Únor 2013

Zase se to stalo... (15.1.2013)

17. února 2013 v 11:26 | Lumierre the Aftermath Animal |  frank-iero.com
Netuším, proč všichni, kdo navštíví můj skromný příbytek a používají můj toasterovou pícku k ohřívání staré pizzy, mají pocit, že je pod jejich úroveň odstranit jejich spadlý sýr ze spodní části zmíněné pícky. Musí v tom být něco z mého nervózního výrazu ve tváři nebo z mého žoviálním chování, co říká: "heh-hej, rád drhnu sýt, tak ho nech tam, kde leží!", nebo je možná nad vstupem do kuchyně nápis, který jsem nikdy neviděl, na kterém stojí "Všichni, kdo vstoupíte, nemějte strach, Frank vyčistí váš nechtěný spálený trus z hlubin podzemí této pícky." (Až dopíšu tady tohle, mrknu se po tom nápisu, ale jsem si dost jistý, že neexistuje.)
Není to jen záležitost hostů. Dokonce žena, kterou miluji, matka mých dětí, která žije zde, přímo na scéně mnoha pizzových zločinů, mě nazvala sýrovou služebnou. Jí to samozřejmě přijde vskutku směšné, každou konverzaci, kterou na toto téma vedeme, zakončí tím nejroztomilejším vztek vyvolávajícím zasmáním. Rozhodl jsem se, že pokud nedej bože bude muset opustit tuto zemi dříve než já, nebudu mít na výběr a vyberu si svoji mstu na rytině jejího náhrobku tímto: "Zde leží Jamia Iero: Milující žena a trojnásobná matka, velmi podstrádaná. Byla anděl, kterého jsme měli to štěstí mít mezi námi... anděl, který opakovaně odmítal vyčistit její zas*aný sýr z pizzy ze sodní části zatracené toasterové pícky." ... a pak uvidíme, kdo se bude smát. xofrnk
p.s. žádný nápis tam není, právě jsem se díval.

'Od mojí hlavy k mému prostředníčku, vážně myslím, že tě mám rád' (14.1.2013)

17. února 2013 v 11:18 | Lumierre the Aftermath Animal |  frank-iero.com
Jsem v malé konvici na kávu, malý, neústupný a prahnoucí po pochopení. Kyselost k ochutnání a, a, a, a konec...
Jakým temným svinstvem plným aditiv jsme se to stali.
Prohlédni moje kofeinové oči, lásko. Vidím Slunce v celé jeho ultrafialové kráse. Dává mi znamení, abych odložil život přesycený odklady... aspoň dokud budeme mít čas na mrhání.
Ale všechno, co jsem chtěl na Vánoce, byl smysl, nebo možná proplout o pět řádků níž.
(4.3.2.)
Jeden čas jsem měl pocit, že někam patří, ale není to ani tady, ani tam.
Můžu jet míle a míle a míle a spát jen pár minut. Žádná kotrola, ale ani ne ta úplně výtržník.
(ku*va, jsi takový výtržník)
Léčivé síly skryté v mých nejdivočejších snech, přijďte zpoza těchto rtů. Já jsem ten dinosaurus, hrdě se mířící směrem k vyhynutí. Tak je kuře dokud je máte, děcka...
Protože Joe Camel potřebuje drobný. Nebo je jen přečti a plač, protože moje královská zátopa přichází s milostným vzkatem. Krvacím piky, ty kreslíš koně...... všichni šílíme po komplimentech.
Kéž náš pán srazí k zei naše chudé hrdiny, pokud ne, budeme muset vzít věci do svých rukou.
A všechno bude zase nové, když otevřeme oči úplně poprvé.
Tak já tě v sedm vyzvednu a zažijeme pěkně zas*ané chvíle, ale aspoň to budou nějaké chvíle. Moc by se mi líbilo, kdybys nenáviděla moje vnitřnosti, kdyby už tak nebyly pokryté těmi zpropadenými vředy, vředy, které může milovat jen matka.
Takže pro teď... mír, lásku a přestupky. Protože mám v plánu být chvíli mimo vyšlapané stopy, drahá.

-2013 frnkiero.