Červen 2012

Frank zase perlí na Twitteru

29. června 2012 v 12:15 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Frank nám zpříjemnil poslední den školy pár tweety. Já ani nevím, co k tomu mám říct. To je prostě Frank xD

Frank:
"Navrhuju, že pokud něco provedete nebo uděláte něco hloupého, co ostatní negativně ovlivní, vesmír by měl mít schopnost vás praštit do oka."
"... v souvislosti s novinkami právě zmiňuji, že můj penis zastupuje 'vesmír'."
"Drazí vědci, NÁPAD: Vytvořte tohle --> Vitamínové cigarety ... nebo cigarety, které jsou pro nás nějak dobré (nevím, nejsem vědec.)"
ShaunSimon:
"Právě jsem si koupil největší hity Phila Collinse. Sledujte, jak začnu ztrácet followery."
Frank:
"Jděte se vycpat, ty i tvůj drahý Collins! Unfollow-ovováno!"

Frank nám zarůstá

26. června 2012 v 19:48 | Lumierre the Aftermath Animal |  Fotky Frank Iero
Frank byl opět aktivní na Twitteru a ozval se nám s fotkou.
Frank: "Tenhle přívěs vyjádřil moji nevšímavost vůči všem druhům vysoké zvěře. Přišlo mi to jako dobrá fotka."
Mimochodem Kat Von D (tatérka) mu na to vtipně odpověděla: "Oh deer."


Frank má dalšího domacího mazlíčka

23. června 2012 v 11:04 | Lumierre the Aftermath Animal |  Twitter - Frank
Poslední dobou se toho fakt moc neděje a navíc teď byly výlety a konec školy, takže ani nebylo tolik času.
Ale povězme si upřímně - jak bych mohla nechat být to, že si Frank objednal ke dni otců pásovce? (Aspoň doufám, že je to pásovec.) Možná je to vtip, možná je to fakt...


Frank: "Můj dárek ke dni otců konečně dorazil. Jmenoval se Stanley, ale Lily rozhodla, že Lola je lepší jméno."

Článek z AP o nikdy nevydaném albu

13. června 2012 v 19:40 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Tak zase jeden článek, kterej jsem tu pravděpodobně ještě nepřekládala.
A určitě se koukněte i na scan - je tam pěknej Gerardův obrázek, kterej fungoval jako plakát pro show v Roxy.

Když AP odchytilo MCR v srpnu roku 2009, byli ze třech čtvrtin hotoví s následovníkem The Black Parade z roku 2006. Album, které nahráli se super-producentem Brendanem O'Brienem a nazvali Save Yourself, I'll Hold Them Back, by bylo pro pětici odchylkou. "Vytvořili jsme slibné vizuálně/estetické koncepční album, hráli jsme různé postavy, udělali jsme velkou show," řekl Gerard Way pro AP. Když se pak blížil konec cyklu The Black Parade, zamávali jsme s tím. Na Projekt Revolution jsme tehdy hráli opravdu jako Stooges. Bylo to o destrukci a explozi a nebylo to o příběhu. Už tou dobou jsme si chystali fyzicky i hudebně místo, kde si můžeme dělat co chceme."
Samozřejmě že věci se nevyvinuli úplně tak, jak by někdo mohl očekávat. To, co se vynořilo na konci roku 2010, bylo Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys, album produkované Robem Cavallo. To album obsahovalo propracovaný příběh, který představil Fabulous Killoys (kapela), kteří bojují se zvrácenou společností a jejími kumpány, koncept se zdál být ovlivněný kultovními filmy jako jsou Vanishing Point a Hardware. Ne každá píseň byla nová - Save Yourself, I'll Hold Them Back a The Only Hope For Me Is You přežily nedotčené z nahrávání s O'Brienem, zatímco Death Before Disco (zvěčněné v bouřlivých videích na Youtube z koncertů MCR v roce 2009) se proměnilo do garage-rockového pochodového Party Poison a z Trans AM se stalo Bulletproof Heart.
Uvidíme, jestli někdy uvidí většina Save Yourself světlo světa - kapela neměla žádné novinky, která by podala, když se vyjadřovala pro AP. Ale co je více pravděpodobné, že se objeví, je komixová kniha Fabulous Killjoys, která byla plánovaná původně jako následovník Wayova úspěšného komixu The Umbrella Academy předtím, než tento koncept navrhl komixový mentor Grant Morrison jako perfektní koncept pro album. Ale to, bychom doopravdy chtěli vědět je: jak dlouho ještě bude trvat, než vyjde celá nahrávka Mad Gear And Missile Kid?

MCR na hokeji

12. června 2012 v 20:10 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ostatní fotky
Vypadá to, že MCR se vzdálili od studia a šli se podívat na finále Stanley Cup - New Jersey Devils proti LA Kings. MCR nejspíš fandili jejich "domácím" New Jersey, i když teď většina kapely žije v LA. A navíc před začátkem zápasu hráli Welcome to the Black Parade x)

Frank: "To byla noc, pořád je smutné, že Devils prohráli, ale jak často se vám podaří slyšet váš song před začátkem finále Stanley Cup?"MCR získali ocenění "Nejlepší mezinárodní kapela" - Kerrang!

9. června 2012 v 13:07 | Lumierre the Aftermath Animal |  Ocenění
Letos se opět udílely ceny Kerrang! a MCR opět bodovali v kategorii Nejlepší mezinárodní kapela.
Jsem ráda, že za ně MCRmy stále bojuje, i když se o nich teď tolik nemluví.
A tady je video z jejich předávání. Je fakt vtipný. Ve zkratce...
Frank kapelu představí a Gerard všem poděkuje za jejich nejnovější ocenění, je to pro MCR pocta. Sledujte Gerarda, jak se musí podívat na cenu, aby věděl, za co ji vlastně dostali xD Říká, že natáčení takových videí bývá většinou fakt trapné, takové to "díky za sledování, mějte se skvěle", a proto se rozhodli udělat krátký film. Gerard nám ukazuje, jak to bude vypadat - rozvine papír se dvěma duchy. To je scénář (kdyby to náhodou někdo nepoznal). V podstatě je to o dvou duchách. Duch na levé straně zabije ducha na pravé straně cenou Kerrang. Až ho zabije, vytáhne z něj tuhle i všechny ostatní ceny Kerrang jako poklad. O tom bude film. Ještě se ale MCR nedostali k tomu, aby ho vytvořili.