Leden 2013

Ty časy, oni se mění.... (13.1.2013)

21. ledna 2013 v 12:42 | Lumierre |  frank-iero.com
Ahoj, je třinátý den roku dva tisíce třináct a abych to oslavil, vytvořil jsem zku*venou stránku.
Už jsem o tom poslední dobou přemýšlel, dokonce jsem to jednou zmínil na Twitteru... ale potom jsem si připomínal, jak moc nesnáším technologie... z 67% kvůli tomu, že je pro mě těžké jim porozumět, a z 89% protože myslím, že je lidi používají pro ty nejhorší představitelné věci. Ani moje stránka nemá světu co dobrého nabídnout jakýmkoli způsobem, tvarem nebo megabytovou formou. Hádám, že se snažím říct, že moje předsevzetí pro nový rok rok 2013 je vzdát se/poddat se. Rád bych se oficiálně vrhnul do hlubin temných páru upouštějících tlusťochů z internetu. Já, frnkiero, jsem oficiálně součástí tohoto problému... a všechno potěšení je na mé straně.
Takže to tu prosím klidně čas od času navštivte... přečtěte moje zmatenosti, prostudujte moje obrázky a ohluchněte z mého hluku. Cením si toho, že se zastavíte.
S úctou váš hostitel xofrnk

Hluk, který dělám (13.1.2013)

21. ledna 2013 v 12:34 | Lumierre |  frank-iero.com
Ok, takže pro ty, kteří to ještě nevíte, vytvořil jsem si asi tak před měsícem účet na Soundcloud. Vyjádřil jsem se na Twitteru k tomu, jak moc nesnáším vánočí hudbu, a skončilo to tak, že se na mě kvůli tomu sesypaly tuny řečí (zvláštní kolik lidí miluje všecko to kolem vánoc a přitom nesnáší ten humbuk)... takže mě přirozeně napadlo, že by to byl skvělý nápad udělat ještě jeden další krok a napsat písničku jménem xmas sux a nahrát ji na internet pro všechny whos z whoville, aby si ji užili. Vytvořil jsem ji v Logic (program od Apple na nahrávání písniček - pozn. L) asi za 15 minut a to vytočilo ještě víc lidí, což mě obratem rozesmálo, takže..... v podstatě 1+3+2 dává 4 = úspěch!
Každopádně, teď abych připomněl založení tady téhle webstránky (psáno webbersnite - pozn. L), rozhodl jsem se uveřejnit další písničku. Před pár měsíci jsem zašel do studia mého dobrého kamaráda, North End, a zůstali jsme dlouho vzhůru, něco popili a vytvořili nějakou hudbu. Jedna z věcí, které přežily z toho nahrávání, byl cover 'Be My Baby', původně píseň od Phila Spectora, Jeffa Barryho a Ellie Greenwich a proslavená Ronettes v 1963. Hrál jsem všechen ten rachot a můj kamarád Eddie to nahrál. 'Be My Baby' byl jeden z nejskvělejších songů, jaké byly kdy vytvořeny... prosím klikněte na moje zuby a budete kouzelně teleportování na moji soundcloud stránku, kde si můžete poslechnout, jak jsem ten song zničil. xofrnk