Duben 2012

Výsledky #SingitforJapan

27. dubna 2012 v 17:35 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
Ray nás dneska na Twitteru informoval o výsledcích #SingitforJapan, tedy projektu, kterým Killjoys z celého světa pomáhali obětem zemětřesení a tsunami v Japonsku v loňském roce.
A zprávy jsou tyhle...

"Bezva práce killjoys z UK a všichni, kdo jste pomohli. Dneska mi přišly nějaké obrázky, které ukazují, kde pomohly vámi vybrané peníze. Ať se ty děti stále usmívají!"

"Smile Park Červeného kříže ve Fukušimě. Bezpečné místo, kde si mohou hrát děti po tsunami a jaderné pohromě. Tomu jste pomohli!"

"Právě jsem zjistil, že mám na sobě zrovna tohle tričko!"


Já jsem ještě na stránkách Červeného kříže našla tohle:
"Japonský Červený kříž zorganizoval vnitřní hřiště Smile Park ve Fukušimě. Více než 3600 dětí se baví v barevném bazénu s plastovými míčky, skákacím hradu a nafukovacím válci."
"Smile Park Červeného kříže ve Fukušimě je vnitřní dětské hřiště pro děti, které si téměř nikdy nemohou hrát venku od té doby, kdy se stala jaderná nehoda před jedenácti měsíci."

The Moriguchi family at Smile park

Více o Smile Parku si můžete přečíst (samozřejmě v angličtině) tady.
A aby toho nebylo málo, přidávám video, kde můžete vidět přímo Smile Park a reportáž o něm.


Recitace The Kids From Yesterday

23. dubna 2012 v 20:16 | Lumierre the Aftermath Animal |  Videa
Unikátní projekt od AMPRockTV - můžeme slyšet Gerardův hlas odříkávající text The Kids From Yesterday a vidět černobílé záběry jednotlivých členů MCR. Má to zvláštní atmosféru, nemyslíte?
(mimochodem, víte, kdo byl otagován v tomhle videu? Jistý pan Lero... xD)


Frank z Yo Gabba Gabba

22. dubna 2012 v 22:06 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Včera jsem tak trochu neměla čas to sem hodit, ale tohle tu musí být. Frank a (myslím) James - ty jejich pózy nemají chybu.


My Chemical Romance se zastavili ve Fender Artist Showroom

20. dubna 2012 v 20:40 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Na stránkách Fenderu se objevil článek s asi již už známým textem, ale když už nic, tak aspoň ta fotka stojí za to ;) já sem dávám obojí.
Tento týden se Mikey a Gerard z My Chemical Romance zastavili ve Fender Artist Showroom, aby se koukli na nějaké kytary.
Podle Noise11.com plánují MCR svoje páté album, následovníka Danger Days z roku 2010.
"Doma v LA jsme si pořídili studio, takže je vlastně stavíme a v podstatě se snažíme vytvořit svůj areál, kde můžeme být kreativní a být tam kdykoli chceme," řekl kytarista MCR Ray Toro. "To je na nahrávacím procesu náročné, musíte být tři nebo čtyři měsíce namístě, kde píšete, a nahrávat tam album - to je občas těžké. Můžete si to prodloužit, ale pořád máte pocit, že vám něco vysí nad hlavou, něco jako časová zábrana. A teď máme vlastní místo, kde můžeme zajít tvořit hudbu 24 hodin denně. To bude skvělý!"


Mikey a Gerard mluví o Kids from Yesterday

17. dubna 2012 v 21:34 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Další video od MTV - je to druhá část od tohohle.
Nemá moc cenu vypisovat, co tam říkají - je tam hodně názvů a tak. Když se aspoň trochu orientuje v angličtině, uslyšíte země, města nebo festivaly, ze kterých jsou záběry ve videoklipu Kids ;)
Jinak... Reading&Leeds je jejich nejoblíbenější vystoupení - kdo by to čekal, že? x)
A pak je vtipný, jak si Mikey vytáhne tričko, které má na sobě a prohlásí "V tom videu mám tohle tričko!"


Frank a kozy

15. dubna 2012 v 21:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Ne, nedělám si srandu. Už sem tolik nedávám Tweety, ale tohle prostě musím. Snad se nad tím pobavíte aspoň tak, jako já.

Frank: "Ne tak moc známý fakt o mně: Ku*va moc miluju kozy. #truestory (#reálnýpříběh)"
The_Legend_KN: "Sláva Satanovi, milovníku koz!"
Frank: "Máš sakra pravdu" (ale místo "goddamn" napsal "goatdamn" něco jako "sakra kozí pravdu" xD)
Frank: "... nebo baaaaahd ass."

The Umbrella Academy: But the Past Ain't Through with You - komix v pohybu

13. dubna 2012 v 21:27 | Lumierre the Aftermath Animal |  The Umbrella Academy
The Umbrella Academy se dočkává nového zpracování. S filmem to zatím nevypadá, že by vyšel v blízké době - a tak se Dark Horse Comic rozhodli pro jinou alternativu. "Motion Comic" je prý nová metoda, jak rozhýbat postavy z komixu.
Pokud jsem se dobře zorientovala v komentářích, tohle je v podstatě jen "upoutávka". Takže to určitě není první a poslední video... ;)


Record Store Day: "Our Lady of Sorrows" mikina

13. dubna 2012 v 21:19 | Lumierre the Aftermath Animal |  Novinky z oficálky
Tak jo, trochu jsem teď stagnovala, ale mám v plánu to všechno zase napravit.
Začínám u oficiálek. Tady je první zpráva, která se týká další nové mikiny z dílny MCR. Chtělo by to mít nějakou finanční sbírku na oblečení MCR...
A vypadá to, že se MCR opět vrací ke kořenům ;)

Autor: MCR
V rámci oslavy Record Store Day (21. dubna) vydají MCR další klasický koncept - mikinu "Our Lady Of Sorrows". Tento návrh je remake jedné z úplně prvních mikin od MCR.
Podívejte se po ní ve svém oblastním hudebním obchodě.
Tato mikin bude také dostupná v online obchodě po Record Store Day.

Mr. Way má 35

9. dubna 2012 v 11:43 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní kolem kapely
A že to letos vyšlo zrovna na Velikonoce xP
No, nikdy jsem neuměla psát k výročí kapely ani k narozeninám jejich členů dlouhý články. Ale vždycky jsem aspoň něco napsala, tak to zkusím i dneska.
Je pravda, že kdybych měla napsat Gerardovi "dopis od fanouška", asi by to bylo na dlouho. Ten člověk má naprosto určitě v sobě něco, co už inspirovalo hodně lidí k tomu, aby "šli dál". I já jsem měla takový období, kdy jsem si četla hodně z toho, co Gerard řekl, a přemýšlela jsem nad tím vším. Zvláštní, ale pomohlo mi to.
Čím to asi bude? Asi tím, že Gerard se už dostal do období, kdy ví, o čem mluví, kdy může říkat a zpívat o věcech, ze kterých tak pomáhá ostatním. Kdo zná jeho drogovou a alkoholovou minulost, tuší, o čem mluvím. A kdo ví, že má teď šťastnou rodinu a úspěšnou kapelu, ten už je "doma" ;)
Co říct na závěr? Všechno nejlepší, Gerarde, a plno dalších šťastných let života x)
(A ať se brzo zase vidíme, Vídeň byla super, chtělo by to zopakovat.)


Frank je trojitým taťkou

7. dubna 2012 v 9:53 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní novinky
Přiznám se, že mě to včera na chvíli před spaním napadlo. Ale pak jsem si řekla, že je hloupost, aby to věděl takhle úplně přesně... a že je hloupost, aby si k Cherry a Lily pořizovali ještě další mimčo, protože už tak s nima musí mít dost práce, přece jen jsou to dvě malý děti... no, každej se někdy mýlí x)
Od Franka přišly dva tweety:
"AHH-MAZING!!! Je tady!!! Dneska se narodil můj syn!!! Jamia je naprosto ta nejskvělejší!!! Xoxox"
"Díky za všechny gratulace a přání zdraví! Mamka i miminko jsou v pořádku. Miles strávil svůj první den života neustále otrávený a ďábelsky hezký."

Nejlepší rockoví zpěváci současnosti a posledního desetiletí (Artistdirect.com)

5. dubna 2012 v 20:53 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Máme tu kratší článek - Artistdirect.com zařadili Gerarda mezi nejlepší zpěváky v oblasti rockové hudby současnosti. Já jen překládám, co o něm napsali - kompletní článek je tady.

"Nejen že Way dokáže vyzpívat takové tóny, až z toho žhne nebe, je také svým způsobem génius v oblasti konceptů. The Black Parade přišla k životu jako okamžitá klasika plná té grandiosity, kterou má klasický film, zatímco následovník Danger Days: The True Lives of The Fabulous Killjoys je jako Quadrophenia od The Who na steroidech. Way dokáže křičet, dokáže zpívat a dokáže napsat moderní a hybnou rockovou operu. Je fakt hodně chlap pro všechno..."

Co Mikey prohlásil a Ray zaznamenal...

5. dubna 2012 v 20:24 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Ray
MCR jsou pravděpodobně někde pohromadě a Mikey opět prohlásil něco památnýho - tak památnýho, že to Ray musel tweetnout. A jak jistě tušíte, je to naprosto smysluplný tweet ohledně jelly beans, tedy takových těch sladkých bonbonů ve tvaru fazole značky Jolly Rancher, o kterých Mikey prohlásil "Když otevřeš ten balíček, cítíš se jak milionář!" - Ray k tomu jen dodal, že je Mikey jako básník.


Frankův rozhovor se Zackym (Hoppus on Music)

4. dubna 2012 v 20:08 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Co může být lepšího, než tihle dva skvělí kytaristi v jednom pořadu? A jak často vidíte Franka, jak dělá interview? Fuu, tohle jsou prostě skvělý videa.
Nedělala jsem výpis slovo od slova, spíš jsem to všechno prostě shrnula do jednoho ;)
Videa najdete vždycky na začátku výpisu. Enjoy.

Zase pozdrav ze studia...

2. dubna 2012 v 21:50 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Frank opět přispěl fotkou na Twitter - tentokrát napsal "My writing setup" a přidal fotku svého setu kytar a efektů, se kterým nejspíš píše novou hudbu ;)


Zmínka o nevraživosti ze strany Marilyna Mansona vůči MCR (Rock&Pop)

1. dubna 2012 v 12:09 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Nic nového pod sluncem, ale mě pobavil hlavně ten dovětek v závorce.
Je to z posledního vydání Rock&Pop a dávám to sem v návaznosti na článek u slsi, která píše o Bertově narážce na Gerarda.