Březen 2012

Zacky a Frank pohormadě u Marka Hoppuse

30. března 2012 v 21:18 | Lumierre the Aftermath Animal
Tak už víme, co Frank na Twitteru odpočítával!
Tahle zpráva pochází přímo od show Marka Hoppuse z Blink182. Ostatně na Facebook se můžete podívat sami ;) pod fotkou se píše: "Příští týden - Frank z My Chemical Romance a Zacky z Avenged Sevenfold vyrazí na hudební scénu Orange Country... pouze u Hoppuse!"
Aaaj, udělali mi takovou radost! Kytaristi dvou mých nejoblíbenějších kapel se ukážou u Marka Hoppuse, člena mých oblíbených Blink. A pak už můžu v klidu umřít... xD

Vzkaz od Franka na Twitteru

30. března 2012 v 16:29 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Víte, co mám na MCR tak ráda?
Tohle.

Na Twitter Frank dneska napsal: "If you like my band i encourage you to not vote for us in any fake internet contests. Instead go outside & enjoy something real w/ a friend."
("Pokud se vám líbí moje kapela, nabádám vás k tomu, abyste za nás nehlasovali v žádné falešné internetové soutěži. Místo toho jděte ven a užijte si něco reálného s kamarádem.")

Nové tričko na HotTopic.com

28. března 2012 v 19:47 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
No, musím říct, že HotTopic často přichází s moc dobrejma věcma. A příkladem budiž i tohle triko - vypadá prostě skvěle. Příjde mi, že dobře kombinuje víc podob MCR - od Killjoys až po 'lebkouny' x)

Cena trička je $20 - $24, to je asi 370-440Kč (15-18€).


Tři dnešní fotky od Franka

23. března 2012 v 20:55 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Frank nás opět nechává nahlídnout do jeho života. Tentokrát nám ukazuje jednu fotku zmačkaných setlistů v koši, sestavení songu (nejlepší je poznámka "Full weird part!") a fotku svého pesana jménem Sweet Pea.
Ocenění Gold Digital Single pro SING

23. března 2012 v 20:21 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Tak přece jen se i Sing dočkalo ocenění! ^^
Tahle zpráva se dneska objevila na oficiálkách i na Twitteru. MCR tam poděkovali za podporu a oznámili, Sing bylo oceněno jako Gold Digital Single ("Zlatý digitalní singl") v Americe.
A když jsem se tak dívala na wikipedii... věděli jste, že Sing byl druhý nejprodávanější rockový song v UK pro rok 2011? Více se prodalo jen singlu Monster od Paramore, třetí pak byli Foo Fighters se svým Rope.

Gerard ve spolupráci s Deadmau5

22. března 2012 v 16:37 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Umm, viděla jsem o tom prvně zprávu na Tumblr včera večer, ale protože jsem byla na mobilu, nešlo mi to rozkliknout.
A teď to vidím u slsi... a ono fakt.
Gerard spolupracoval s Deadmau5. Sice to není můj styl hudby, ale není to nejhorší. Každopádně těch synťáků si tady určitě Gerard užil dost - teď pěkně zpět k MCR a kytarám.


Jak následovat The Black Parade (Adelaidenow.com.au)

21. března 2012 v 19:57 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tak tu máme po delší době nový článek. Je to sice hodně krátký, navíc DD se tam jeví jako 'propadák', ale... aspoň něco.

Ačkoli bylo čtvrté album My Chemical Romance skomírající oproti jejich hitovému The Black Parade, kapela slibuje, že se vrátí zpět silnější.

1. Black Parade dobylo svět
... Ale jeho následovník, album Danger Days, ostře odpadlo z předních žebříčků. "Nemyslím si, že by někdo udělal špatný krok," říká frontman americké kapely Gerard Way. "Nejen to, cokoli se stalo pozitivního nebo negativního v oblasti prodeje nepostihuje kapelu, nepostihuje to ani pohled světa na kapelu jako umělce."

2. Největší škoda na tom všem?
Danger Days poskytlo přístřeší několika předpokládaným hitům, které by byly obrovské, kdyby album neslo na obalu jiný název kapely. "Kdyby nějaký indie popový autor vydal Sing, bylo by to masivně vyladěné," říká Gerard. "Máme kolem sebe ohromnou bublinu - a ta je někdy bariérou pro věci, které se z ní chtějí dostat."

3. Znova čas na nové vymýšlení
Poté, co strávili léto na Big Day Out, My Chemical Romance se vracejí domů, aby začali s albem číslo 5 ve svém novém studiu. Basák Mikey Way říká, že neví, jak bude znít, ale bezvěrce to opět vyvede z rovnováhy. "Lidé vytvořili představy o naší kapele, které jsou postavené jen na tom, že viděli děcka v některém z našich triček - a ty představy byly špatné."

4. Poslední kapela na Zemi
Prodeje stoupají a padají, ale My Chemical Romance jsou přeživší, říká Gerard: "Je to jako stavět lepšího švába. Je tu určitá s*ačka, která je právě teď větší než jsme my, ale za dva roky bude pryč a my budeme ve studiu a znova budeme dělat album. To je ku*va dobrý."


TUA nabývá nových rozměrů

19. března 2012 v 18:18 | Lumierre the Aftermath Animal |  The Umbrella Academy
Podle tohoto článku vznikl na YouTube nový kanál jménem Geek & Sundry. Už jejich úvodní video - najdete je pod článkem - je poměrně vtipné (týpci stojící s kytarou a slovy "We have a show too" mě dostali), ale nás asi hlavně zajímá část od 1:16 do 1:22, kde můžeme vidět naše tak známé The Umbrella Academy. Na již zmíněném kanálu se totiž bude objevovat každou středu od 2. dubna 'rozhýbaná' epizoda z komixů jako je právě TUA, Hellboy nebo Conan.
Ta ukázka sama o sobě vypadá docela zajímavě, takže se možná máme na co těšit ;)


Frank a Ray - kde jinde než v Disneylandu

19. března 2012 v 18:09 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Už to tak vypadá, že MCR tráví čas buď ve studiu, nebo v Disneylandu. Tady je další fotka, tentokrát od doupěte medvídka Pú, kde fanynka potkala Raye, Franka a podle komentáře i "šíleně roztomilý" MCR mimča.
Just btw, všiměte si otlačeného mobilu na riflích Franka - nedávno o tom sám tweetoval a už je to tu... xD


Další náhled do studia

16. března 2012 v 21:58 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Prvně Ray, teď Frank. Myslím, že už je celkem jasný, že MCR se vrátili do studia.
Frank tentokrát dal fotku s popiskem "Things is happenink!" - a na obrázku můžeme vidět popsanou tabuli akordama a vůbec kompozicí nějaké pravděpodobně právě vznikající nové písničky x)
To znamená... kdo má kytaru, klavír či jinej nástroj, kde jde hrát akordy, může si zkusit aspoň trochu znění novýho alba ;)


Gerard a Mikey bojují proti Parkinsonově chorobě

13. března 2012 v 21:21 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Co dodat - Gerard a Mikey nemají co dělat, občas jen nějaký to nahrávání, tak bojují s petrolejovýma lampama a v pyžamech proti Parkinsonovi. Ale i to jim budiž k dobru ;)

Gerard a Mikey se nedávno zúčastnili photoshootu s Illuminate Parkinsons, aby zvýšili povědomí o počátečním vývoji Parkinsonovy nemoci. Vytištěné fotografie budou prodávány online a výtěžek půjde ve prospěch putovní galerie, která dokumentuje jednotlivce s Parkinsonovou chorobou.
Více o této záležitosti zjistíte na IlluminateParkinsons.org.uk


MTV Musical March Madness 2012

13. března 2012 v 18:50 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Pamatujete si ještě na MTV Musical March Madness? MCR se tam vždycky dostali poměrně do dobré pozice.
A letos je to zpět - opět je to jen na našem hlasování.
Takže pokud chcete MCR trochu podpořit, zavítejte na tuhle stránku a dejte jim hlas - jsou tam třetí odshora na levé straně.

Frankův problém s kalhotama

12. března 2012 v 19:40 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Um... nikdy jsem neviděla člověka, kterýmu by se tohle stalo. Ale budiž - Frank byl vždycky originál xD Okomentoval to slovy "Moje kalhoty mají na sobě trvalou zkamenělinu telefonu."


Cover Teenagers od Macy Gray

9. března 2012 v 17:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Už jsem tu myslím kdysi psala, že Macy Gray bude dělat cover písničky Teengares.
Teď už tu máme i malej preview - mluví o tom, jak se jí v Teenagers zalíbila melodie, která je svým způsobem jazzová, a proto se rozhodla udělat na tuhle písničku svůj vlastní cover.
Začíná to někde kolem 7:17, kde se prvně jen mluví. Kousek zpěvu je slyšet až 7:57.
Je to jiný a není to špatný... sice to není moc můj styl, ale zní to celkem vtipně x)


Nahrávání (pravděpodobně) začíná...

9. března 2012 v 16:34 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Ray uveřejnil na Twitteru tři fotky. Na první je vidět propojený příslušenství ke kytaře - efekty a tak podobně (snažila jsem se z toho vykoukat, jak by mohla ta kytara znít, ale co vám budu nalhávat, tak moc tomu nerozumím). Další fotka je bedna a elektrická a nakonec jen mikrofon. A to všechno hodně vypadá jako ve studiu, co myslíte? ;)Because Sound Matters - možnost vyhrát DD a TBP vinyly

8. března 2012 v 19:01 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Na oficiálku přibyl krátký článek a protože jsem nenašla žádný omezení té soutěže, dávám to i sem. A myslím, že je to fajn možnost - sice se asi zapojí tisíce lidí a já nemám šanci, ale přece jen ;)

Autor: MCR

Because Sound Matters dává fanouškům možnost vyhrát balíček cen My Chem, který obsahuje vinyl Danet Days s podepsaným bookletem a Black Parade Deluxe Edition vinyl s podepsaným bookletem. Soutěž končí 16.3.


Mikey a Ray v Disneylandu

6. března 2012 v 19:11 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Tak my tady odklízíme zbytky sněhu a oni si ve slunečních brýlích běhají v Disneylandu... dobře...A další video s MCR

4. března 2012 v 20:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Druhý video "z ulice" s MCR. Fotí je tam, Mikey se tam usmívá (!), pak se loučí a Gerard odjede.
Ale jak už jsem psala - lepší než nic.


Gerard řidičem aneb Jak ho neznáme

4. března 2012 v 19:51 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Teda... sama nemůžu uvěřit tomu, že lidi natáčí takovou hloupost, jako je výjezd se svým zaparkovaným autem od krajnice a odjetí pryč xD Údajně byl na večeři v japonské restauraci Katsuya.
Ale proč ne, aspoň něco. Aspoň víme, že Gerard žije, když na Twitter kašle.


Co s blogem?

1. března 2012 v 21:10 | Lumierre the Aftermath Animal |  Info o chodu blogu
Odpověď: Netuším.
MCR mě stále baví. Dokonce teď prožívám šílený freak období, prostě jsem viděla videa z Vídně a zas mě to všechno bere.
Ale... problém je, že netuším, co psát sem. Nejsou nový články, občas fotka nebo tweet a to už ze zvyku máme mezi blogama MCRmy teamu rozdělený jinak.
I tak mám ale špatnej pocit z toho, že by to tu mělo jen tak ležet. Proto pokud máte nápad na starší rozhovor, co byste chtěli vidět přeloženej, dejte mi vědět ;)
Já se možná zas vrátím k TUA, textům, možná občas přeložím nějakej ten tweet...