Gerard a Mikey pro Nova FM

1. února 2012 v 21:23 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Video má něco přes minutu a půl. Já přináším jen výcuc toho, co Mikey a Gerard říkají.

G: Já jsem Gerard.
M: A já jsem Mikey. Jsme z kapely jménem My Chemical Romance. Jsme na JB Hi-Fi autogramiádě tady v Melbourne, abychom se setkali s nějakými fanoušky.
G: Je to strašně dobrý, víš, je to už čtyři roky a myslíš si, že lidi na tebe zapomenou a jejich nadšení se vytratí, ale bylo skvělé se sem vrátit jako kapely pro svoje fanoušky.
M: Od našeho posledního vystoupení tady byla fakt velké přestávka, naštěstí tu na nás všichni opravdu čekali a i pro nás bylo vzrušující je znova vidět.

G: Dosáhneš té první desítky a říkáš si "Já nevím, přece tohle nevydržíme dělat pořád." A pak dřív, než se naděješ, to děláš pořád. Než jsme se stihli ohlédnout, už jsme byli kapelou deset let. Takže si klidně myslím, že dalších deset let půjde taky takhle rychle, možná i rychleji.
M: Jo, u nás je všechno prostě pořád lepší a lepší. Stále se zlepšujeme jako hudebníci, jsme si stále bližší jako přátelé... je to jako kdybychom kroužili kolem něčeho většího.

G: Prostě je jasné, že se každá show počítá. Je to hlavní věc. Vytvořit show, která má význam, udělat ji co nejlépe a dát do toho všechno.

G: Hej všichni, vážně děkuju za to, že tu s námi stále jste, že tohle stále sledujete, chodíte na koncerty, zase se vrátíme. Takže díky.
M: Jo, tentokrát se vrátíme dřív, slibujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama