrzuje, že by brzo chtěli do studia.

My Chemical Romance řekli, že se možná budou lépe věnovat novým vedlejším projektům, až skončí s turné k jejich čtvrtému albu 'Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys'.

Když mluvil pro Kerrang, řekl kytarista Frank Iero, který už má svůj vlastní projekt Leathermouth, že věří, že ostatní rockeři z New Yersey by mohli jít podobnou cestou.

Na otázku, jaké jsou výhledy ostatních členů kapely My Chemical Romance, co se formování vedlejších projektů týče, Iero odpověděl: "Dokážu si představit, že ostatní kluci odbočí a dělají nějaké jiné věci. Gerard má svoje psaní a nějaké plány v téhle oblasti, ale také by chtěl režírovat. A Ray je prostě neuvěřitelný talent. Miluju okamžiky, kdy vidím, že se mu dostává tolik pocty, kolik si zaslouží. Dokážu si představit, že trochu odbočíme, ale vždycky se vrátíme k tomu, co děláme."

Kytarista také naznačil, že by My Chemical Romance mohli brzy znovu začít nahrávat, dodal: "Právě teď máme kreativní období. Dějí se nám opravdu radostné a kreativní věci. Na každé zkoušce přicházíme s novými kousky hudby, které se mohou proměnit v něco neuvěřitelného. Takže doufáme, že se brzy dostaneme do studia a opravdu to využijeme."

Další nová fotka Boba

26. září 2011 v 19:44 | Lumierre the Aftermath Animal |  Fotky Bob Bryar
Když už ho tak sledujeme... tak tady je jeho nová fotka.
A nemůžu si pomoct, ale i s tím plnovousem vypadá dobře. Tak... metalově. I když k někomu, kdo poslouchá LMFAO, bych to neřekla. No... pravda, bez plnovousu byl víc Bobovatej, ale to by mi moc připomínal jeho éru s MCR, takže je fajn, že vypadá takhle.


WTTBP ve hře We Sing Rock!

26. září 2011 v 18:00 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Nebudu překládat celej článek o té hře, kterej se nachází tady. Dávám sem jen playlist.
Ta hra výjde na konzoli Wii (kterou mám doma, jup) a hlavní je, že v ní bude Welcome to the Black Parade.

Tady je playlist hry:
30 Seconds to Mars Kings and Queens
4 Non Blondes What's Up
Alice Cooper Poison
Bloc Party The Prayer
The Cardigans My Favourite Game
Coldplay Violet Hill
Creedence Clearwater Revival Proud Mary
The Darkness I Believe in a Thing Called Love
Daughtry What About Now
Def Leppard Pour Some Sugar On Me
Elvis Presley Suspicious Minds
Europe The Final Countdown
Evanescence Bring Me to Life
Extreme More Than Words
Faith No More Epic
Franz Ferdinand Take Me Out
Free All Right Now
Garbage I Think I'm Paranoid
Gossip Standing in the Way of Control
Heart Alone
INXS Never Tear Us Apart
Kasabian Underdog
KT Tunstall Suddenly I See
Limp Bizkit Rollin'
Meredith Brooks Bitch
Motörhead Ace Of Spades
My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
The Offspring Pretty Fly (For A White Guy)
OK Go Here It Goes Again
Panic! at the disco Nine in the Afternoon
Paramore Ignorance
The Pretenders Brass in Pocket
Robert Palmer Addicted to Love
Scorpions Wind of Change
Sheryl Crow All I Wanna Do
Simple Minds Don't You (Forget About Me)
Survivor Eye of the Tiger
Tina Turner The Best
Wheatus Teenage Dirtbag
Whitesnake Here I Go Again '87

Interview - druhá část (Musician's Friend)

25. září 2011 v 20:49 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Pokračuju v překladu - tady je první část, pokud ju někdo ještě nečetl ;) Zase jsou to asi tak další tři minuty. Ještě tak dvě-tři části a bude to. Omlouvám se, že se to tak táhne, ale mám teď kvůli škole fakt celkem málo času, tak se snažím aspoň takhle.

Gerard: Na psaní songů je vždycky nejlepší ten okamžik inspirace, kdy je ten nápad naprosto ryzí, úplně tě ovládá, nejde to zahnat do pozadí, to je na tom nejlepší. A jindy si zase prostě musíte sednout a pracovat na tom. Vzít kytaru do rukou a prostě hrát. Při psaní Danger Days se kytara tak trochu stala mým osobním nepřítelem, zatímco u Parade jsem pořád bral do ruky kytaru a zkoušel psát songy. Říkal jsem si, že tohle nemůžu u Danger Days dělat, pracoval jsem s beaty a klávesami. A teď jsem se zase zamiloval do kytary. Takže to bylo docela milé.
Mikey: Když jsme tvořili tohle album, opravdu jsme používali takové nástroje, o kterých jsme nikdy ani nepřemýšleli, ani jsme se jich nikdy nedotkli. Hledali jsme inspiraci skoro ve všem. Měli jsme ve studiu plno nástrojů, bylo to úplně jiné.
Frank: Tentokrát to bylo tak, že jsme si řekli 'zapomeň na všechno, co jsi doteď znal. Odlož nástroje, se kterými jsi doteď pracoval a vezmi si takové nástroje, se kterými jsi nikdy předtím nehrál.' Měli jsme ke všemu jiný přístup. A chceš zachytit tu nevinnost, kterou jsi našel, když jsi znova objevil svůj nástroj.
Gerard: Miluju, že když něco děláme, vždycky se z toho poučíme. Další album by mělo být rozdílné, ale taky by mělo obsahovat všechno, co už znáš. A musíš se naučit, že to starší vždycky musíš zaplavit něčím novějším. Náš zvuk je rozdílný - každý den hodně píšeme songy, třeba když máme delší možnost zkoušky na stage, a prostě vyvíjíme nový zvuk.
Ray: Občas se stane, že když jsme na stage a hrajeme songy pořád dokola, začneme se trochu nudit a jeden z nás zahraje nějaký riff na kytaru, přidají se bubny a najednou všichni píšeme song. Nahráváme každou show a jednou po týdnu nebo po pár týdnech si ty 'demo songy', které jsme nahráli, poslechneme. A to je dobré, protože bys měl mít vždycky základy, od kterých začneš, když pak přijedeš z turné a chceš začít doopravdy psát.
Frank: Nikdy se mi nelíbilo, když byla kapela pryč třeba deset nebo patnáct let a ty si vezmeš výběr z jejich práce a nedokážeš ho zařadit. To pak znamená, že to není můj oblíbený druh kapely. Mám rád, když vím, co je ze začátků, co je ze střední části, co je z průběhu mezi tím, prostě když se kapela mění. A jako umělci máme pocit, že se potřebujeme posunovat někam dál, potřebujeme se vyvíjet a stále potřebujeme dosahovat dalších úrovní.
Gerard: Když nahráváme, trávíme spolu každou minutu. Jsme si navzájem jako podpora, jako přátelé, sledujeme, jak si každý dělá to svoje, hecujeme se navzájem k tomu, abychom dělali věci lépe, ale přitom na všem stále pracujeme společně.

Interview - první část (Musician's Friend)

24. září 2011 v 13:37 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Na Youtube se objevil nový jedenáct minut dlouhý interview s MCR. Budu to sem přidávat po částech - jen tady tohle, co sem dávám dneska je překlad si tak do tří a půl minut videa. Takže zatím je to tohle, až budu mít víc, zase to přidám.
Celý video s interview najdete tady.

Počátky
Gerard: Myslím, že když jsme začínali s kapelou, nevěděl jsem, kolik se toho má stát, nebylo moc příběhů. Existovalo hodně songů o rozchodech, přítelech, přítelkyních, pořád se objevovaly, ale vlastně nebylo nic o životě a smrti. Byl jsem velkým fanouškem Queen, ale taky velkým fanouškem Davida Bowieho. Vždycky se mi líbilo, jak se pořád dokázal měnit, jak vypadal. Myslím, že tím hodně odrážel to, čím se v tu určitou dobu stal. Pro mě to bylo zajímavé. A právě to bylo něco pro mě - miluju ten pocit, když s klukama pokaždé vytváříme nějaký svět. A musím mít možnost je měnit.

Průběh
Frank: Záleží to na každém songů, je to různé. Někdy tě napadne song a už máš všechno naplánované, víš, jak chceš, aby to znělo. Ale ta zábavná část na kapele je, když vidíš, jak ostatní interpretují tvoje nápady. A to je skvělé hlavně právě pro tuhle kapelu, protože mám pocit, že se vidíme navzájem nejen jako kreativní lidé, ale jsme si také inspirací. Takže když spolupracuju s ostatními, nechám je, ať dělají, co chtějí, a když mám návrh, o kterém třeba nepřemýšleli, řeknu ho a třeba nás to trochu posune dál. A někdy to skončí tak, že to zní mnohem lépe než ta verze, kterou jsem měl v hlavě.
Mikey: Když nahráváme, vlastně se song obvykle zrodí tak, že máme jen jeden kousek - text, melodii zpěvu, kytarovou část. Je to jako stavět hromadu dříví, každý přidá svůj nápad, svůj kousek - a pak vidíš, kde přeskakují jiskry. Takhle song roste a roste. A tohle se odehrává strašně rychle. Některé songy z Danger Days k nám přišly skoro okamžitě. Jako by to k nám promluvilo. A když slyšíš celou tu část, každý jako by už věděl, co má hrát, začne se to nabalovat jako sněhová koule.
Frank: Je zábavné přijít do malého studia a zahrát ze songu třeba jen něco jako *zahraje na kytaru* něco takového. A Gerard začne něco pozpěvovat, nějakou melodii, a já miluju, když pracuju s těmi melodiemi hlasu, když k nim dělám doprovod. To je moje nejoblíbenější věc.
Ray: Hodně věcí, které nakonec skončí na našich albech, jsou takové naše prvotní pocity. Sedíme a píšeme songy, často je to hodně zajímavé, prostě on si sedne a napíše svůj kus, já napíšu svůj kus. Ve zkušebně je pak občas těžké slyšet, co dělají ostatní, ale nějak vždycky skončíme tak, že napíšeme něco, co potěší úplně všechny. U jistých songů na The Black Parade jsme prostě seděli a snažili se přijít na některé jejich části, ale některé věci z Revenge a některé z těch prvotních songů - hodně z nich bylo sestaveno tím, že jsme hráli něco, z čeho jsme měli v tu chvíli skvělý pocit. Myslím, že je to cool, protože každý z nás má trochu jiný styl hry na kytaru, každý vyrůstal trochu v něčem jiném, a to právě přidává na zvuku naší kapele. Dáš dohromady dva různé styly hry na kytaru a bohudík to vždycky funguje.

Frank o minulosti a budoucnosti rockové hudby (Q magazine)

23. září 2011 v 22:16 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Q Magazine uveřejnilo krátký video, kde Frank mluví o budoucnosti a minulosti rockové hudby.
Otázka byla, kdo měl podle něj největší vliv na minulých dvacet pět let v oblasti rockové hudby. Frank říká "Jako kapela... David Bowie. A umělec, který si myslím, že bude nejvíce ovlivňovat dalších dvacet pět let..." *dlouhé "eeh... nevím..." a tak podobně* "Ale pracuju na skupině svých dcer, takže... moje dcera." *smích*


Gerard Way pro 101 důvodů, proč milujeme Nevermind od Nirvany (Kerrang!)

22. září 2011 v 20:29 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Na Twitpicu jsem našla obrázek s pár slovy od Gerarda, co byly v posledním Kerrangu - týká se to otázky Nevermind a toho, proč bylo vlastně tohle album tak zbožňovaný (no, je prostě skvělý, that's it). Tak překládám tu krátkou Gerardovu výpověď.

"Nevermind ukázalo světu, co je to punk," řekl Gerard Way z My Chemical Romance. "Vzpomínám si, jak jsem seděl v domě svých prarodičů a na MTV jelo to video [Smells Like Teen Spirit], nemohl jsem tomu uvěřit! Všechno to změnilo."

UK MCRmy na podporu #SINGItForJapan

22. září 2011 v 17:32 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Téda, že dělají v UK takovýhle akce, to jsem věděla - ale že mají fakt takovej úspěch. No wow.
V přepočtu na naše měny je 2000 liber asi 57 tisíc korun (kolem 2300€). A to už je fakt dobrá práce.

Autor: MCR

Děkujeme UK MCRmy, že organizuje série MCRmy setkání/parties a pomáhá zvyšovat finance získané projektem #SINGItForJapan. Několik stovek oddaných členů z UK posbíralo více než dva tisíce liber! Neuvěřitelná práce!


My Chemical Romance jako jedna z nejlepších kapel léta (NME)

21. září 2011 v 19:55 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Pod palcem magazínu NME proběhlo hlasování o tom, jakých dvacet kapel bylo těch nejlepších v letošním létě. A vlezli se tam i MCR ^^ tady je celej seznam + překlad toho krátkého, co napsali o MCR + fotka.

1. Hurts
2. Kaiser Chiefs
3. The Killers
4. Muse
5. Brandon Flowers
6. My Chemical Romance
Kanóny s konfetami, hity, krvavý Brian May. Chci říct, vážně, co víc byste mohli chtít? Vzhledem k tomu, jak vysoko se v tomto žebříčku MCR umístili, asi už nic víc...


7. The Wombats
8. Foo Fighters
9. Pulp
10. Patrick Wolf
11. Kasabian
12. Two Door Cinema Club
13. The Vaccines
14. Linkin Park
15. Kings of Leon
16. Biffy Clyro
17. Foster the People
18. The Horrors
19. U2
20. System of a Down

My Chemical Romance v zákulisí Radio 104.5

21. září 2011 v 19:14 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Už to blogy sice oběhlo, ale tady to nesmí chybět. Už jen ten třes, kterej mě popadl při těch prvních záběrech - sakra, představte si, že stojíte v tý místnosti, kam takhle vchází MCR. Asi bych umřela radostí.
Takový jsou i reakce fanoušků na konci. Říkají, že to byl nejlepší den v jejich životě a nebo že se ještě teď třesou. Aw. Tohle tak jednou zažít...

Video je tady.

Nominace MCR na dvě ocenění MTV EMA

19. září 2011 v 20:40 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Vůbec nic nestíhám. Trčí mi tu překlad další části TUA a nestíhám ho dát do obrázků. Prostě mazec. Škola je peklo, ano, přiznávám, měla jsem jít jinam než na gympl, asi na nějakej učňák pro kuchaře-číšníka.
No, teď už k MCR, protože já se prostě kvůli škole novinek a fotek našich Jersey boys nevzdám.

MCR jsou nominovaní na ocenění MTV EMA - a hned ve dvou kategoriích "Best World Stage" (něco jako nejlepší na světové/světoznámé stage) a "Best Alternative" (nejlepší v žánru alternative).
Tak pojďte hlasovat! Soupeřové jsou silní, ale počítám s tím, že je můžem převálcovat, když se dá MCRmy dohromady.

Radio 104.5 Studio Session

18. září 2011 v 17:55 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
MCR odehráli další malou soukromou show - tentokrát pro Radio 104.5. Zatím není moc videí, ale já sem dávám to, co u mě zatím vítězí a asi vítězit bude - The Kids From Yesterday. Prostě to zní akusticky naprosto unikátně a strašně se mi tam líbí ten klavír.
Mimochodem, nevím jak vám, ale mně vůbec nepříjde, že by ten dočasnej bubeník nějak ty shows kazil. Prostě dělá, co může, a to se cení, ne? ;)
A ještě poznámka... cool Way Brothers - sluneční brýle při každé příležitosti xD


One year ago...

17. září 2011 v 12:17 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Jen tak mimochodem - víte, co se odehrávalo před rokem? Co začalo před rokem?
Možná, že video napoví ;)


Songy nové kapely Boba

16. září 2011 v 19:17 | Lumierre the Aftermath Animal |  Bob Bryar
Teď zrovna si pročítám Bobovy Tweety - přátelé, Bob je prostě frajer, ať si říká kdo chce co chce, a jeho Tweety mám ráda. Vždycky se tam najde něco, co mě rozesměje (třeba "máš nějakou radu pro poměrně nového bubeníka?" "nekrást"). A teď zrovna jsem si procházela linky na songy Bobovy údajně "nové kapely" (myslím, že to jsou nějaký domácí mixy). Sandwich song je nejlepší xD ale všechny mě dostávají. Třeba Twittershitter, to je název...
Mimochodem, Bob ve svých tweetech psává, že by si měl sehnat práci - takže asi u LMFAO nedělá, i když psal, že je "fucking love".


My Chemical Romance z Rock and Roll Hall of Fame

15. září 2011 v 21:53 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Celkem zajímavej kousek z velice zajímavýho prostředí. Sním o tom, že se tam jednou podívám, a MCR se tam jen tak prochází, aw.
No, překlad není opět úplně doslovnej. Myslela jsem, že mi praskne hlava - a dávám články pořád v pozdnějších časech, protože nic nestíhám. Moc školy. Omlouvám se.

G: Ahoj, tohle jsou My Chemical Romance a toto je Five Minutes with Fame se Zune Market Place.
Začali jsme hraním v halách - Frank a jeho kapela Pencey Prep nám poskytli prostor pro náš první koncert. Začali jsme hrát s kapelou jménem *název* a hrávali jsme kolem Jersey. A jednoho dne jsme nasedli do dodávky, vůbec jsme nebývali doma, stali se z nás tak trochu bezdomovci a žili jsme jen od jedné show ke druhé.
Pak se nám dostalo pozornosti od vydavatelství. Požádali jsme je, aby nás nechali být prostě jen kapelou. A jednou jsme se už cítili být dostatečně připravení na to, abychom měli dobrou distribuci.
Jasně, že milujeme turné, ale je to těžší, protože nám opravdu chybí naše rodiny. A to je to nejtěžší. A když jsi na tour dlouho, připadneš si vyhořelý, máš toho plné zuby, na tour se hodně stávají takové věci. Tohle je na tom nejhorší. A to nejlepší na tom je, když se vrátíš do některých měst a navštěvuješ je jak staré přátele. Potkáváš už známé lidi a potkáváš nové lidi, někdy celou novou generaci fanoušků, kteří mají rádi tvoji hudbu. A to je vzrušující. Ale je to o té show. Kvůli tomu to děláme. Kvůli té hodině a půl, právě kvůli tomu.
F: Gerard je vypravěč. Vypráví nám ten příběh, který je za songy. Dává dohromady některé z těch starších elementů a některé songy, které jsme napsali ve stejný čas. Dokonce i u prvního alba jsme měli nápad udělat něco jako film nebo něco takového.
G: Přesně tak.
F: Spojit některé věci dohromady. A takhle se to přeneslo na celou kapelu, máme už takovou nálepku. Já nevím, chci říct... *ukáže na Gerarda*
G: Jo, společně tvoříme světy. Právě tohle děláme. Máme štěstí, že všichni ve stejný čas cítíme to stejné, což je dobré, když něco vytváříme. A tahle kapela je zdravá, protože jsme vždycky tak nějak na stejné stránce. Strávili jsme několik let tím, že jsme společně procházeli takovou dobrodružnou výpravou. Většinou tak získám pocit, který se týká toho, o čem je ta nová věc a co bude další. A společně s pomocí hudby a textů vytvoříme svět. Nikdy nevíme, jak to skončí, prvně vždycky musíme zjistit, kým jsme se stali, a pak zjišťujeme, jak chceme znít.
M: Myslím, že to, jak se vyvíjíme, je dokonce i pro nás jako odměna. Je to pro nás snad tak stejně vzrušující jako pro ty, co nás poslouchají.

Pak už jen zmiňují, co se jim nejvíc líbilo v Rock and Roll Hall of Fame - Ray říká, že jsou to stage kulisy Pink Floyd. Gerardovi se nejvíc líbila kožená bunda, ale nevím přesně to jméno a nechci vypouštět do světa fámy, každopádně tuším to byl nějakej Brian a prvně jsem si myslela, že May, ale May to není. Franka zase uchvátily kytary a Mikey by si odnesl tričko, které nosil Jim Morrison za svých 'mladých let'.


Bob na Twitteru

13. září 2011 v 21:28 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Just by the way...
Už na to upozorňovala slsi a dávala jsem jeho fotky z twitpicu. Bob totiž začal znova docházet na svůj Twitter account. No, on tam vlastně nikdy nechodil, až teď začal. A myslím si, že je to 100% - pamatuju si, že měl na Twitteru jen jednu zprávu směrovanou Gerardovi. A tu si teď smazal, což by jeho vztahům vůči MCR možná odpovídalo... těžko říct. Prostě si myslím, že tohle je Bob a tečka.