Co kdyby Zac Efron jel na turné s My Chemical Romance?

2. listopadu 2012 v 23:09 | Lumierre the Aftermath Animal |  Rozhovory, články...
Na tenhle článek mě upozornila slsi a musím říct, že jsem se při jeho překladu fakt pobavila. Musíte to brát s nadhledem a myslím, že se zasmějete taky x)

Týden 1:
Zac vtrhne do autobusu pro turné s produkty na úpravu vlasů, činkami a zarámovanou fotkou Vanessy Hudgens. My Chemical Romance si zabalili oční linky pro muže, černé oblečení a nejnovější album Metallicy.

Týden 2:
Po vystoupení MCR pokračují v divoké pařbě až do východu slunce. Zatímco Zac je kolem 9:30 ráno zachumlaný v posteli se sklenicí teplého mléka na nočním stolku.

Týden 3:
Zac a Gerard Way si vyměňují tipy ohledně makeupu. Gerard podotýká, že nikdy nevěděl, že by podkladový makeup mohl způsobit, že jeho pleť vypadá "tak uhlazeně a zářivě." Zacovi se líbí, že jeho oči vypadají po použití tužky na oči "fakt lezoucí z důlků."

Týden 4:
Zac vyřvává Get'cha Head In the Game, aby se navnadil na hru basketballu. MCR padají na kolena, zacpávají si uši a křičí na Zaca, aby "vypnul ten jed!"

Týden 5:
Ray Toro říká Zacovi: "Vzmuž se nebo plav pryč." Zac se rozhodne, že si ten den nevezme jeho oblíbené růžové tričko.

Týden 6:
Zac navrhuje zastavit se na pláži pro kvalitní "upevnění vztahů v týmu." MCR mu dají přezdívku Sparky a upozorní ho, že jsou "alergičtí na pláže a nehrají na nějaká rána. Nikdy."

Týden 7:
Mikey Way se přiznává Zacovi. "Je těžké být stále temný a chmurný. Přál bych si, abych mohl být víc živější."

Týden 8:
Zac zkouší naučit pár kluků z MCR nějaké taneční kroky. Dohady vyplynou z toho, kdo bude holka a je objeveno, že není zas tak jednoduché hýbat se v obtáhlých černých riflích...

Týden 9:
To, že Gerard říká Zacovi "ta sportující Disneyovská věc," ho začíná obtěžovat a celý další týden by na něj neměl promluvit nebo se podívat jeho směrem.

Týden 10:
MCR zabalí turné s tím, že řeknou Zacovi: "To bylo neskutečné. Nevolej nám, my ti zavoláme sami."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama