Gerard a Mikey pro MTV

6. února 2012 v 19:23 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Pomalu už se blížím k cíli, co se rozhovorů z BDO týče. Tenhle je opět výpis z videa. Není to úplně doslova, někdy jsem shrnula dvě-tři věty do jedné. Kdo chce, může na to kouknout celý tady ;)

M: Na Big Day Out je skvělé, že pojímá mnoho různých hudebních žánrů. Ti, kdo by normálně nehráli společně, hrají společně. Takže tam budou úžasná vystoupení umělců, které milujeme, a budeme s nimi moci sdílet stage.
G: Jo, například Kanye West. Bude to zábava. Nebo Living End - známe je už dlouho, takže bude fajn je zase vidět.
M: Rádi bychom spolupracovali s Noelem Gallagherem. Vždycky byl náš hrdina.
G: Vážně se těšíme, až uvidíme jeho vystoupení, zatím jsme k tomu neměli nikdy příležitost.

G: Byli jsme teď rok na turné. Momentálně stavíme svoje vlastní studio a začneme zase se psaním.
M: Dřív nebo později budeme hrát novou hudbu.

M: Myslím, že jsme se naučili, jak jet turné chytřeji. Normálně jsme jeli třeba rok jen turné a teď si dáváme přestávky, takže si odpočineme a trávíme čas s rodinami. U Black Parade to tak nebylo a dosáhlo to až neúnosné úrovně. Slíbili jsme si, že to tentokrát takhle nebude... a nebylo.

G: Některé země si naši kapelu naprosto osvojili - a my je také. Japonsko je jednou z nich. Je pro nás velmi důležité. Pro nás je tohle hodně důležité. Jedeme turné po celém světě a někdy najdeme opravdu silné, až magické propojení s určitou skupinou lidí. To jsou určitá místa, hodně je to třeba v Anglii. Už jsme například pomáhali společně s Linkin Park - a tentokrát jsme samozřejmě pomohli také. Myslím, že takhle by měli hudebníci nakládat se svými pravomocemi, pomáhat světu.

G: V naší kapele jsme prostě my čtyři. Bubeníci jsou u nás jako něco prokletého. Chceme to zachovat asi tak, jako když hrajeme s Jamesem. Právě teď rádi hrajeme s Jarrodem, je to skvělej chlap. Dává do songů všechno, podržel nás na turné s Blink, díky němu jsme to nemuseli zrušit. Je zábavné s ním hrát.
M: Všichni to hraní myslíme vážně. To jediné můžeme dělat. Řekl bych, že kapela je o tom, že píšeš hudbu, kterou miluješ... a nestaráš se o prodeje alb, propojování žánrů, tisk nebo lidi. Prostě píšeš to, co jde přímo z tvého srdce.
G: Určitě, stoprocentně. Je mi jedno, kolik má kdo přátel na MySpace. Jde o hraní koncertů. Začínám objevovat různé kapely a nemyslím si, že mají stránky na MySpace.

M: Až se dostaneme domů...
G: Budeme prostě dělat hudbu. Myslím, že po zbytek roku budeme pracovat na dalším albu nebo na něčem takovém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama